اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من یه مک بوک پرو 2015 دارم . هفته پیش شارژ نمیشد بردمش اپل استور مالزی . بهم گفتند 3500 خرجشه که درستش کنند منم اوردمش خونه . سوکت شاررش رو تمیز کردم مشکل شارژش حل شد ولی نمیدونم با سیستمم چکار کردند که حالا رئشن نمیشه . بوق اول رو میزنه ولی صفحه سیاه باقی میمونه . خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه چون اینجا خیلی بیسواد هستند و دوباره نمیخوام سیستمم رو تحویل اونا بدم . خیلی خیلی مهمه برام . خواهشا راهنمایی کنید. تمام ریستهای پی رم و ... انجام دادم ولی فایده نداشت .

نظر

سلام به همه دوستان
      من مك برو دارم الان زدم آبديت شده به sierra ولي نصبش كه داره انجام ميشه ارور كمبود جا ميزنه . ميخوام ببينم جطور ميشه يكم فضاشو خالي كنم كه نصبش تموم شه ولي فرمت نكنم . ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط Steve.cruise01 نمایش پست ها
        سلام به همه دوستان
        من مك برو دارم الان زدم آبديت شده به sierra ولي نصبش كه داره انجام ميشه ارور كمبود جا ميزنه . ميخوام ببينم جطور ميشه يكم فضاشو خالي كنم كه نصبش تموم شه ولي فرمت نكنم . ممنون.
        یعنی در حد ۱۰ گیگ هم جا ندارید؟؟؟
        خوب لغو عملیان نصب نداره؟؟
        از طریق فلش میخواید نصب کنید یا همینطوری فایل رو به بخش اپلیکیشن منتقل کردید و گذاشتید نصب بشه؟؟؟

چون اگر مشکل جا داشته باشه همون اول که میزنید روی فایل جهت اجرا شدن ارور میده که جا کافی نیست!!
        یه عکس و اسکرین شات بگیرید بذارید اینجا لطفا

نظر

سلام
          دوستان مک بوک من بالا نمیاید حالا اگر reinstall کنم فایل هایی که توش دارم پاک میشود ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sefrtime نمایش پست ها
            سلام
            دوستان مک بوک من بالا نمیاید حالا اگر reinstall کنم فایل هایی که توش دارم پاک میشود ؟
            شما دکمه cmd+R رو بگیر وارد ریکاوری مود میشه
            بعد روی یه هارد اکسترنال از اطلاعاتت بک آپ بگیر و بعدش ری اینستال یا کلین اینستال کنید
            اطلاعات قبلی روی هارد اکسترنالتون میپره ها توجه داشته باشید
            که روی هارد اکسترنال چیز مهمی نباشه

نظر

كمك فوري !!!!!
              سلام دوستان
              رو مكبوك پرو ١٥ سال ٢٠١٢ هاي سيرا نصب بود آپديت جديد اومده يود آپديت كردم ريست شد ديگه بالا نيومد !
              رفتن فلش بوتيبل سيرا رو تهيه كردم زمان نصب تا دقيقه ١٥ ميره ارور ميده و در خواست ريست ميكنه!
              قبلا بوتكمپ نصب بود درايوشو پاك كردم از طريق disk utlity , recovery
              ولي حجمش همچنان اضاف نشده به هارد ، حدس ميزنم بخاطر اين باشه. حالا سوال :
              مثل ويندوز ميشه از طريق ترمينال هارد رو كامل فرمت كرد ؟ دستورش رو كسي بلده ؟
              راه حلي داره ؟
              خودم حالاميخوام برم نسخه ال كاپيتان بوت رو فلش تهيه و تست كنم.
              مرسي
              عكس ارور :
              http://s9.picofile.com/file/8321799326/E4055C8D_4DC0_42EE_8A80_EE79A1567E57.jpeg
              ویرایش توسط persinboy : https://i-phone.ir/forums/member/87264-persinboy در ساعت 15-03-2018, 11:22 PM

نظر

پس از انجام دادن راه حل هاي فراوان مشكل حل شد راه حل رو ميگم تا براي دوستاني كه شايد بعدا با اين مشكل مواجه شوند مفيد باشه.

كارهايي كه انجام دادم و حل نشد:
                تايم رو ست كردم با تايم قديم و هم تايم اپل ، از طريق دستور ترمينال كه نشد.
                با هات اسپات و فيل شكن از طريق اينترنت ريكاوري تست كردم كه بازم ارور ميداد.
                با فلش بوتيبل وسط نصب ارور ميداد.

روش حل مشكل :
                با دستور زير كل هارد رو فرمت كردم.

Diskutil list

Diskutil eraseDisk JHFS+ untitledUFS Disk0
                ( فاصله تو متن مرتب نميشه ،ولي بدين صورت بعد از diskutil فاصله يعد از eraseDisk فاصله يعد از+JHFS فاصله بعد از untitledUFS فاصله)

بعدش مك رو خاموش و دوباره روشن كردم.
                به مودم وايرلس وصل شدم.
                اينترنت ريكاوري دانلود و نصب شد روي مك.
                بعدش با رفتن به محيط ريكاوري و گزينه install os ورژن قديمي os lion دانلود و نصب شد ( حجم حدود ٤-٥ گيگ).
                موفق باشيد
                ویرایش توسط persinboy : https://i-phone.ir/forums/member/87264-persinboy در ساعت 17-03-2018, 09:32 PM

نظر

صبر کنید ..
                X