اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در شارژ آیپد مینی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان عزیز آیپد منم همینجوری هست تا 90 میرسه و قطع میشه ولی وقتی از برق در میارم و نیم ساعت بعدش شارژ میکنم تا 100 رو پر میشه. یک دستگاه رو ریست کردم نشد. Ios هم دوباره نصب کردم ولی نشد.لطفا یکی راهنمایی کنه.
    تو این پست بچه ها نوشته بودن که با usb3 شارژ کن درست میشه.میخواستم بدونم انجام بدم اینکارو یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط rajabi نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز آیپد منم همینجوری هست تا 90 میرسه و قطع میشه ولی وقتی از برق در میارم و نیم ساعت بعدش شارژ میکنم تا 100 رو پر میشه. یک دستگاه رو ریست کردم نشد. Ios هم دوباره نصب کردم ولی نشد.لطفا یکی راهنمایی کنه.
      تو این پست بچه ها نوشته بودن که با usb3 شارژ کن درست میشه.میخواستم بدونم انجام بدم اینکارو یا نه
      ریستور کردید،باز همین مشکل بود؟بکاپ هارو برگردوندید؟

نظر

راه حل مشکلتون: iPad: Charging the battery

نظر

دوستان من هم وقتی آیپد مینی خودمو گرفتم مشگلی در شارژش نداشتم!
          من از شارژر خودش استفاده می کنم! ولی الان دو بار وقتی شب می گذارم زیر شارژ تا صبح می بینم تا ۹۰٪ یا ۸۵٪ بیشتر شارژ نمی شه! کسی می تونه کمک کنه؟ مشگلش چیه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوستان من مشگل آیپدم رو تونستم حل کنم!
            توییک BatteryDoctorPro رو از سورس BigBoss نصب کنید مشگل حل می شه!
            من دوبار شارژ کامل کردم بدون هیچ مشگلی تا 100% شارژ شد!

نظر

سلام من شارزرم تا نود شارز میکنه بعد بایذ سری سه به دو را یه بار از برق در بیارم تا درست بشه و صد درصد بشه این الا ن ایراده ینی ؟ کس دیکه هم این مشکلو داره؟چیکارباید بکنم بسیارممنون

نظر

منم دقیقا همین مشکلو دارم و تا 90 درصد شارژ میکنه بعد قطع میشه . من شارژرو عوض میکنم درست میشه .
                ریستور هم کردم درست نشده . جیلبریک هم نیست .
                دوستان اگر راه حلی دارید بگید . ممنون .
                ویرایش توسط ..:Alireza:.. : https://i-phone.ir/forums/member/82550-alireza در ساعت 02-07-2013, 10:31 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ..:Alireza:.. نمایش پست ها
                  منم دقیقا همین مشکلو دارم و تا 90 درصد شارژ میکنه بعد قطع میشه . من شارژرو عوض میکنم درست میشه .
                  ریستور هم کردم درست نشده . جیلبریک هم نیست .
                  دوستان اگر راه حلی دارید بگید . ممنون .
                  شما يك بار بزار تا شارژ كامل تموم شه بعد دوباره شارژش كن شايد درست شه

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                    شما يك بار بزار تا شارژ كامل تموم شه بعد دوباره شارژش كن شايد درست شه
                    امتحان کردم داداش درست نشده .

نظر

امتحان کردم داداش درست نشده .
                      احتمالشم هست مشكل سخت افزاري باشه

نظر

من بالاتر گفتم كه بايد شارژر رو عوض كني و مثله آيفون ٥ بگيري

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                          احتمالشم هست مشكل سخت افزاري باشه
                          نه سخت افزاری نیست . برای این که از همون اول این مشکل بوده و اگر در اینترنت سرچ کنید میبینید که خیلی ها این مشکلو دارن چه در ایران چه در هر جای دنیا .

نظر

نه سخت افزاری نیست . برای این که از همون اول این مشکل بوده و اگر در اینترنت سرچ کنید میبینید که خیلی ها این مشکلو دارن چه در ایران چه در هر جای دنیا .
                            كسي نميدونه دليل اينكه كامل شارژ نميشه چيه؟ براي منم تا ٩٧در صد شارژ ميشه !!!!خود اپل دليل اين مشكل رو نگفته چيه!!!!!!!!؟

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

سلام دوستان من ایپد مینی خریدم و وقتی شارژش می کنم 5 ساعت طول میکشه
                              تو جعبش شارژر ایفون بود از اون کوچیکا 5 ولتیا جلبریک هم نیست

نظر

صبر کنید ..
                              X