اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپلیکیشن Sygic به نسخه 13.1.2 آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
    مگه روی آیپاد میشه نصبش کرد ؟
    بله رو آيپاد و آيپد هاي واي فاي با اينترنت كار مي كنه
    و روي آيفون و آيپد gsm بدون اينترنت!

نظر

نقشه آفلاینش را چطور از کجا دانلود کنیم فرضا تهران

نظر

نوشته اصلی توسط sony1362 نمایش پست ها
        نقشه آفلاینش را چطور از کجا دانلود کنیم فرضا تهران
        موقعی که نصب میکنی تو خودش هست کاری نمی خواد بکنی

نظر

اگه all region بگیری اون یکی ایران هم هست یا حذف می*شه؟ من درست نفهمیدم که این مجانیه یعنی چی؟ می*شه نقشه ایران رو گرفت و بدون صدا مجانی استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mihan نمایش پست ها
            اگه all region بگیری اون یکی ایران هم هست یا حذف می*شه؟ من درست نفهمیدم که این مجانیه یعنی چی؟ می*شه نقشه ایران رو گرفت و بدون صدا مجانی استفاده کرد؟
            بله رایگانه کشوری رو که می خواید انتخاب کنید و شروع به دانلود می کنه بعد که تموم شد امادست البته مثل نسخه پولیش نیست صدا بخشی از امکاناته که حذف شده مثلا در دبی دوربین های کنترل سرعت رو نشون نمیده که تو فول ورژن نشون میده و اخطار میده.

نظر

در نسخه sygiciran که پولیه برای جستجو در خود برنامه یه صفحه کلید متفاوت از صفحه کلید سیستم عامل داره که توش ک و ی فارسی هست. اما در نسخه all region وقتی نقشه ایران رو می گیری بخواهی بگردی دنبال جایی چون تو صفحه کلید سیستم (عربی) ک و ی عربی است و دنبال هیچ جا نمی شه گشت اگر هم از جایی متن رو کپی کنی توی جستجو past نیست
              کسی راه حلی احتمالاً سراغ داره

نظر

من دیروز با آخرین نسخه ی این برنامه میخواستم برم بیمارستانه اختر تو الهیه برنامه مارو به بیمارستان مهم در وسط شهر رسوندن . !! تچکر زیادی کردیم از این برنامه با پاک کردنش از رو گوشی

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                  من دیروز با آخرین نسخه ی این برنامه میخواستم برم بیمارستانه اختر تو الهیه برنامه مارو به بیمارستان مهم در وسط شهر رسوندن . !! تچکر زیادی کردیم از این برنامه با پاک کردنش از رو گوشی
                  بعد شما همینجور تا وسط شهر ادامه دادی؟!d: شک نکردی مسیر اشتباهه؟

نظر

تا حالا شده اعتماد كني به اين برنامه )؟؟
                    اعتماد كردم
                    اعتماد

اگه دوست داريد ذهنتان آرام باشد از شغل خود به عنوان "رئيس كل دنيا " استعفا دهيد ؛)

وين داير

نظر

با سلام
                      سوال در خصوص sygic
                      من نسخه all region را حدود دو هفته قبل دانلود و روی دیوایس جیلبریک نشدم ریختم و ایران رو هم با دیوایس دانلود کردم.
                      اما الان صدای راهنما رو ندارم و پولی شده . آیا راهی برای داشتن صدای راهنما بجز پرداخت دارم؟
                      سوال بعدیم اینه که نسخه ایران (تکی) واسه جیلبریک نشده ها هست یا نه؟

سپاسگذارم

نظر

یه سوالی نقشه های این برنامه برای چه سالی هست؟؟آپدیت نمیشه؟؟؟؟

نظر

دوستان؛
                          همانطورکه می‌دونید برنامه Sygic GPS Navigation که در اپ استور موجود است را بگیرید و از داخل برنامه بخواهید نقشه ایران را دانلود کنید برنامه بعد از پنج روز از شما درخواست می‌کنه که نسخه کامل را تهیه کنید. در صورتی که شما Sygic IRAN را با قیمت 49.99 دلار خریداری کردید. یعنی نباید از شما درخواست پول کنه...
                          جالب اینجاست که در برنامه Sygic GPS Navigation برنامه آپدیت شده و با iOS 8 سازگاری کامل داره و همه چیز تخت است...

حالا سوال اینجاست که کسی اطلاع داره که این برنامه 50 دلاری بالاخره چطوری آپدیت میشه؟!
                          باید ایمیل بزنیم؟ دقیقا چی؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                            دوستان؛
                            جالب اینجاست که در برنامه Sygic GPS Navigation برنامه آپدیت شده و با iOS 8 سازگاری کامل داره و همه چیز تخت است...
                            این آپدیتی که میگید فقط شامل خود برنامه میشه یا نقشه ها هم آپدیت شدن اونجا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                              دوستان؛
                              همانطورکه می‌دونید برنامه Sygic GPS Navigation که در اپ استور موجود است را بگیرید و از داخل برنامه بخواهید نقشه ایران را دانلود کنید برنامه بعد از پنج روز از شما درخواست می‌کنه که نسخه کامل را تهیه کنید. در صورتی که شما Sygic IRAN را با قیمت 49.99 دلار خریداری کردید. یعنی نباید از شما درخواست پول کنه...

حالا سوال اینجاست که کسی اطلاع داره که این برنامه 50 دلاری بالاخره چطوری آپدیت میشه؟!
                              باید ایمیل بزنیم؟ دقیقا چی؟!
                              من بار ها بهشون ايميل زدم. خيلي دير پاسخ ميدن. و كاملا جواب سربالا مي دن. بعد از كلي پي گيري يه سري كار گفتن كه بكنم جهت انتقال اكانت به sygic كلي. گفتن اين كارا رو كردي به ما خبر بده تا انتقال بديم.
                              بلافاصله انجام دادم و بهشون خبر دادم. اما كو از پاسخ آنها. اشتباه بزرگي كرديم كه سايجيك ايران رو خريديم.

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
                                این آپدیتی که میگید فقط شامل خود برنامه میشه یا نقشه ها هم آپدیت شدن اونجا ؟
                                نه متاسفانه نقشه دست نخورده. حتی بزرگراه امام علی (ع) هم نیومده. ولی بالاخره از لحاظ ظاهری خیلی تغییر کرده و قائدتا باید ساپورت کنند که ...

نظر

صبر کنید ..
                                X