اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کلن i-phone.ir بازی Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم از امشب میخوام بیام کلن.اسم آی دی هم farshad.22 هست

نظر

نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
      سلام

دوست عزیز مشکلی نداره شما اسم کلانتون رو بگید و تبادل نظر کنیم. چون فعلا فقط میتونیم حرف بزنیم و بازی ترکیده.
      ممنون دوست عزیز .... کلن ما اسمش iran kabootar هستش ... یوزر منم اونجا Lord© هست.... در خدمتتون هستیم ... البته اگه بازی درست بشه

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
        ممنون دوست عزیز .... کلن ما اسمش iran kabootar هستش ... یوزر منم اونجا Lord© هست.... در خدمتتون هستیم ... البته اگه بازی درست بشه
        برای من که اصلا دیگه وارد بازی هم نمیشه! رتبه کلان شما چند هست؟

نظر

والا واسه منم باز نمیشه که نگاه کنم .... الان درست یادم نیست ... ولی حدود 14 هزار بود ....

رتبه شما چنده ؟ بالاترین کاپی که دارید ؟ کاپ اعضاتون بیشتر تو چه محدوده ای هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
            والا واسه منم باز نمیشه که نگاه کنم .... الان درست یادم نیست ... ولی حدود 14 هزار بود ....

رتبه شما چنده ؟ بالاترین کاپی که دارید ؟ کاپ اعضاتون بیشتر تو چه محدوده ای هست ؟

ما رتبه ۴۰۰ جهانی هستیم و جزو کلان های قدرتمند ایرانی هستیم. بالاترین ۱۸۰۰ هست و پایین ترین ۶۰۰. البته بچه ها بخاطر غارت و اهداف استراتژیک گاهی کاپ هاشون رو کم میکنن. مثلا من از ۱۶۰۰ مجبور شدم کم کنم و به ۱۳۰۰ برم که بتونم غارت کنم.

نظر

ما هم بچه هامون تو همین رتبه ها هستن .... 14 هزار منظورم امتیاز کلنمون بود نه رتبه
              من و یه نفر دیگه 2050 هستیم و باقی هم 1800 تا 800 ... معلوم نیست کی بازی درست میشه ؟ من اصلا وارد هم نمیتونم بشم

نظر

مثل اینکه وضع داره بهتر میشه ... تا امروز عصر وی چت و ای مسیج و چیز پی ان من کار نمیکرد .... الان وی چت و ای مسیج کار میکنه ... چیز پی ان هم وصل میشه ولی خیلی کنده .... بازی هم کامل لود میشه ولی وارد سرزمین نمیشه

من فکر میکنم تا فردا مشکل حل میشه ایشالله

نظر

برای من درست شد. فعلا که خوبه

نظر

تا ساعت 7 صبح بازی اکی بود اما یه هم ترکید چیز پی انی که الان در حال حاضر تو این وضعیت داره کار میکنه چیشه میشه معرفی کنید؟

نظر

دوستانی که رایتل دارن به راحتی می تونن بازی کنن حتی اون موقع هم که بازی ترکیده بود من با رایتل بازی می کردم

نظر

بارایتل کاملا Fix هستش؟
                        از بچه ها میخام اونایی که با رایتل دارن بازی میکنن و کاملا راحت هستند اینجا اعلام کنند .
                        من با DSL و ایرانسل میتونم کاننکت شم اما به سختی.

نظر

سلام
                          دوستان امروز پنجشنبه من وقتی خواستم وارد بشم بازی پیغام آپدیت میده،
                          که با ارجاع به اپ استور ورژن۴.۱۴رو نشون میده
                          حالا خواستم ببینم کسی آپدیت کرده؟
                          مشکلی نداره؟بازی ریست میشه؟یا از از سیو بالا میاد؟
                          و اینکه میشه آپدیت نکرد؟
                          و اینکه اگه کسی اپدیت کرده بگه چه تغییراتی کرده؟
                          خودم جواب میدم!
                          ۱)بازی سیو شده و بعد از لود شدن ادامه پیدا میکنه
                          ۲)جدیدا با آی پی ایران مستقیما میشه از اپ استور دانلود کرد،این بازی هم مجانیه و قابل دانلود با حجم۴۵مگابایت
                          ۳)تغییرات ساختاری نکرد،ولی در قسمت پیغامها(علامت نامه!!)یه بخش جدید بنام گزارش حمله(attack log)اضافه شده و برای بچه مایه دارایی که town hall مرحله ۱۰دارن یه سلاح خفن اژدها کش اضافه شده
                          یه تغییر خیلی مهم هم اینه که توی قسمتی که نشون میداد هرکس چندتا دونات داده حالا نشون میده هرکس چندتا دونات هم گرفته!!
                          برای اونایی که بخش خرید gemتوبازیشون فعال نبود فعال شده ولی متاسفانه با توییک های مرسوم کار نمیکنه
                          ویرایش توسط edi138485 : https://i-phone.ir/forums/member/4935-edi138485 در ساعت 23-05-2013, 04:48 PM

نظر

به نظر من اینکه این بازی تا این حد در سطح جهانی محبوب شده همینه که هک نشده و تقلب نمیشه کرد! اگر قراره تقلب بشه اصلا چرا بازی! رقابت کامل از بین میره!

نظر

من اپریت کردم این پیغامو میره لطفا کمکم کنین oops game mod not compatible game version mismatch

نظر

مجدد نصب کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X