اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل no sim در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل no sim در آیفون 5

سلام.من 2 ماهی هست که آیفون 5 خریدم.اوایل مشکلی نداشت تا اینکه این اواخر یه مشکلی پیدا کرده که بدجوری اعصابمو خورد کرده.اونم اینه که وقتی با گوشی کار میکنم خود به خود می نویسه no sim و آنتن به کلی می پره و باید یه خاموش روشن کنم یا سیمکارت رو در بیارم و بزنم جا تا درست بشه

من هم از ایرانسل استفاده می کنم هم رایتل.جفتشون این مشکل رو دارن.به 6.1.4 هم ریستور کردم بازم درست نشد.اکثرا موقع استفاده از اینترنت اینجوری میشه.مخصوصا 3G . اول فکر کردم گرما باعث ایجاد این مشکل میشه.اما تو خونه زیر کولر گوشی هم خنک بود اینجوری شد.ضربه ای چیزی هم نخورده

در ضمن گوشی رو تا حالا جیلبریک نکردم.تورو خدا کمکم کنید که بدجور عصبیم کرده
    ویرایش توسط yazdan.mobile : https://i-phone.ir/forums/member/99848-yazdan-mobile در ساعت 22-05-2013, 10:16 AM

یک بار هم با همراه اول تست کنید.
    خشاب سیم کارت رو هم تعویض کنید.

نظر

منم این مشکل رو داشتم البته با همراه اول.بچه ها گفتن ورژن سیم کارتم قدیمیه و با عوض کردن سیم کارت مشکل حل شد اما بعید میدونم که ایرانسل و رایتل هم ورژن قدیمی باشن

نظر

من میخوام همراه اول بزارم روی گوشیم نمیدونم خطم قدیمی یا جدید از کجا باید فهمید
        روی سیم کارتم نوشته mci

نظر

من سیمکارتم جدیده.هم رایتلم هم ایرانسل.هنوز با همراه اول تست نکردم.تو فرومای خارجی که اکثرا نوشته گوشی رو بردن اپل استور و یه گوشی نو دیگه بهشون داده

نظر

نوشته اصلی توسط mehdiz نمایش پست ها
            من میخوام همراه اول بزارم روی گوشیم نمیدونم خطم قدیمی یا جدید از کجا باید فهمید
            روی سیم کارتم نوشته mci
            فکر کنم mci همون سری یه جدید باشه!tci سری قدیمی است.

نظر

من این مشکل رو داشتم از سیم کارت بود عوض کردم دیگه به مشکل نخوردم

نظر

دوست عزیز من این مشکل رو روی IPad Mini داشتم؛ سیم کارت ایرانسل رو عوض کردم با نسل جدید. مشکل برطرف شد.
                ویرایش توسط Dr.Fox : https://i-phone.ir/forums/member/432-dr-fox در ساعت 23-05-2013, 03:18 PM

نظر

صبر کنید ..
                X