اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاك شدن يا گم شدن بعضي notes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاك شدن يا گم شدن بعضي notes

سلام
    هر از چند وقت ميديم يكي از note ها تو برنامه note نيست فكر ميكردم يا دستم خورده پاك شده يا يكي پاكش كرده تا اينكه امروز رفتم تو نوت اومدم بيرون رفتم دوباره توش ديدم يك دفعه ٦ تا از نوتاي جديد نيستن و ديدم مشكل جاي ديگه هست !!!

با اكانت ياهو هم سينك ميشه و خداروشكر تو ياهو كه رفتم يه پوشه از نوت ها اونجا بود و همه رو ذخيره داشت !

حالا دو تا سوال :
    مشكل گم شدن بعضي نوت ها چيست ؟
    حالا اگر بخوام از ياهو انتقال بدم به گوشي همه رو بايد چيكار كرد ؟

ايفون ٤ ورژن ٥٠١

تشكر

نبود ؟

نظر

منم همين مشكل رو بهش برخوردم!
      نوت هاي منم با ياهو سينك ميشن...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام اونطور که من متوجه شدم شما برای میل آیدیوایس خودتون ایمیل یاهو رو اضافه کردین این تغیرات اعمال میشه.

setting -> Notes

در قسمت default account میتونین انتخاب کنین که نوت ها بروی چه سروری ذخیره بشن.

اگر هم در قسمت میل ایمل یاهوتونو پاک کردین خب به طبع اون نوت هایی که روی سرور یاهو بده دیگه نشون نمیده.

البته در خود برنامه نوت هم در قسمت Accounts میتوننین انتخاب کنین نوت های کدوم سرور رو نمایش بده

نظر

نوشته اصلی توسط hamid1731 نمایش پست ها
          سلام اونطور که من متوجه شدم شما برای میل آیدیوایس خودتون ایمیل یاهو رو اضافه کردین این تغیرات اعمال میشه.

setting -> Notes

در قسمت default account میتونین انتخاب کنین که نوت ها بروی چه سروری ذخیره بشن.

اگر هم در قسمت میل ایمل یاهوتونو پاک کردین خب به طبع اون نوت هایی که روی سرور یاهو بده دیگه نشون نمیده.

البته در خود برنامه نوت هم در قسمت Accounts میتوننین انتخاب کنین نوت های کدوم سرور رو نمایش بده
          الان روي سرور ياهو روشن هست ولي مثلا من ١٥٠ تا نوشته كه دارم داخل نوت فردا ميبيني خود به خود شده ١٤٠ تا و ده تا از اون ناپديد شده ...

در صورتي كه وقتي ميري داخل ايميل ( yahoo.com) همه ي نوت ها ذخيره شده ولي در ايفون فقط بخشي از اون رو نمايش ميده !

ميشه كاري كرد همه رو نمايش بده ؟

و من داخل خود برنامه نوت اينكه بتونم انتخاب روي كدوم سرور رو داشته باشم نميبينم ؟ ايا در ورژن جديد اين قابليت اضافه شده يا كه بند خنگ هستم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
            من داخل خود برنامه نوت اينكه بتونم انتخاب روي كدوم سرور رو داشته باشم نميبينم ؟ ايا در ورژن جديد اين قابليت اضافه شده يا كه بند خنگ هستم ؟
            ورژنشو نمیدونم ولی واسه اینکه انتخاب کنید از این به بعد نوت های جدیدتون روی کدوم سرور ذخیره بشه داخل (Setting -> Notes) قسمت default account باید سرورتونو انتخاب کنید.

بهتره سرورشو روی آیکلود بزارین.

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
            الان روي سرور ياهو روشن هست ولي مثلا من ١٥٠ تا نوشته كه دارم داخل نوت فردا ميبيني خود به خود شده ١٤٠ تا و ده تا از اون ناپديد شده ...

در صورتي كه وقتي ميري داخل ايميل ( yahoo.com) همه ي نوت ها ذخيره شده ولي در ايفون فقط بخشي از اون رو نمايش ميده !

ميشه كاري كرد همه رو نمايش بده ؟
            در این مورد چیزی به ذهنم نمیرسه امیدوارم دوستان کمکتون کنن

نظر

من هم مشكل مشابهي دارم
              شماره هامو من فارسي ذخيره ميكنم و بكاپ رو ايكلود گوشيم هم فعاله
              ولي هميشه يه سري از شماره هام و كانتكت هاي گوشيم ميپره
              كه مجبور شدم همه رو به انگليسي سيو كنم كه مشكل حل شد
              چرا وقتي فارسي سيو ميكنم اين مشكل رو دارم
              ٦.١.٤ ايفون ٥

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..