اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حمله تبلیغاتی مایکروسافت به آیپد، با استفاده از صدای سیری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حمله تبلیغاتی مایکروسافت به آیپد، با استفاده از صدای سیری

واقعاً غیرمعقول است که تصور کنیم, محصولات مایکروسافت و اپل در یک آگهی تلویزیونی، بتوانند با همدیگر رقابت کنند. مایکروسافت با نشان دادن نقاط ضعف آیپد نسبت به تبلتهای ویندوز ۸، آن هم با صدای سیری، واقعاً چه هدفی را میخواهد دنبال کند؟
    اگر به گذشته نگاه کنیم، اپل برای نشان دادن موفقیت محصولات خود از یک آگهی استفاده میکرد که میگفت:"من یک مک هستم." ساده و با مفهوم کاملاً تجاری و رقابتی. و اخیراً هم مایکروسافت در یک آگهی دعوای اپل و سامسونگ را برجسته کرده بود، با عنوان:"با هم جنگ نکنید".
    اما تبلیغ جدید تبلت ویندوز ۸، یک سطح جدیدی از یک رقابت را نشان میدهد. مایکروسافت با استفاده از صدای سیری، کارهایی را که آیپد نمیتواند انجام دهد را برجسته کرده است، در عوض تبلتهای ویندوز ۸ این توانایی را دارند.
    این آگهی با عنوان "صحبت کمتر و عمل بیشتر" ، آیپد را در کنار تبلت ایسوس VivoTab نشان میدهد که در آن با یک دست، چیزهای مختلفی که ویندوز ۸ میتواند اجرا کند، و صدای سیری اذعان میکند که آیپد نمیتواند انجام دهد.
    برخی از ویژگیها و برنامه ها مثل مایکروسافت آفیس که توانایی همزمان انجام در VivoTab را دارند برجسته شده اند، و در کنار آن سیری پاسخ میدهد: "متاسفم، من فقط توانایی انجام یک کار در لحظه را دارم" و " و حدس میزنم پاورپوینت یکی از آن کارها نیست."
    در واقع اگه ریزبینانه نگاه کنیم میبینیم که آگهی های اپل مثل "من یک مک هستم" واقعاً ساده و مفهوم کل آنچه که باید برساند را القا میکند، اما مایکروسافت با آگهی های پیچیده و گاهی غیر واقع، به جز بازارگرمی دنبال چیز دیگری نیست.
    در پایان، برای آگاهی شما از اینکه چرا فکر میکنیم این حرکت بجز یک بازارگرمی، چیز دیگری نیست باید بگوییم، بر اساس آخرین ارقام فروش شرکت تحقیقاتی IDC, تبلتهای ویندوز RT و ۸ ، کمتر از ۴ درصد بازار را در سه ماهه اول امسال را در اختیار داشته است. و از سوی دیگر، دستگاههای مبتنی بر IOS شرکت اپل، نزدیک به ۴۰ درصد جدول فروش را به خود اختصاص داده اند.

ویدیوی تبلیغاتی جدید ویندوز ۸

منبع خبر:

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 23-05-2013, 03:20 PM

لینک دانلود ویدیوی تبلیغاتی جدید ویندوز ۸ علیه آیپد، در پست اول اضافه گردید.

نظر

صبر کنید ..
    X