اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کلن i-phone.ir بازی Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iArdavan نمایش پست ها
    کاکام،بلاخره تاپیک زدی!من یه پیشنهاد دارم،اینکه دیگه اعضا به صورت دعوت نامه پذیرفته بشن.فک کنم بهتر پا بگیره.دوم اینکه یه ساعتی مشخص باشه که همه بیان و دونییت بدن.ممنون از مجید برا تاپیکش
    ممنون از شما دوست عزیز خودم
    فکر خوبیه باید مشورت کنیم

نظر

یوزر من تو بازی navid هست

نظر

یوزر منم تو بازی همین اسم تو سایت هست

شرمنده من aminvamilad هستم
        ویرایش توسط Aminxp : https://i-phone.ir/forums/member/99324-aminxp در ساعت 22-05-2013, 07:06 PM

نظر

سلام من هم سعید هستم .اکانت senatur

نظر

بچه ها اگه کسی imodgame نداره و قصد نصب داره لطفا ID منو ADD کنه
            162543
            لطفا 3 نفر ادد کنن اخه 150 تا Point کم دارم ممنون
            ویرایش توسط lvlajicl : https://i-phone.ir/forums/member/16162-lvlajicl در ساعت 20-05-2013, 01:11 PM

نظر

من یه پیشنهاد دارم یه نفر یه اموزش هم تو یه تاپیک بذاره برای دوستان تازه وارد مثل من
              ویرایش توسط sinarr : https://i-phone.ir/forums/member/102729-sinarr در ساعت 20-05-2013, 05:41 PM

نظر

دوستان شما هم با بازی مشکل دارین؟
                من نمیتونم حمله کنم و به سختی وارده بازی میشه

نظر

سلام
                  میبینم که دوباره سرور این بازی ترکید و دسترسی به بازی غیر ممکن یا بسیار سخت شده
                  امکان حمله یا آپدیت یا کامنت یا درخواست و خلاصه هیچ کاری هم وجود نداره
                  نمیدونم واسه شما ها هم اینجوریه یا این نت بی وجدان منه که بازم قطع و وصل میشه!؟
                  الان دوشنبه ساعت یازده و نیم شبه و از ساعت ده اینجوری شده!
                  جالب اینجاست که ساعت هشت داشتم بهpashaجان میگفتم که نت من امروز بعد از بیست روز اگه چشمش نزنم!!دوباره به حالت عادی برگشته و من میتونم حمله کنم!(عجب چشم شوری دارم من)
                  ویرایش توسط edi138485 : https://i-phone.ir/forums/member/4935-edi138485 در ساعت 20-05-2013, 11:41 PM

نظر

ماله بنده هم مشکل داره

نظر

سلام. واسه من كه اصلا لود نميشه لعنت به اين ...

نظر

بازی دوباره مشکل پیدا کرد. فقط بیستون رو آپگرید کنید، حمله نکنید

نظر

ما هم کلن بغلیتون هستیم ... اگه اجازه بدید با هم تبادل نطر کنیم راجع به بازی ... بچه های ما هم اکثرا تو همین سایت هستن ...

از ساعت 10 امشب بخاطر مسایلی که در پیش رو داریم ( فردا سه شنبه تایید صلاحیت کاندیدا ) باااااز اینترنت له شده .... من نمیدونم اخه از چی میترسن که همه چیزو می بندن رو مردم ... بیخیال

اگه فک نمیکنید تبلیغ باشه من اسم کلنمون رو میگیم ازمون دیدن فرماید :d و اینجا راجع به بیس و لول ها نظر بدیم ...

ممنون از استارتر تاپیک

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
                            ما هم کلن بغلیتون هستیم ... اگه اجازه بدید با هم تبادل نطر کنیم راجع به بازی ... بچه های ما هم اکثرا تو همین سایت هستن ...

از ساعت 10 امشب بخاطر مسایلی که در پیش رو داریم ( فردا سه شنبه تایید صلاحیت کاندیدا ) باااااز اینترنت له شده .... من نمیدونم اخه از چی میترسن که همه چیزو می بندن رو مردم ... بیخیال

اگه فک نمیکنید تبلیغ باشه من اسم کلنمون رو میگیم ازمون دیدن فرماید :d و اینجا راجع به بیس و لول ها نظر بدیم ...

ممنون از استارتر تاپیک
                            سلام
                            خدا کنه که همینطور که میگی باشه و مشکل بعد از این قضایا برطرف شه .
                            راستش من Leader کلن نیستم من فقط یه Elder هستم.
                            با Leader در میون میزارم OK داد بهتون خبر میدم .
                            از نظر من که مشکلی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها

ممنون از استارتر تاپیک
                              سلام

دوست عزیز مشکلی نداره شما اسم کلانتون رو بگید و تبادل نظر کنیم. چون فعلا فقط میتونیم حرف بزنیم و بازی ترکیده.

نظر

سلام
                                آقا ایراد از پهنای باندیه که سرور واسه آی پی ایران درنظر گرفته(چون من الان سایتای دیگه و دانلود و پخش آنلاین موزیک و ویدیو رو امتحان کردم همه چیز عادی بود.فقط این بازیه که اینجوری شده)
                                چون الان تا ساعت یازده صبح که من داشتم چک میکردم و با مجید بحث میکردم خوب بود
                                ولی یهو که بچه ها فهمیدن بازی راه افتاده و اومدن اول کند شد بعدشم که الان دیگه اصلا بازی لود نمیشه!
                                معلومه که این بازی واسه ایران ظرفیت سرورشو محدود کرده(اینترنت ایرانم که ماشاله خیلی ردیف بود!دو انتخاباتی توربو هم زده!!)اینه که کندی و قطعی داریم
                                فکر کنم clan leader ها باید بازیو سهمیه بندی کنن که در هر ساعت فقط تعداد محدودی on باشن!!
                                ویرایش توسط edi138485 : https://i-phone.ir/forums/member/4935-edi138485 در ساعت 21-05-2013, 11:47 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X