اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بک آپ گرفتن یا انتقال آیتونز !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بک آپ گرفتن یا انتقال آیتونز !

سلام و خسته نباشید به تمام دوستان عزیزم

من امروز اولین پستم هست و در فروم های دیگر سابقه ی بسیار زیادی دارم !!!

من خیلی وقته آیتونز رو روی لپ تابم دارم و همیشه بک آپ ها و نرم افزار ها و... آیفونم روی این آیتونز هست !!

امروز تصمیم گرفتم که لپ تابم رو به کل فرمت کنم و یه ویندوز اورجینال روش نصب کنم

سوالم : چطوری میتونم تمام اطلاعات آیتونزم رو ، اعم از : نرم افزار های آیفونم + بک آپ ها و... دقیقا کپی کنم و وقتی سیستم عامل جدیدمو نصب کردم همه رو دوباره بریزم روی لپ تابم و دوباره آیتونز و تمام نرم افزار ها و... داشته باشم

با تشکر

سلام و خوش آمدید.
    فکر میکنم بهتر میبود از تاپیک سوالات آیتونز استفاده می کردید.
    فایل ipa برنامه ها و کلا موزیک و فیلم و کتاب و غیره رو بعد از نصب آیتونز جدید به لایبرری اون وارد و ایمپورت کنید. با درگ هم میشه راحت انجام داد.
    بک آپ دیوایس های شما هم تو پوشه یوزر درایور ویندوز و بعد پوشه appdata بگردید پیداش میکنید. جای مطمئنی ازش کپی بگیرید بعد بعد از نصب ویندوز جدید به همین آدرس برگردونید.
    برا احتیاط خوبه از پوشه به اسم آیتونز تو مای موزیک هم یه کپی داشته باشید.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
    .There is no knowledge that is not power

نظر

چون اولین پست تون بود ویرایش و انتقال دادم ، لطفاً در انتخاب نام تاپیک و بخش مورد نظر دقت کنید!
      http://www.i-phone.ir/forums/thread38009.html

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
        سلام و خوش آمدید.
        فکر میکنم بهتر میبود از تاپیک سوالات آیتونز استفاده می کردید.
        فایل ipa برنامه ها و کلا موزیک و فیلم و کتاب و غیره رو بعد از نصب آیتونز جدید به لایبرری اون وارد و ایمپورت کنید. با درگ هم میشه راحت انجام داد.
        بک آپ دیوایس های شما هم تو پوشه یوزر درایور ویندوز و بعد پوشه appdata بگردید پیداش میکنید. جای مطمئنی ازش کپی بگیرید بعد بعد از نصب ویندوز جدید به همین آدرس برگردونید.
        برا احتیاط خوبه از پوشه به اسم آیتونز تو مای موزیک هم یه کپی داشته باشید.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
        سپاس گزارم :-*

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
        چون اولین پست تون بود ویرایش و انتقال دادم ، لطفاً در انتخاب نام تاپیک و بخش مورد نظر دقت کنید!
        http://www.i-phone.ir/forums/thread38009.html
        ممنونم از شما

نظر

نوشته اصلی توسط zeus_zeus نمایش پست ها
          سپاس گزارم :-*

- - - - - - - - - -

ممنونم از شما
          دوست عزیز برای سپاس از گزینه ی سپاس استفاده کنید

نظر

یه سوال ؟؟؟

جای اینکه بشینم تک تک نرم افزار ها رو دانلود کنم ، میشه نرم افزار های رایگان رو از دوستم که اپل استور داره از این مسیر ( C:\Users\hp\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications ) کپی کنم و با ورود به آیتونزم اونا رو به گوشیم منتقل کنم و با اپل ایدیم کار کنم ؟؟؟؟
            تاکید میکنم اپ های رایگان فقط ممنونم

نظر

من برای بکاپ کانتکت ها outlooks رو انتخاب کردم ولی شماره در outlooks دیده نمیشه و ازشون بکاپ نمیگیره

نظر

از برگه info استفاده کردید؟ اگه بله این گزینه کانتکت ها رو از اوتلوک میخونه و انتقال میده با گوشی.
                لطفا دقیق تر توضیح بدید.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

من تو تب اینفو گزینه سینک شماره ها رو اوتلوکس زدم
                  قدیم شماره ها تو اوتلوکس میومد ولی الان نه

نظر

صبر کنید ..
                  X