اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

hide کردن wireless ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• hide کردن wireless ؟

سلام دوستان خیلی خیلی ببخشید میدونم تایپیک در جای خودش نیس ولی خیلی مشکلم ضروری هست من توی خونه از مودم TPlinke -WR940N استفاده میکنم میخوام این دستگاه رو به صورتی مخفی انجام بدم اخه این همسایه ما نمیدونم چه جوری به وایرلس وصل شده و از اینترنت بهره میبره میخوام دستگاه مخفی لشه یا امنیت رو بشتر کنم ایا راهی هست برای اینکار ؟

از پاسخ گویی ممنون میشم !!

اسم وایرلس
    کد:
    ehs
    مینویسید و یک گزینه داره تیک اونه میزنین تو تنظیمات مودم
    ویرایش توسط chiko88 : https://i-phone.ir/forums/member/35375-chiko88 در ساعت 27-05-2013, 10:50 PM

نظر

کجا بنویسم اینو من خیلی بلد نیستم کار کنم باهاش میشه یک راهنمایی مفصل کنید ممنون میشم

نظر

اسم وایرلس مودمتون رو با حرف بزرگ ehs مینویسید
        بعد تو تنظیمات مودم یک گزینه داره برای نشان دادن مودم مخفی اون هم میزنید

نظر

دوستان من هم میخوام پسورد wirelessرو تغییر بدم چطور این کارو بکنم .

نظر

نوشته اصلی توسط معین نمایش پست ها
            دوستان من هم میخوام پسورد wirelessرو تغییر بدم چطور این کارو بکنم .
            همه این کارها تو تنظیمات مودم هست

نظر

انجام دادم نشد اسم رو عوض کردم ولی همچین گذینه نبود ؟؟؟ میشه اسمشو به انگلیسی بگی ؟؟؟

نظر

ssid رو disable کن ببین جواب میده
                البته به جای EHS میشه کلمات دیگهای هم نوشت.
                ویرایش توسط chiko88 : https://i-phone.ir/forums/member/35375-chiko88 در ساعت 27-05-2013, 11:12 PM

نظر

جواب داد ولی نمیتونم بهش وصل بشم چه جوری وصل بشم الان بهش

نظر

تو دستگاه که استفاده میکنید یاید به صورت دستی نام شبکه پسورد و نوع پسورد بدید

نظر

از mac adress استفاده کن

نظر

نوشته اصلی توسط chiko88 نمایش پست ها
                        ssid رو disable کن ببین جواب میده
                        البته به جای EHS میشه کلمات دیگهای هم نوشت.
                        عزیز جان، وقتی ssid غیر فعال میکنی،به زبان ساده تر در حقیقت قابلیت بیسیم رو خاموش میکنی و نمیتونی بهش وصل بشی!

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
                        انجام دادم نشد اسم رو عوض کردم ولی همچین گذینه نبود ؟؟؟ میشه اسمشو به انگلیسی بگی ؟؟؟
                        باید مجدد به کنسول مودم وصل بشی و ssid فعال کنی، بعد در تنظیمات wireless بخش security نوع Encryption رو WPA Personal انتخاب، یک رمز طولانی و پیچیده وارد کنید، مودم رو یکبار روشن و خاموش کنید، و با رمز جدید خودتون وصل بشید، و افراد متفرقه نخواهند توانست به دستگاه شما وصل بشوند!
                        در حقیقت شما قابلیت وایرلستون رو با پیشرفته ترین نوع رمزنگاری تنظیم کردید.

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                          عزیز جان، وقتی ssid غیر فعال میکنی،به زبان ساده تر در حقیقت قابلیت بیسیم رو خاموش میکنی و نمیتونی بهش وصل بشی!

باید مجدد به کنسول مودم وصل بشی و ssid فعال کنی، بعد در تنظیمات wireless بخش security نوع Encryption رو WPA Personal انتخاب، یک رمز طولانی و پیچیده وارد کنید، مودم رو یکبار روشن و خاموش کنید، و با رمز جدید خودتون وصل بشید، و افراد متفرقه نخواهند توانست به دستگاه شما وصل بشوند!
                          در حقیقت شما قابلیت وایرلستون رو با پیشرفته ترین نوع رمزنگاری تنظیم کردید.
                          دوست عزیز من شخصا تست نکردم ولی تو این سایت توضیح دادن
                          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                          ویرایش توسط chiko88 : https://i-phone.ir/forums/member/35375-chiko88 در ساعت 28-05-2013, 12:16 AM

نظر

تو تنظيمات وايرلس قسمت hide access point رو تيك بزن
                            واسه پسورد هم از نوع ١٢٨ بيتي و تركيب حروف و عدد استفاده كن
                            براي كانكت شدن تو قسمت وايرلس تو قسمت other network بايد دقيقا اسم وايرلس كه ميذاري رو وارد كني و بعد هم پسورد و ......

نظر

خیلی خیلی ممون از راهنمای های شما دوستان گرامی درست شد

نظر

صبر کنید ..
                              X