اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست پیشنهاد خرید Mac book pro

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست پیشنهاد خرید Mac book pro

سلام
    دوست من قصد خرید Mac book داره و ۵ تا ۷ میلیون میخواد هزینه کنه.
    اصل کارش هم حسابداریه. میشه لطفاً بهم مدل معرفی کنید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
    سلام
    دوست من قصد خرید Mac book داره و ۵ تا ۷ میلیون میخواد هزینه کنه.
    اصل کارش هم حسابداریه. میشه لطفاً بهم مدل معرفی کنید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    md 102 گزینه ی مناسبیه!

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
      md 102 گزینه ی مناسبیه!
      میشه کانفیگش رو بهم لطف کنید؟

نظر

با سلام و اجترام؛ اگر برای کار حسابداری هست لب تاپ هایی با قیمت های بسیار پایین تر از برندهای دیگر خرید کنید بهتر هست.

نظر

میشه کانفیگش رو بهم لطف کنید؟
          Core i5 ram 8 intel hd 4000 hard 750
          دوستمون پيشنهادتون بسيار عاليه!
          به نظر منم نياز به اين قدر هزينه براى مك نيست!
          شما يه لپ تاپ لنوو و يك آيپد بخريد، رو ى لنوو هكينتاش نصب كنيد!

نظر

من فقط جهت راهنمایی دارم کمکش میکنم.از من یه درخواستی کرد منم دارم تحقیق میکنم براش.اما واقعا ممنونم بابت این پیشنهادتون و حتما ترتیب اثر میدم

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
              Core i5 ram 8 intel hd 4000 hard 750
              دوستمون پيشنهادتون بسيار عاليه!
              به نظر منم نياز به اين قدر هزينه براى مك نيست!
              شما يه لپ تاپ لنوو و يك آيپد بخريد، رو ى لنوو هكينتاش نصب كنيد!
              Leneve Y500
              شاهکاره ..دو تا کارت جی تی 650ام
              Ci7و 8 یا 16 گیگ رم ..صفحه فول اچ دی و کلید های واقعا شاهکار ..

نظر

دوستمون پیشنهاد لپ تاپ با برند LENOVO دادند .
                گفتم برم تو سایت lenovo ببینم چجوریه مدلی که معرفی کردند ولی وقتی سایتش رو خواستم با آی پی ایران باز کنم ، سایتشون این پیغامو نشونم داد که کلی حالم بد شد :

Thank you for visiting Lenovo.com. Unfortunately, we do not provide service to your country at this time.

اپل که یک برند کاملا آمریکایی هست خیلی راحت به کابرای ایرانی اجازه میده تا حداقل از سایش دیدن کنند و آی پی بن نمیکنه ! حالا یک شرکتی با نام lenovo که برند چند ملیتی چینی هست به خودش اجازه میده تا دسترسی ایرانی هارو حتی به سایتش ببنده ! جوگیرا ! از من میشنوید lenovo رو سمتش نرید دوست عزیز همون md101 رو بخر
                ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 01-06-2013, 12:07 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                  دوستمون پیشنهاد لپ تاپ با برند LENOVO دادند .
                  گفتم برم تو سایت lenovo ببینم چجوریه مدلی که معرفی کردند ولی وقتی سایتش رو خواستم با آی پی ایران باز کنم ، سایتشون این پیغامو نشونم داد که کلی حالم بد شد :

Thank you for visiting Lenovo.com. Unfortunately, we do not provide service to your country at this time.

اپل که یک برند کاملا آمریکایی هست خیلی راحت به کابرای ایرانی اجازه میده تا حداقل از سایش دیدن کنند و آی پی بن نمیکنه ! حالا یک شرکتی با نام lenovo که برند چند ملیتی چینی هست به خودش اجازه میده تا دسترسی ایرانی هارو حتی به سایتش ببنده ! جوگیرا ! از من میشنوید lenovo رو سمتش نرید دوست عزیز همون md101 رو بخر
                  حرف شما درسته اما این انتخاب بستگی به فرد استفاده کننده داره
                  وقتی هدف خرید یک لپ تاپ کارهای اداری مثل حسابداری هست اون هم تو ایران, مجبوره ویندوز نصب کنه روش و از ویندوز استفاده کنه
                  در این حالت هم دو برابر یه همون کانفیگ در لپ تاپ های دیگه هزینه کرده
                  من اصلا مک بوک رو برای ایشون توصیه نمیکنم
                  ایشون با 4.5 ضعیف ترین مک رو(با گرافیک آنبورد) میخرن در حالی که با 4 تومن میتونن یه n56vz ایسوس با صفحه فول اچ دی و 1 ترا هارد و 8 گیگ رم و گرافیک 650 بخرن یا همین مدلی که دوستمون پیشنهاد دادن
                  حتی اگه خواستن میتونن کانفیگ های پایین تری با 2 تا 3 تومن بردارن
                  به هر حال به نظر من مک خریدن برای ایشون اشتباهه
                  ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 01-06-2013, 01:06 AM

