اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگر آپدیت کنم مشکل رفع میشه؟
    راستش تو Safeoot هرکاری میکنم فلش رو نمیشناسه!!!
    دوستان کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
    باید لپ تاپشو بهش پس بدم تا غروب !!!

نظر

نوشته اصلی توسط MASTERWM نمایش پست ها
      Md102 مدل مک بوکه
      10.8.3
      والا من مک بوک دوستم رو امانت گرفتم که روی لپ تاپم هکینتاش بریزم
      دیشب یه مقداری کار کردم آخر نتونستم کارم رو انجام بدم (همون کارهاییی که باید رو فلش انجام بدی)
      خلاصه خاموش کردم
      صبح که روشن کردم این ارور رو میده و مکینتاش بالا نمیاد !!!اما تو Safe boot میتونم برم
      راستی ریست یا shut down هم که میزنم ( از وتو safeboot ) صفحه سیاه میشه اما چراغ پاور و لپ تاپ روشن میمونه!!

فلش بوت رو وصل کن.دستگاه رو ریست کن Option رو نگهدار و فلش رو انتخاب کن.
      بعد وارد Disk Utility شو از سمت چپ روی اسم هاردت کلیک کن ببین پائین جلوی S.M.A.R.T چی نوشته .بعد یه بار Verify Disk رو بزن و بعد Repair Disk رو بزن.اگه هارد مشکلی داشته باشه با خط قرمز حین Repair شدن مینویسه و آخر هم مینویسه که عملیات با موفقیت به پایان رسید.
      بعد از این کارها یه بار چک کن ببین سیستم بالا میاد یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
        فلش بوت رو وصل کن.دستگاه رو ریست کن Option رو نگهدار و فلش رو انتخاب کن.
        بعد وارد Disk Utility شو از سمت چپ روی اسم هاردت کلیک کن ببین پائین جلوی S.M.A.R.T چی نوشته .بعد یه بار Verify Disk رو بزن و بعد Repair Disk رو بزن.اگه هارد مشکلی داشته باشه با خط قرمز حین Repair شدن مینویسه و آخر هم مینویسه که عملیات با موفقیت به پایان رسید.
        بعد از این کارها یه بار چک کن ببین سیستم بالا میاد یا نه
        سلام
        هارد مشکل نداشت روی گزینه Verify بود
        اما حل نشد مشکل هنوز

نظر

کلین اینستال کن

نظر

دوستان من مک بوک پرو 17 مید 2009 دارم
            چند روز بود که وسط کار هنگ میکرد و بعد 1 دقیقه لودینگ میرفت و درست میشد. تا اینکه چند روز پیش باز اینطوری شد درست نشد خاموش روشن که کردم دیگه بالا نمیاد صفحه خاکستری و بعد از چند دقیقه لودینگ علامت سیب میره و بجاش یه دایره با یه خط مورب توی دایره ظاهر میشه. حتی دیسک راه انداز هم گذاشتم که کلین اینستال کنم اما میگه هاردی وجود نداره. تو utility هم که میرم از سمت چپ فقط درایو نوری وجود داره و هاردی دیده نمیشه. مشکل از هارده ؟ باید عوض بشه؟ راهی برای بک آپ گرفتن از اطلاعات قبل تعویض در صورت لزوم هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط babieto نمایش پست ها
              دوستان من مک بوک پرو 17 مید 2009 دارم
              چند روز بود که وسط کار هنگ میکرد و بعد 1 دقیقه لودینگ میرفت و درست میشد. تا اینکه چند روز پیش باز اینطوری شد درست نشد خاموش روشن که کردم دیگه بالا نمیاد صفحه خاکستری و بعد از چند دقیقه لودینگ علامت سیب میره و بجاش یه دایره با یه خط مورب توی دایره ظاهر میشه. حتی دیسک راه انداز هم گذاشتم که کلین اینستال کنم اما میگه هاردی وجود نداره. تو utility هم که میرم از سمت چپ فقط درایو نوری وجود داره و هاردی دیده نمیشه. مشکل از هارده ؟ باید عوض بشه؟ راهی برای بک آپ گرفتن از اطلاعات قبل تعویض در صورت لزوم هست؟
              مشکل از فلت هاردتونه باید عوض بشه
              به دفتر همین سایت زنگ بزنید کمکتون میکنن

نظر

سلام نیاز به فلت هارد مک بوک md102 دارم در صورت موجود بودن قیمت و محل تهیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mega_boy22 نمایش پست ها
                  سلام نیاز به فلت هارد مک بوک md102 دارم در صورت موجود بودن قیمت و محل تهیه ؟
                  به دفتر سایت زنگ بزنید

