اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کلن i-phone.ir بازی Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من وارد یه لیگ شدم.چطوری میتونم از لیگ خارج بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و برم یه کلن دیگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
      دوستان من وارد یه لیگ شدم.چطوری میتونم از لیگ خارج بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و برم یه کلن دیگه؟
      league و clan دو تا چیز کاملا جدان !

legue زوریه هر 14 روز یه بار همه چی 0 میشه و باید دوباره اتک کنی تا وارد یه legue جدید بشی هر legue برای خودش یه loot bonus داره یعنی اگه att و ببری بهت یه مقداری elixir . gold میده .......

clan هم با یه سری دیگه جمع میشید دور هم به هم نیرو میدین از هم نیرو میگیرین حوصلتون هم سر رفت با هم چت می کنید
      کلنتون هم یواش یواش داره جون میگیره به امید اول شدن

نظر

من از شیراز هستم از شاتل هم سرویس میگیرم
        با استفاده از https راحت میتونم لاگین شم اما دوستان خودم از اسیا تک دارن سرویس میگیرن با Https هم نمیشه دوستان اگه راهکاری بلد هستن پیشنهاد بدن ممنون
        ((HTTPS) همون قند شکن *****fire هست )

نظر

شما هم موقع کانکت شدن login failed بهتون میده ؟؟

نظر

سلام خدمت دوستان عزیز می خواستم بدونم کسی با رایتل تا حالا بازی کرده؟

نظر

امروز با آموزش گرفتن گیفت کارت رایگان با FreeMyApps در خدمت شما هستم
              مرحله اول:با safari وارد این m.freemyapps.com/share/url/747608df می شوید

مرحله دوم:نصب کردن پروفایل

مرحله سوم:وارد قسمت sponsors می شوید و یکی از برنامه ها رو دانلود می کنید

مرحله پنجم:وارد برنامه ای که دانلود کرده اید می شوید و 30 ثانیه بازی می کنید بعد میاید بیرون و به سایت FreeMyApps می روید و کردیتون رو دریافت می
              کنید
              پس از این که 3000 تا جمع کردین می توانید یه 10$ بگیرید
              که با 10$ میتونید 1200 تا جم بخرید و تعداد Builder رو افزایش بدید موفق باشید
              بچه ها دقیقا همین لینکی رو که گذاشتم رو وارو کنید که در ابتدا 200 تا پوینت بگیرید
              در صورت وارد کردن m.freemyapps.com پوینی بهتون نمیده و باید از صفر شروع کنید
              ویرایش توسط lvlajicl : https://i-phone.ir/forums/member/16162-lvlajicl در ساعت 12-06-2013, 08:57 PM

نظر

لطفا همه وارد کنن که کلن سریع پا بگیره

نظر

نوشته اصلی توسط nariman09 نمایش پست ها
                  سلام خدمت دوستان عزیز می خواستم بدونم کسی با رایتل تا حالا بازی کرده؟
                  من با رايتل بازي ميكنم

راحت لاگين ميشه راحت مي تونم حمله كنم راحت هم مي تونم فيلمي كه به هم حمله كردن رو ببينم

نظر

نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
                    لطفا همه وارد کنن که کلن سریع پا بگیره
                    من هرچي تلاش كردم پروفايل رو نتونستم نصب كنم

نظر

مرسی دمت گرم . منم گرفتم خوب جواب می ده بازم مرسی که جواب دادی

نظر

چرا به من کردیت نداده؟به بازی نصب کردم 30 ثانیه هم بازی کردم.باید مدت زمانی صبر کنم؟لطفا راهنمایی کنید

نظر

اره بايد ٤٨ ساعت صبر كني انگار، اما من خودم ي هفتس منتظرم خبري نشده :دي

نظر

سلام بكس ميخواستم نظرتون رو راجع به بهترين استراتژي حمله براي بيشتر و زود تر پر شدن ذخاير بدونم... من ١٨٠ تا نيرو دارم و باراكسم لول ٩ه

نظر

سلام
                              اشتباهی از کلن اومدم بیرون
                              لطفا برام دعوت نامه بفرستید تا بتونم بیام

نظر

چند تا باید کاپ داشته باشم تا بیام تو کلن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X