اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن مک بوک پرو

مک بوکمو خاموش کردم
    روشن که کردم ارور داد نوشت دکمه پاور نیگه دار تا خاموش شه دوباره بزن که روشن شه (ریست شه)
    اینکارو کردم، بازم اومد همچین اروری، حتا مک بالا اومد و یه روز استفاده کردم باز اینجوری شد
    دیروز باز داشتم تست میکردم که شاید دوباره بالا بیاد بتونم استفاده کنم که علامت یه پوشه با علامت سوال نشون داد که داره روشن خاموش میشه
    نمیدونم چیکارش کنم دیگه
    داره دیوونم میکنه
    عکسها در پیوست هست !

DSC00155.jpgDSC00157.jpgDSC00158.jpg

شما لاين هستيد؟
    هاردتون سالمه؟
    يه دور smc رو ريست كنيد!
    http://www.i-phone.ir/forums/thread84579.html
    اگه فايده ايي نداشت،كلين اينيستال كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      شما لاين هستيد؟
      هاردتون سالمه؟
      يه دور smc رو ريست كنيد!
      http://www.i-phone.ir/forums/thread84579.html
      اگه فايده ايي نداشت،كلين اينيستال كنيد.
      خیر بالا نمیاد دیگه
      همون فک کنم مشکل از هارد باشه
      ریست اس ام سی کردم جواب نداد
      منظورتون از کلین اینیستال همون سی دی مکو تو دستگاه بذارم دکمه دی رو بزنم تا دوباره مراحل نصبو انجام بده؟
      اگه اونه که اینکارو کردم، به اون قسمتی که باید هاردو انتخاب کنی میرسه هیچ گزینه ای برای انتخاب نمیاره(هاردمو نمیشناسه)

نظر

نوشته اصلی توسط alii_300 نمایش پست ها
        خیر بالا نمیاد دیگه
        همون فک کنم مشکل از هارد باشه
        ریست اس ام سی کردم جواب نداد
        منظورتون از کلین اینیستال همون سی دی مکو تو دستگاه بذارم دکمه دی رو بزنم تا دوباره مراحل نصبو انجام بده؟
        اگه اونه که اینکارو کردم، به اون قسمتی که باید هاردو انتخاب کنی میرسه هیچ گزینه ای برای انتخاب نمیاره(هاردمو نمیشناسه)
        http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html
        وارد Recovery HD شيد و Disk Utility رو باز كنيد از سمت راست هاردتون رو انتخاب كنيد حالا تو اطلاعات قسمت پايين ببينيد جلوى S.M.A.R.T چى زده. اگه چيزى به غيرVerified زده يعنى هاردتون به احتمال قوى مشكل داره. اگه Verified زده Repair Disk كنيد و دوباره مك رو نصب كنيد.
        .:amgr:.

نظر

مشکل از فلت هارد بود
          ۲۷۰.۰۰۰ هزار تومنم خرج گذاشت رو دستم

نظر

سلام
            من مک بوک پرو 13 2011 دارم چند وقت پیش با بوت کمپ روش ویندوز 7 نصب کردم خوب کار کرد ولی درایو هاش نصب نبود
            امروز روی ویندوز بوت کمپ 5 را نصب کردم و خوب شد
            بعد از طریق دیسک منیجمنت در ویندوز از درایو بوت کمپ حجم شرینک کردم و یک درایو جدید ساختم اول درست فرمت نشد ولی دوباره پاکش کردم و دفعه ی بعد شد و خوب کار کرد
            سپس روی ویندوز نود 32 ورژن 5 را نصب کردم بازم مشکلی پیش نیامد
            ولی بعد از این که مک را خاموش کردم و بعد رفتم سراغش دیگه ویندوز بال نیامد و با رییستور کردن قبل از نصب نود هم درست نشد
            حالا که می خوام مک را بالا بیلذم و دستم را روی آلت نگه می دارم دیگه مک را نشان نمی ده و فقط ویندوز را نشان می دهد لطفا کمک کنید اعصابم خورده

نظر

نوشته اصلی توسط smm3600 نمایش پست ها
              سلام
              من مک بوک پرو 13 2011 دارم چند وقت پیش با بوت کمپ روش ویندوز 7 نصب کردم خوب کار کرد ولی درایو هاش نصب نبود
              امروز روی ویندوز بوت کمپ 5 را نصب کردم و خوب شد
              بعد از طریق دیسک منیجمنت در ویندوز از درایو بوت کمپ حجم شرینک کردم و یک درایو جدید ساختم اول درست فرمت نشد ولی دوباره پاکش کردم و دفعه ی بعد شد و خوب کار کرد
              سپس روی ویندوز نود 32 ورژن 5 را نصب کردم بازم مشکلی پیش نیامد
              ولی بعد از این که مک را خاموش کردم و بعد رفتم سراغش دیگه ویندوز بال نیامد و با رییستور کردن قبل از نصب نود هم درست نشد
              حالا که می خوام مک را بالا بیلذم و دستم را روی آلت نگه می دارم دیگه مک را نشان نمی ده و فقط ویندوز را نشان می دهد لطفا کمک کنید اعصابم خورده
              فکر کنم شما قسمت مکتون رو پاک کردید!
              لطفا یه عکس از مکتون وقتی آلت را گرفتید,(منوی بوت)بزارید.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                فکر کنم شما قسمت مکتون رو پاک کردید!
                لطفا یه عکس از مکتون وقتی آلت را گرفتید,(منوی بوت)بزارید.
                راستش مکم را دادم دست دوستم تا گرفتمش عکس می گیرم
                احتمالا پاک شده. دوستم هم همین نظر را داشت
                ممکنه nod32 5 پاکش کرده باشه؟
                اگه پاک شده چه طور باید درستش کنم؟
                دوستم یک cd از مک که روی مک بوک قدیمیش بود گذاشت داخل مکم و altرا نگه داشت ولی پیداش نکرد
                اگه می تونید کمکم کنید چون الان نه به مک دسترسی دارم و نه ویندوز

