اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وسیله ای برای وصل کردن ایفون به ضبط ماشین از طریق بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام به همگی
    این کابلی که یکسرش کانکتور ایپاد و سر دیگش
    aux + usb
    هستش در پاساژ علاالدین تهران هست.
    درسته که اصلی نمیتونه باشه ولی کار راه بندازه.
    طولشم حدود بیست سانتیمتره.
    طبقات زیرزمین یا سوم و چهارم و پنجم.
    اونجا از شیر مرغ تا جون ادمیزاد هست.
    فقط باید بگردی...
    من اصلیش رو روی ماشین یکی از اقوام هم دیدم.
    موفق باشید

نظر

همپنطور که تو عکس مشخصه یک سر کابل هم aux هست و هم usb
      با کابل خود گوشی وقتی وصل میکنی سیستم ماشین شناسایی نمیکنه

متاسفانه من تهران نیستم
      دوست عزیز فامیل شما ماشینش چیه؟ کابل روی خود ماشین بوده یا خودشون تهیه کردن؟ میشه ازشون سوال کنید؟
      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
        یه آپشن دیگه هم هست خود ایران خودرو به عنوان آپشن میده ، واسه motorola هست ، هم میتونی زنگ های آیفون رو جواب بدی ، هم موزیکاشو گوش بدی ، من روی پرشیا دارم اصلا مشکل صدا اینا ندارم حدود ۲۰۰ تومن هست ، کابل شارژر هم داره میاد تو داشبورد
        ميشه يه كم بيشتر توضيح بديد لطفن. اسمش چيه، چه مدلي هست و اينا...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط AmirTnT نمایش پست ها
          همونطور که تو عکس مشخصه یک سر کابل هم aux هست و هم usb
          با کابل خود گوشی وقتی وصل میکنی سیستم ماشین شناسایی نمیکنه

متاسفانه من تهران نیستم
          دوست عزیز فامیل شما ماشینش چیه؟ کابل روی خود ماشین بوده یا خودشون تهیه کردن؟ میشه ازشون سوال کنید؟
          ممنون
          همونطور که گفتم (اگه درست یادم باشه و اشتباه نکنم) یه کابل بیست سانتی بودش که یک سرش سوکت ایپاد یا ایفون قرار داره و سر دیگش که به ماشین میخوره یک سوکت یکتیکه هستش که قسمتی از او رو "یو اس بی" و قسمتی از اون رو "ای یو ایکس" تشکیل داده،یعنی چسبیده به همو یکتیکه است.
          ماشینش وراکروز یا همون ای ایکس ۵۵ بودش.
          ضمنا ماشین خودم هم مگان هستش.دوسال پیش در زمان نصب سیستم فابریک ال سی دی و پخش دی وی دی و غیره توسط نمایندگیش،اون بنده خدا که داشت نصب میکرد دیدم که کابل ایپاد داخل پک پخش رو وصل نکرد...!
          پرسیدم گفت لازم نیست خیلیا نمیخوانش..!
          که با اصرار من اون رو هم به پشت پخش متصل کرد و از داخل داشبورد بیرون اورد که الان ایپادم بهش وصله و از همون طریق شارژ هم میشه.
          با تمام این اوصاف اگه اصرار به اتصال داری شما یه کاری کن؛
          گوشی یا ایپاد رو با همون کابل خودش به قسمت یو اس بی ماشین کانکت کن و یه کابل دو سر نری یعنی دو سرش از همون فیش سوزنی هدست ایفون باشه تهیه کن و یه سر به ایفون یا ایپاد ویه سر به ای یو ایکس در ماشینت بزن شاید جواب بده
          موفق باشی 😉
          ویرایش توسط nima250n : https://i-phone.ir/forums/member/66175-nima250n در ساعت 19-06-2013, 09:54 PM

نظر

دوستان سيستم ماشين من كابل iPod داره ( از تو داشبورد مياد بيرون ) اما از اونجايي كه من iPhone 5 دارم به كارم نمياد
            يه convertor گرفتم اما كار نكرد
            اومدم با بلوتوث وصل شم يه كد ميخواد واسه pair شدن كه هر چى ميزنم ايراد ميگيره !! اما وقتى با گوشى ديگه امتحان كردم ( galexy s3 ) خيلي راحت وصل ميشه و همه چى درسته !!!
            چه راه حلى پيشنهاد مى كنين ؟

Sent from my  iPhone using Tapatalk
            ویرایش توسط R.NaFaS : https://i-phone.ir/forums/member/3680-r-nafas در ساعت 19-06-2013, 11:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
              دوستان سيستم ماشين من كابل iPod داره ( از تو داشبورد مياد بيرون ) اما از اونجايي كه من iPhone 5 دارم به كارم نمياد
              اومدم با بلوتوث وصل شم يه كد ميخواد واسه pair شدن كه هر چى ميزنم ايراد ميگيره !! اما وقتى با گوشى ديگه امتحان كردم ( galexy s3 ) خيلي راحت وصل ميشه و همه چى درسته !!!

تبدیلتون اگه اصل باشه کار می کنه بنده خودم با تبدیل اصلی امتحان کردم به درستی کار می کنه با همین کابل های ماشین

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها

باید کار کنه با تبدیل
                ندیدم هنوز کابل مخصوص ایفون ۵ اومده باشه
                من هنوز تو پیدا کردن کابلش موندم!دنبال تبدیل باید برم اگه کابل رو گیر اوردم

نظر

بهترين ضبط ها پايونرهستن براي اين كارشما فقط كافيه كابلتون رو به گوشي وصل كنيد و از درگاه يو اس بي متصل كني به ضبط

نظر

ضبط من ظبط فابریک هیوندا سوناتا ۲۰۱۱ هست حتما باید اون کابل یواس بی aux رو تهیه کنم

نظر

من اين كابل اصلى رو دارم با راهنمايى عملكرد ، اگه خواستى ايميل بزن audiocenter@me.com

نظر

نوشته اصلی توسط Audiocenter نمایش پست ها
                        من اين كابل اصلى رو دارم با راهنمايى عملكرد ، اگه خواستى ايميل بزن audiocenter@me.com
                        واسه آیفون 5 هست یا 4 اس ؟

نظر

صبر کنید ..
                        X