اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپلیکیشن Sygic به نسخه 13.1.2 آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برنامه ی بالای 5 دلاری رو باید فقط کرک شده نصب کرد این ربطی به ای او اس و اندروید نداره هیچ فرقی نداره این برنامه نقشه هاش از سال 2011 تا الان دست نخورده من الان اخرین ورژن ممکن رو روی گوشیم دارم اما به جز تغییر ظاهر دریغ از اضافه شدن یه کوچه یا خیابون یا شهر جدید بهش

نظر

من ايميل زدم، جوابشون اين بود

Karel (Sygic Support)
      Nov 21 12:37

Hello Mahmoud,

Thank you for contacting Sygic.

Currently we are having some legal issues with our Iranian map provider. As soon as these legal issues will be resolved and we will receive new map data from him, we will surely implement them as soon as it would be possible.

Let me know if there is anything else I can assist you with, I'm happy to help.

Best regards,

Karel
      Sygic Customer Support

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط wisdom نمایش پست ها
        من ايميل زدم، جوابشون اين بود

Karel (Sygic Support)
        Nov 21 12:37

Hello Mahmoud,

Thank you for contacting Sygic.

Currently we are having some legal issues with our Iranian map provider. As soon as these legal issues will be resolved and we will receive new map data from him, we will surely implement them as soon as it would be possible.

Let me know if there is anything else I can assist you with, I'm happy to help.

Best regards,

Karel
        Sygic Customer Support

فكر كنم از بس از ايران بهشون ايميل زديم، دارن يه كارايي مي كنن. اميدوارم كه فكري بكنن.

نظر

فعلا يه خورده حسابي با تامين كننده نقشه هاشون براي منطقه ما دارن! من در پاسخ اين ايميلشون گفتم كه اين ارتباطي به ما نداره و شما بايد چون براي اين App پول دريافت كرديد خدمات بديد كه تا الان هنوز جواب ندادن [emoji53]

نظر

آخرین ورژن رو که مال Jun 05, 2013 هستش من الان رو آیفون 5 اس 7.1.2دارم ( البته من جیلبریک نکردم و کلیه نرم افزارهام اورجینال هستش و خریدم )

الان این ورژن رو روی آیفون 6 میتونم نصب کنم ؟ مشکلی ÷یش نمیاد مث همین صفحه آبی که تو آیفون 6 هم هستش

نظر

من این نسخه رو دانلود کردم رو گشیم که ورژن 8.3 هستش ولی تا وقتی که وایرلس روشن نباشه می گه سیگنال نادرست برای ردیابی سیگنال
              وقتی وایرلس رو روشن می کنم راحت کارشو می کنه
              لطفا راهنماییم کنید

نظر

صبر کنید ..
              X