اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با iLEX R.A.T دوایس خود را به حالت کارخانه برگردانید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نیما خوب شد گفتی
    من همین الان میخواستم استفاده کنم ازش!

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
      من این روش رو توی ipad 3 امتحان کردم کاملا زد بهمش ریخت ورژن IOS هم 6.0.1 بود !
      من رو ۳ تا آیفون ۴
      ۱ 4s و ۳تا هم ۵ تست کردم درست بود
      البته با یه آیپد ۴
      مشکلش چی بوده ؟
      پس اگه مشکلی بوده بایپ توی ا ین همه دوایس نشون میداده
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

با سلام...دوستان بنده از این روش برای 4 اس و 5 ورژن 6.1.2 استفاده کردم همه چیزش عالی شد و برگشت کارخانه اولیه ولی تو سیدیا که میرم و سورسها رو دوباره وارد میکنم هر برنامه ایش که میخوام نصب کنم با این مشکل برخورد میکنم و این ارور میده و هر کاری بگین کردم دوباره reloadو refreshکردم نشد که نشد دلیلش چیه و باید دقیقا چکار کنم تا بتونم همه برنامه ها رو بدون مشکل نصب کنم؟ لطفا دقیقا راهنماییم کنیم خیلی واسم جلبریک مهمه و نمیخوام به اخرین ورژن آپدیتش کنم
        فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
          با سلام...دوستان بنده از این روش برای 4 اس و 5 ورژن 6.1.2 استفاده کردم همه چیزش عالی شد و برگشت کارخانه اولیه ولی تو سیدیا که میرم و سورسها رو دوباره وارد میکنم هر برنامه ایش که میخوام نصب کنم با این مشکل برخورد میکنم و این ارور میده و هر کاری بگین کردم دوباره reloadو refreshکردم نشد که نشد دلیلش چیه و باید دقیقا چکار کنم تا بتونم همه برنامه ها رو بدون مشکل نصب کنم؟ لطفا دقیقا راهنماییم کنیم خیلی واسم جلبریک مهمه و نمیخوام به اخرین ورژن آپدیتش کنم
          گفتم که اگه به مشکلی با سیدیا برخوردید اول ۶ را تایپ و ادامه دهید و سپس ۵

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

میشه برام بیشتر توضیح بدین که بعد از مرحله ای ۵ یا ۶ را بزنم ؟؟

نظر

میشه برام بیشتر توضیح بدین که بعد از مرحله ای ۵ یا ۶ را بزنم ؟؟
              وقتی rat رو در ترمینال تایپ کردید ۶ رو تایپ کنید کارش که تموم کنید ریست کنید بعدش دوباره rat رو تایپ کرده کارش که انجام شد ریست کنید

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

با تشکر فراوان بنده همه مراحلهایی که فرمودید را انجام دادم ولی بازم که میرم برنامه از سیدیا نصب اون ارور چند تا پست قبلیم را میده کلافم کرده

نظر

با تشکر فراوان بنده همه مراحلهایی که فرمودید را انجام دادم ولی بازم که میرم برنامه از سیدیا نصب اون ارور چند تا پست قبلیم را میده کلافم کرده
                  دوباره کار های پست اول رو بکنید بعد وارد سیدیا که شدی یه پیام میده گزینه ۲ رو بزن باید درست بشه

نظر

با تشکر فراوان ...من همه مراحل را پشت سر گذاشتم و همون مشکل دارم ...دوستانی که مشکل من دارند و مشکلشون حل شده لطفا منو راهنمایی کنید دقیقا تو چند تا پست قبلیم ارورام را گذاشتم

نظر

کسی نیست این اتفاق براش افتاده باشه و درستش کرده باشه و منو راهنمایی دقیق بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

کسی نیست این اتفاق براش افتاده باشه و درستش کرده باشه و منو راهنمایی دقیق بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        شما برنامه های اصلی و پایه گوشیتون پاک شده ، دوباره با همون برنامه که جیلبریک کردین دوباره جیلبریک کنین مشکلتون ۹۹٪ حل میشه

نظر

برنامه چی هست ؟ ورژن گوشیم ۶.۱.۲ هست حالا نمیدونم با چی جلبریک کردم معمولا با چی جیل میکنند ؟؟؟

نظر

برنامه چی هست ؟ ورژن گوشیم ۶.۱.۲ هست حالا نمیدونم با چی جلبریک کردم معمولا با چی جیل میکنند ؟؟؟
                            حتما با envasi0n بوده. بخش جیلبریک رو ببینید.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

اره با اون برنامه که جیل کردم بازم کردم ولی اصلا نشد که نشد دیگه اعصابم ریخته بهم هر کاری که به ذهنم رسیده و دوستان گفتند انجام دادم ولی بازم همون هست و اصلا برنامه ها را دانلود نمیکنه

نظر

کسی نیست این مشکل را داشته باشه و برطرف کرده باشه و بتونه منو راهنمایی کنه ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X