اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی TV cable در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

همون لینک که برای 3.1.2 هست کار میکنه دوسته من روی 3.0 هم
    تشکر بابت ویرایش 3 پست پشت سرهمتون که درست کردید
    ویرایش توسط saeid_natf : https://i-phone.ir/forums/member/542-saeid_natf در ساعت 09-12-2009, 01:39 AM

نظر

اقا دمت گرم برای من کار کرد . مال من 3.0.1 ولی من 3.1.2 رو دانلود کردم پرمیشنشم کردم 775 و یه ریبوت و الان مثل هلو کار میکنه کابل من از این معمولیاست 8 خریدم .

نظر

من کابل TV گوشی Nokia رو دارم که به Dock گوشیم میخوره . همه کارای بالا رو انجام دادم ولی فقط صدا دارم . تصویر نمیاد .

نظر

عزیزان فکر کنم بد برداشت کردید اون ورزنی رو که گذاشتم برای کل ورژن های 3 هست و نوشتم که من روی 3.1.2 تست کردم نه اینکه مخصوص 3.1.2 هست:d ادیت میکنیییم

نظر

سعید دمت
            جواب داد مثل کابل فابریکی کار میکنه
            برنامه tv هم ریختم دیگه حله
            این علاالدینیها هیچی از iapd نمیدونن
            ادعاشونم میشه
            مرسی

نظر

سلام

نوشته اصلی توسط iartin نمایش پست ها
              سعید دمت
              ادعاشونم میشه
              مرسی
              بابت تشکر میتونی رو سپاس کلیک کنی من خودمم بلد نبودم از in$pire یاد گرفتم من خودم 2 سال هست تقریبا ایفون دارم و از همون اول این کابلو گرفتم اما ذده حال خردم که کار نکرد اما
              تقریبا 1 ماهه منم یاد گرفتم از طریق in$pire عزیز
              موفق باشی خوشحالم که درست شد و میتونی استفاده کنی

علاالدین کیلو چنده باز بگی پایتخت یه چیزی من پایتختو بیشتر از علاالدین قبول دارم

نظر

نوشته اصلی توسط iArtin نمایش پست ها
                سعید دمت
                ادعاشونم میشه
                مرسی
                تا چند ساعت پيش "انجمن تخصصي آيفون" چيزي نميدونست و مديران مكلف به دقت بيشتربودن.......
                http://www.i-phone.ir/forums/thread8790.html

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                  تا چند ساعت پيش "انجمن تخصصي آيفون" چيزي نميدونست و مديران مكلف به دقت بيشتربودن.......
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread8790.html
                  اوه تایپیکی که دوستمون زده بودو ندیدم و حالا یه همچین جوابی

چقدر فرق ...................

به هر حال گذشت Paj عزیز ما مخلصیم شما ببخشید پیش مییاد وقتی ادم عصبانیه مخصوصا می خواد کاری رو بکنه اما نمیشه

نظر

tv 2

شما چیزی درمورد برنامه tv out نگفتید که من عصبانی شدم خودم پیشو گرفتم تا فهمیدم شما فقط iapd رو گفتید

نظر

نوشته اصلی توسط iArtin نمایش پست ها
                      شما چیزی درمورد برنامه tv out نگفتید که من عصبانی شدم خودم پیشو گرفتم تا فهمیدم شما فقط iapd رو گفتید

نیازی به برنامه tv out نبود چون
                      این برنامه Tv OUt برای اینه که
                      یه برنامهای رو که می خوای ADd میکنی توش بعد تو اون برنامه که میری اگه کابل وصل باشه برنامه رو دیگه تو صفحه ایفون نمیبینی تو tv میبینی همین دوسته من اما فایل تصویری که در ipod هست و می خوای از tv ببینی نیازی نیست این برنامه رو داشته باشی فقط کافیه کابل وصل باشه و تصویری رو اجر ا کنی از Tv پخش می شه
                      و برنامه Tv Out برنامه برنامه های دیگه قابل اجرا هست و اونارو از Tv پخش میکنه
                      ویرایش توسط saeid_natf : https://i-phone.ir/forums/member/542-saeid_natf در ساعت 11-12-2009, 03:40 AM

نظر

مال منم همينه،١ دقيقه نشون ميده بعد قطع ميشه، iPhone 3gs, iphone3gs16,32 g

نظر

سلام عزیزان
                          من تازه واردم و یکسری مشکلات دارم:
                          1.من کابل مدل گریفین خریدم ولی مینویسه it's not properly work on this iPhone
                          چرا؟البته فایلی رو که گفتید دانلود کردم و با اصلیه جابجا کردم.

2. کابل من اصلیه یا نه؟

نظر

س

نوشته اصلی توسط rezapilot نمایش پست ها
                            سلام عزیزان
                            من تازه واردم و یکسری مشکلات دارم:
                            1.من کابل مدل گریفین خریدم ولی مینویسه it's not properly work on this iphone
                            چرا؟البته فایلی رو که گفتید دانلود کردم و با اصلیه جابجا کردم.

2. کابل من اصلیه یا نه؟
                            مهم اصلی و فرعی نیست
                            مهم اینه که پریمیشن فایل جدید رو درست وارد کنی نکتش همینه و یه ریستارت

به پست اول و یازده همین تایپیک دقت کن همین موفق باشی
                            ویرایش توسط saeid_natf : https://i-phone.ir/forums/member/542-saeid_natf در ساعت 22-12-2009, 08:09 PM

نظر

سلام من باifunbox نمیتوانم مسیری را گفتید در ipod touch 2g 3.1.2 پیدا کنم راهنمایی فرمایید .

نظر

با برنامه iphone pc suite استفاده و پیدا کن پریمسشن هم با iphone pc siute خیلی راحت میتونی عوض کنی برای استفاده از برنامه iphone pc suite به تایپیک زیر سر بزن

http://www.i-phone.ir/forums/thread8788.html

نظر

صبر کنید ..
                                X