اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وسیله ای برای وصل کردن ایفون به ضبط ماشین از طریق بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وسیله ای برای وصل کردن ایفون به ضبط ماشین از طریق بلوتوث

سلام دوستان.
    ضبط ماشین من بلوتوث ساپورت نمیکنه.
    میخوام ببینم وسیله ای یا کیتی چیزی هست که به ضبط ماشین یا خوده ایفون وصل بشه که بتونم با بلوتوث اهنگام رو اجرا کنم؟
    کابل aux اصلا باهاش صلاح نمیرم.
    فقط وسیله ای میخوام که به صورت بلوتوث یا چیزه دیگه ای مثل اف ام ترنسمیتر n79 بشه گوشی رو به ضبط ماشین وصل کرد.(کاملا بدون سیم)
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

دوست عزیز اونقدر میدونم که هست
    سال گذشته از برند پایونر یه کیت بود حدود 100 تومن ! از نمایندگیها یا نصاب ها بپرس به نتیجه میرسی
    سیستم ماشینم این داستان رو هم واسه تماسها و دفترچه تلفن ساپورت میکنه هم واسه صوت و تصویر

نظر

اف ام که هست رفیق. نمونش توو انجمن هم هست. http://www.i-phone.ir/forums/thread84359.html

نظر

من ی خودروی هیوندای سانتافه دارم که توی ضبط ی بخش ای پاد هست چجور کاکنت بشم بهش؟؟؟

با کابل ایفون به هر دوتا یو اس بی کانکت کردم هم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط arefttt نمایش پست ها
          من ی خودروی هیوندای سانتافه دارم که توی ضبط ی بخش ای پاد هست چجور کاکنت بشم بهش؟؟؟

اینا بلوتوث دارن
          من با بلوتوث وصل میشم و به راحتی آهنگ هارو پخش میکنه

نظر

خوب پس از کانکت شدن چه باید کرد؟!

نظر

خوب پس از کانکت شدن چه باید کرد؟!
              آهنگ باز کنی از اسپیکر پخش میشه

نظر

یه گجت هست بنام ژوپیتر به جک ۳.۵ میلی متری ایفون یا هردستگاه پخش موسیقی وصل میشه و روی موج اف ام ارسال میکنه با تنظیم فرکانس رادیو روی موج ارسالی از دستگاه
                موسیقی از اسپیکر ماشین پخش میشه. سرچ کنی تو اینترنت پیدا میشه.

نظر

سلام
                  fm transmiter واسه محصولات اپل هست
                  فکر کنم 200 تومن قیمتش باشه

نظر

یه کابل مخصوص داره و من رو ix35 استفاده میکنم!
                    یه سرش aux و usb و سره دیگش وصل میشه به آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      سلام دوستان.
                      ضبط ماشین من بلوتوث ساپورت نمیکنه.
                      میخوام ببینم وسیله ای یا کیتی چیزی هست که به ضبط ماشین یا خوده ایفون وصل بشه که بتونم با بلوتوث اهنگام رو اجرا کنم؟
                      کابل aux اصلا باهاش صلاح نمیرم.
                      فقط وسیله ای میخوام که به صورت بلوتوث یا چیزه دیگه ای مثل اف ام ترنسمیتر n79 بشه گوشی رو به ضبط ماشین وصل کرد.(کاملا بدون سیم)
                      یه آپشن دیگه هم هست خود ایران خودرو به عنوان آپشن میده ، واسه motorola هست ، هم میتونی زنگ های آیفون رو جواب بدی ، هم موزیکاشو گوش بدی ، من روی پرشیا دارم اصلا مشکل صدا اینا ندارم حدود ۲۰۰ تومن هست ، کابل شارژر هم داره میاد تو داشبورد

نظر

با سلام
                        دوستان من کابل آیپاد واسه ماشین میخوام،منظورم اون کابلی هست که هم usb داره هم Aux
                        لوازم جانبی های آیفون نداشتن همچین کابلی،نمایندگی هیوندا اسان موتور یزد هم زنگ زدم گفتن رو بعضی ماشینا هست و اضافه واسه فروش ندارن
                        کسی برای فروش داره؟ میتونید راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم؟
                        اینم نمونه اش هست
                        http://www.up2www.com/uploads/137156888811.jpg
                        ویرایش توسط AmirTnT : https://i-phone.ir/forums/member/52427-amirtnt در ساعت 19-06-2013, 11:36 AM

نظر

دوستان از اونجایی که آیفون و آیپاد و آیپد بلوتوثشون برای هدفون تنظیم شده، اگر اتومبیلتون بلوتوث داشته باشه (یا با هزینه خودتون ضبط یا کارکیت بلوتوث نصب کنید) میتونید بی دردسر آهنگ گوش بدید. البته وقتی گوشی زنگ میخوره باید بلوتوث رو یا خاموش کنید یا از طریق میکروفنی که در خود ماشین قرار دادن صحبت کنید :d

نظر

نوشته اصلی توسط AmirTnT نمایش پست ها
                            با سلام
                            دوستان من کابل آیپاد واسه ماشین میخوام،منظورم اون کابلی هست که هم usb داره هم Aux
                            لوازم جانبی های آیفون نداشتن همچین کابلی،نمایندگی هیوندا اسان موتور یزد هم زنگ زدم گفتن رو بعضی ماشینا هست و اضافه واسه فروش ندارن
                            کسی برای فروش داره؟ میتونید راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم؟
                            اینم نمونه اش هست
                            http://www.up2www.com/uploads/137156888811.jpg
                            اگر يو اس بي هست چرا از كابل عاديش استفاده نميكنيد اين كابل خيلي بد گيرمياد

نظر

ببخشید یک سوال واسه من پیش اومد، خودروهای وطنی که جای usb دارند هم میتونن با کابل عادی کانکت شن و پخش کنن؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                              X