اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال به access point

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال به access point

با سلام

توی شرکت، اینترنت Wifi مشکل پیدا کرده، میخواستم از طریق اکسس پوینت با گوشی به اینترنت وصل شم.بعد از هماهنگی های لازم با مسول IT و ایجاد یک نام کاربری به شبکه وصل شدم.یعنی به وسیله Wireless به شبکه داخلی وصل شدم. مرحله بعدی درست کردن ویی پی ان بود که توی تنظیمات سرور روی PPTP تنظیم شده. از اینجا به بعدش هرکاری کردم نتونستم ویی پی ان رو فعال کنم که به اینترنت وصل شم.

دوستان راهنمایی کنید ممنون
    ویرایش توسط omid.sh83 : https://i-phone.ir/forums/member/117137-omid-sh83 در ساعت 22-05-2013, 07:44 AM

نوشته اصلی توسط omid.sh83 نمایش پست ها
    با سلام

توی شرکت، اینترنت Wifi مشکل پیدا کرده، میخواستم از طریق اکسس پوینت با گوشی به اینترنت وصل شم.بعد از هماهنگی های لازم با مسول IT و ایجاد یک نام کاربری به شبکه وصل شدم.یعنی به وسیله Wifi به شبکه داخلی وصل شدم. مرحله بعدی درست کردن ویی پی ان بود که توی تنظیمات سرور روی PPTP تنظیم شده. از اینجا به بعدش هرکاری کردم نتونستم ویی پی ان رو فعال کنم که به اینترنت وصل شم.

دوستان راهنمایی کنید ممنون
    سلام سريعترين راه كمك گرفتن از مدير IT همونجاست دوست عزيز!

Sent from iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

ممنوم از راهنماییتون. از اونجا که ایشون با iOS آشنایی زیادی ندارند نتوستند کمکم کنند.به همین دلیل اومدم از بچه های خبره بپرسم.

نظر

نوشته اصلی توسط omid.sh83 نمایش پست ها
        ممنوم از راهنماییتون. از اونجا که ایشون با iOS آشنایی زیادی ندارند نتوستند کمکم کنند.به همین دلیل اومدم از بچه های خبره بپرسم.
        اگه ios مشكل wifi نداشته باشه، و پروتوكل pptp باشه، در ios فقط آدرس سرور و نام كاربري و رمز عبور وارد ميكني، و نهايتا encryption level رو كه روي اتوماتيك هست روي off ميكني!
        اگه با اين حل نشد بايد به مدير آي تي مراجعه كنيد!

Sent from iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
        X