اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش کردن ستینگ بعد از نصب activator

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرش کردن ستینگ بعد از نصب activator

سلام خدمت همه دوستان عزیز / امیداوارم هرجا که هستید شاد و سلامت باشیـــــــــد.

خدمت عزیزان عارضم که بنده بعد از آپدیت اکتویتور دچار این مشکل شدم ... مشکل اصلی اینه که بعد از نصب زمانی که تو تنظیمات میرم میپره بیرون یا به اصطلاح کزش میکنه ....

جدیدترین نسخه که با 3.1.3 (نسخه ios خودم) سازگار هست رو هم نصب کردم . نسخه قبلی رو هم نصب کردم و حتی با ifunbox نسخه هایی قدیمی رو هم رخیتم اما همچنان این مشکل پا برجا هست و تا زمانی که از سدیا حذف نشه ستینگ کرش میکنه !!

ممنون میشم راهنمایم کنید چون واقعا به این برنامه نیاز دارم ...

ارادتــــــــــــــــــ

نوشته اصلی توسط poriya.a نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز / امیداوارم هرجا که هستید شاد و سلامت باشیـــــــــد.

خدمت عزیزان عارضم که بنده بعد از آپدیت اکتویتور دچار این مشکل شدم ... مشکل اصلی اینه که بعد از نصب زمانی که تو تنظیمات میرم میپره بیرون یا به اصطلاح کزش میکنه ....

جدیدترین نسخه که با 3.1.3 (نسخه ios خودم) سازگار هست رو هم نصب کردم . نسخه قبلی رو هم نصب کردم و حتی با ifunbox نسخه هایی قدیمی رو هم رخیتم اما همچنان این مشکل پا برجا هست و تا زمانی که از سدیا حذف نشه ستینگ کرش میکنه !!

ممنون میشم راهنمایم کنید چون واقعا به این برنامه نیاز دارم ...

ارادتــــــــــــــــــ
    نسخه قبلی که بدون مشکل کار میکرد چند بود...؟
    اگر برنامه رو پاک کردید با iCleaner یکبار دیوایس رو کاملا پاک سازی کنید ، Respering کنید و دوباره اقدام به نصب آن کنید.

نظر

1.7.1 بود که بـــ 1.7.4 آپدیت کردم بعدش کلا این مشکل بوجود اومد ... حتی 1بار هم دستگاه رو ریستور کردم و از نو جل کردم اما هوز مشکل پابرجاست ...

1.7.1 - 1.7.4 رو هم تست کردم حتی ورژن هایی قدیمی تر هم نصب کردم اما باز ستینگ کرش میکنه ... !

برای من فقط این مهمه که کلید قفل کردن و هوم روی تاچ باشه اگه نرم افزار دیگه ی هم اینکار رو میکنه رو هم معرفی کنید ....

نظر

نبود ؟؟؟؟

نظر

بازم نبودددد ؟؟؟

نظر

یعنی هیچکس بلد نیست ؟

نظر

ميتوني يه كاستوم رام نصب كني كه assistive touch داشته باشه... دستگاهتون چيه؟

نظر

iphone 2G هستش ... آخه نمیخوام کاستوم نصب کنم !

نظر

صبر کنید ..
                X