نظر

سلام.
                    من یه
                    مک دارم مدل md313 . وقتی روشنش میکنم روی لوگوی سیب اپل گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد
                    باید باهاش چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ghazaal22 نمایش پست ها
                      سلام.
                      من یه
                      مک دارم مدل md313 . وقتی روشنش میکنم روی لوگوی سیب اپل گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد
                      باید باهاش چیکار کنم ؟
                      option را نگه دارید و ببینید recovery hd وجود دارد یا خیر :
                      اگر وجود دارد به disk utility بروید و ببینید هارد را نشان می دهد یا خیر ،اگر هارد را نشان می داد در بخش first aid گزینه های verify و بعد repair را بزنید و نتیجه را اعلام کنید.
                      اگر وجود نداشت احتمالا از فلت هارد هست که باید به دفتر انجمن (جای های دیگر هم می شود اما تجربه بسیار مهم است که دفتر انجمن چندین سال هست که فعالیت می کند) مراجعه کنید.
                      دفتر سایت

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
                        option را نگه دارید و ببینید recovery hd وجود دارد یا خیر :
                        اگر وجود دارد به disk utility بروید و ببینید هارد را نشان می دهد یا خیر ،اگر هارد را نشان می داد در بخش first aid گزینه های verify و بعد repair را بزنید و نتیجه را اعلام کنید.
                        اگر وجود نداشت احتمالا از فلت هارد هست که باید به دفتر انجمن (جای های دیگر هم می شود اما تجربه بسیار مهم است که دفتر انجمن چندین سال هست که فعالیت می کند) مراجعه کنید.
                        دفتر سایت
                        هارد را نشان میدهد اما کم رنک است وقتی هم که repair را زدم could not repair داد.

نظر

نوشته اصلی توسط ghazaal22 نمایش پست ها
                          هارد را نشان میدهد اما کم رنک است وقتی هم که repair را زدم could not repair داد.
                          احتمالا هارد مشکل داره به دفتر انجمن مراجعه کنید
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ذوستان من مک بوک ایر ۱۱ اینچ دارم
                            از توی Disk Utility روی گزینه Erase HDD کلیک کردم و Erase شد .
                            بعد ریستارت شد و رفت Installer من سی دی Maverics گذاشته بودم توی External CDROM ولی نمیخوند ...
                            روی Force Shutdown کلیک کردم و وقتی دوباره روشن کردم روی صفحه سفید گیر کرد و دیگه بالا نیومد
                            بعد از کلی سرچ کردن این روش هم تست کردم Command - Option - P - R و لب تاب تنها فرقی که کرد این بود که صداش برگشت !‌ چون قبل از این صدا هم نمیداد
                            و من یک بار و دوبار و ۳بار هم نگه داشتم و هی ریستارت کرد اما تصویر سفید از بین نرفت
                            الان روی این وضعیته وقتی روشنش میکنم صدای روشن شدن اپل را میده و روی صفحه سفید گیر میکنه

لطفا کمکم کنید
                            دارم سکته میکنم

نظر

با سلام
                              میشه نسخه boot yosemite رو بذارین برای دانلود؟؟؟؟؟

نظر

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم،
                                آقا برای منم همچین مشکلی پیش اومده...!!
                                مک بوک پرو هست.... دست کسی بوده، طرف طبق عادته ویندوز، اومده مثلا کلیدهای کنترل، آلت، دیلت رو بزنه((به هوای اینکه مثل ویندوز هستش)) ولی بعد از اینکه چندین بار این دکمه‌ها رو میزنه، مک بوک هنگ میکنه روی صفحه‌ی سفیدی اول روشن شدن با آرم اپل میاد...!!
                                الآن هر کاری میکنم، بالا نمیاد دیگه....!!!!
                                دکمه پاور رو گرفتم تا خاموش بشه... دوباره هم که روشنش میکنم، صدای بالا اومدن رو میده، آرم اپل میاد و زیر آرم شروع میکنه به چرخیدن.... و همینطوری میمونه...!!
                                با کلیدهای کنترل ف آپشن، پی ، آر هم ریست کردم ولی افاقه نکرد...!!!
                                آپشن رو نگهداشتم تا به قسمت منوی بوت بره... رفت، امـــا فقط عکس یه هارد رو نشون میده که زیرش فقط نوشته((EFI Boot)) و وقتی هم که روش کلیک میکنم، دوباره میره و رو آرم اپل میمونه و بازم مک بالا نمیاد....!!!!
                                اگر دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم...!!

نظر

صبر کنید ..
                                X