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                    حرف شما درسته اما این انتخاب بستگی به فرد استفاده کننده داره
                    وقتی هدف خرید یک لپ تاپ کارهای اداری مثل حسابداری هست اون هم تو ایران, مجبوره ویندوز نصب کنه روش و از ویندوز استفاده کنه
                    در این حالت هم دو برابر یه همون کانفیگ در لپ تاپ های دیگه هزینه کرده
                    من اصلا مک بوک رو برای ایشون توصیه نمیکنم
                    ایشون با 4.5 ضعیف ترین مک رو(با گرافیک آنبورد) میخرن در حالی که با 4 تومن میتونن یه n56vz ایسوس با صفحه فول اچ دی و 1 ترا هارد و 8 گیگ رم و گرافیک 650 بخرن یا همین مدلی که دوستمون پیشنهاد دادن
                    حتی اگه خواستن میتونن کانفیگ های پایین تری با 2 تا 3 تومن بردارن
                    به هر حال به نظر من مک خریدن برای ایشون اشتباهه
                    تيكه اخرشو كه شوخي كردم ،منظورم اينه كلا lenovo نخره هرچي ديگه خواست بگيره جدا يك برند چيني براتون شاخ بشه خيليه ، حالا باز بگيد مايكروسافت يا اپل از اين جور كارهاي ضد ايراني كنند ميگيم خوب امريكاييند و حق دارند كه از قانون كشورشون پيروي كنند ولي برند چيني تو كتم نميره از اين جور كارها با ما بكنه آي پي ببنده و ... اون مدل ايسوس كه گفتيد واقعا عاليه ! خوراك گيم هم هست . يكي از دوستام داره ، لپ تاپ خوبيه.
                    براي حساب داري هم مك او اس برنامه هاي خوبي داره ، چند وقت پيش تو فروشگاه الماس پايتخت بودم روي مك بوكهاشون يه برنامه حساب داري داشتند خيلي تكميل بود. پس مك اوس رو از نظر نرم افزارهلي قدرتمند حسابداري نبايد دست كم بگيريد.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                      تيكه اخرشو كه شوخي كردم ،منظورم اينه كلا lenovo نخره هرچي ديگه خواست بگيره جدا يك برند چيني براتون شاخ بشه خيليه ، حالا باز بگيد مايكروسافت يا اپل از اين جور كارهاي ضد ايراني كنند ميگيم خوب امريكاييند و حق دارند كه از قانون كشورشون پيروي كنند ولي برند چيني تو كتم نميره از اين جور كارها با ما بكنه آي پي ببنده و ... اون مدل ايسوس كه گفتيد واقعا عاليه ! خوراك گيم هم هست . يكي از دوستام داره ، لپ تاپ خوبيه.
                      براي حساب داري هم مك او اس برنامه هاي خوبي داره ، چند وقت پيش تو فروشگاه الماس پايتخت بودم روي مك بوكهاشون يه برنامه حساب داري داشتند خيلي تكميل بود. پس مك اوس رو از نظر نرم افزارهلي قدرتمند حسابداري نبايد دست كم بگيريد.
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

مک کم و کسری نداره
                      اما من فقط حرفم اینه که یه کاربر عادی وقتی تو بازار ایران ویندوز مفت و نرم افزار ویندوزی مفت ریخته نیازی به مک نداره که بخواد براش دو برابر هزینه کنه
                      کاربر باید نیازش رو بشناسه(مثلا تو ایران که تو بازار ته کیفیت فیلم ها فول اچ دی هست رتینا خریدن برای فیلم دیدن هزینه اضافه کردنه)
                      البته این حرف جدای از کاربرای دنیای مک میشه(یا با کلاس های مایه دار)
                      به هر حال مدل های خوبی هستن تو بازار که میتونه انتخاب کنه

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

مک کم و کسری نداره
                        اما من فقط حرفم اینه که یه کاربر عادی وقتی تو بازار ایران ویندوز مفت و نرم افزار ویندوزی مفت ریخته نیازی به مک نداره که بخواد براش دو برابر هزینه کنه
                        کاربر باید نیازش رو بشناسه(مثلا تو ایران که تو بازار ته کیفیت فیلم ها فول اچ دی هست رتینا خریدن برای فیلم دیدن هزینه اضافه کردنه)
                        البته این حرف جدای از کاربرای دنیای مک میشه(یا با کلاس های مایه دار)
                        به هر حال مدل های خوبی هستن تو بازار که میتونه انتخاب کنه
                        حرف شما كاملا درسته! البته رتينا فقطب راى فيلم نيست! Pdf ها، مرور وب و اپليكيشن هاى حرفه اى مثل Final Cut Pro يا اپليكيشنى مثل iPhoto بسيار بهتر عمل مى كنه! شما اگه يه به itunes Store بزنيد، فيلمى بالاتر از Full HD پيدا نمى كنيد! چون واقعا نيازى نيست ولى در عمل انسان بايد همواره بر طبق نيازش خريد كنه! پول اضافه دادن براى مك براى بعضى كاربران نه تنها بهتر نيست، بلكه حتى ممكنه به خاطر همون مسائلى كه شما گفتيد، اذيتشون هم بكنه!

نظر

ممنون از همه
                          راستش این دوست ما میخواد شدیدا از کلاس اپل استفاده کنه تا تجهیزات فنیش!

نظر

ممنون از همه
                            MacBook Proمدل MD101 بگیرید کافی هست :

Intel® Core™ i5 3210M 2.5GHz (3M Cache, up to 3.10GHz)
                            4GB DDR3 - 1600MHz
                            500GB - 5400rpm
                            Intel® HD Graphics 4000
                            (1280x800) - LED Backlight"13.3
                            DVD-RW , Wifi , Card Reader , Webcam , Bluetooth

َMacbook Airمدل MD231 هم می توانید انتخاب کنید :

1.8GHz dual-core Intel Core i5 (Turbo Boost up to 2.8GHz) with 3MB shared L3 cache
                            13.3-high-resolution LED-backlit
                            4GB of 1600MHz DDR3L onboard memory
                            128GB flash storage
                            Intel HD Graphics 4000
                            ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 01-06-2013, 09:17 AM

نظر

ممنون از همه
                              خوب ٩ روز ديگه سرى جديد مياد! صبر كنيد ديگه

نظر

صبر کنید ..
                              X