اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست قالب اماده برای کتاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست قالب اماده برای کتاب

دوستان توی یکی از انجمن های همسایه این سوالو دیدم چون سوال خودم بود اینجا میذارم خواهش میکنم که جواب بدین

سلام به همه عزیزان و سروران گرامی

من دلم میخواد یک کتاب درباره یک مسجد در ایران بسازم ولی چون خیلی خاص و انحصارش مهم نیست و منم این روزا فرصت ندارم از همتون یک خواهش دارم که یک فایل به من بدین که بتونم اطلاعاتش رو وارد کنم توش و در نهایت یک فایل نصبی بگیرم و روی ایفون ها نصبش کنم و این که فقط رو جیل ها نصب شه یا فرمور اوریجینال مهم نیس و قابلیت های ورق زدن و فهرست و درباره رو داشته باشه

پس خلاصه اش یه قالب میخوام و اموزش کامل جهت وارد کردن فایل ها و نهایتا تبدیل اون به یک کتاب کامل و گرفتن خروجی

.ipa

ممنون از همه دوستان فقط خواهش میکنم کمکتون رو دریغ نکنین راستی یادم نبود بگم که عکس هم درونش وارد شه

من برای نسخه اندروید این برنامه از appmk استفاده کردم که یک کتاب ساز هست ایا برنامه مشابهش وجود نداره؟؟؟

دوست عزیز به برنامه نویسی نیاز داره، شما کافیه فایل pdf رو قرار بدید بنده براتون تبدیل می کنم به برنامه کامل.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      دوست عزیز به برنامه نویسی نیاز داره، شما کافیه فایل pdf رو قرار بدید بنده براتون تبدیل می کنم به برنامه کامل.
      ممنون از لطفتون من بهتون پ.خ دادم چک کنین
      این ای مسج من هست:
      arefttt@gmail.com

نظر

دوستان کسی راه دیگه ای نداره؟؟؟

نظر

راه دیگه ای ندارین؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط arefttt نمایش پست ها
            راه دیگه ای ندارین؟؟؟
            قطعا اگه راهی وجود داشته باشه دوستان شما رو راهنمایی میکنند, نیاز به اسپم دادن نیست

نظر

برای مجله نیوزاستند چی ؟ اون هم نمیشه از قالب آماده استفاده کرد برا کسایی ک برنامه نویسی بلد نیستن*؟

نظر

ببینید این تاپیک کارتون را میندازه یا نه. فکر میکنم همون چیزی هست که شما لازم دارید :
                کتاب ساز ( در ویندوز برای آیفون و آیپد کتاب خود را بسازید )

نظر

صبر کنید ..
                X