نظر

سلام
                  دوستان یه مشکلی برام پیش اومده نیاز به کمکتون دارم
                  مک بوکم بالا نمیومد به وسیله کلید ( com+ opt+ P+ R) ریست کردم
                  الان که روشن شده فقط یه صفحه سفید آورده که عکس یه فولدر با علامت سوال چشمک میزنه
                  کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

نوشته اصلی توسط kalaqsyah نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان یه مشکلی برام پیش اومده نیاز به کمکتون دارم
                    مک بوکم بالا نمیومد به وسیله کلید ( com+ opt+ P+ R) ریست کردم
                    الان که روشن شده فقط یه صفحه سفید آورده که عکس یه فولدر با علامت سوال چشمک میزنه
                    کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    ممنون میشم راهنمایی کنین
                    دوست عزیز سوالتون رو یه جا مطرح کنید نیازی نیست توی چند تاپیک یک سوال رو تکرار کنید.
                    شما
                    NVRAM و PRAM
                    رو ریست کردید که مشکلتون متاسفانه حل نشده.
                    وارد Recovery HD شيد و Disk Utility رو باز كنيد از سمت راست هاردتون رو انتخاب كنيد حالا تو اطلاعات قسمت پايين ببينيد جلوى S.M.A.R.T چى زده. اگه چيزى به غيرVerified زده يعنى هاردتون به احتمال قوى مشكل داره. اگه Verified زده Repair Disk كنيد و دوباره مك رو نصب كنيد.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html
                    ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 11-10-2013, 09:14 PM

نظر

مک بوک ۱۷ اینچ دارم روزی چند بار ارور میده که باید ریست بشه
                      چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir aghakhani نمایش پست ها
                        مک بوک ۱۷ اینچ دارم روزی چند بار ارور میده که باید ریست بشه
                        چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        مشکلتون رو کامل توضیح بدید.
                        پیغامی که سیستم میده رو بنویسید
                        نسخه مک تون چند هست؟

نظر

سلام
                          دوستان من مک بوک یکی از دوستان دستم بود
                          داشتم کارای نصب هکینتاش رو انجام میدادم برای لپ تاپم
                          امروز صبح که روشن کردم مک رو وقتی مک داره لود میشه یک دفعه نوشته هایی کد مانند میاد و همون جوری میمونه
                          شیفت رو که نگه میدارم وارد سیف مد میشه اما معمولی بالا نمیاد !!!
                          چیکار کنم؟
                          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط MASTERWM نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان من مک بوک یکی از دوستان دستم بود
                            داشتم کارای نصب هکینتاش رو انجام میدادم برای لپ تاپم
                            امروز صبح که روشن کردم مک رو وقتی مک داره لود میشه یک دفعه نوشته هایی کد مانند میاد و همون جوری میمونه
                            شیفت رو که نگه میدارم وارد سیف مد میشه اما معمولی بالا نمیاد !!!
                            چیکار کنم؟
                            ممنون
                            لطفاً‌کامل توضیح بدید.مک بوکتون مدلش چی هست.چه نسخه ای روش نصب هست.چه کارهایی انجام دادید و از صفحه کدهای ارور یه عکس بزارید

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                              لطفاً‌کامل توضیح بدید.مک بوکتون مدلش چی هست.چه نسخه ای روش نصب هست.چه کارهایی انجام دادید و از صفحه کدهای ارور یه عکس بزارید
                              Md102 مدل مک بوکه
                              10.8.3
                              والا من مک بوک دوستم رو امانت گرفتم که روی لپ تاپم هکینتاش بریزم
                              دیشب یه مقداری کار کردم آخر نتونستم کارم رو انجام بدم (همون کارهاییی که باید رو فلش انجام بدی)
                              خلاصه خاموش کردم
                              صبح که روشن کردم این ارور رو میده و مکینتاش بالا نمیاد !!!اما تو Safe boot میتونم برم
                              راستی ریست یا shut down هم که میزنم ( از وتو safeboot ) صفحه سیاه میشه اما چراغ پاور و لپ تاپ روشن میمونه!!

نظر

صبر کنید ..
                              X