اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا iPad Mini خریداری کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا iPad Mini خریداری کنم ؟

سلام دوستان
    میشه دقیق به بنده عرض کنید که آیا آیپد مینی خوب هست یا خیر ؟
    یا اگر نیست چه مدلی خریداری کنم ؟

دوست عزي كارايي كه انتظار داري ازش يا نوع مصرفتو بگو تا بشه كمك كرد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

سلام ببخشید من هم میخواستم ipad mini بخرم ولی بین اون با new ipad )ipad3( موندم اگه میشه کمکم کنید.
      استفاده ام هم بازی و وب گردی هستش ممنون میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط erfanxp نمایش پست ها
        سلام ببخشید من هم میخواستم ipad mini بخرم ولی بین اون با new ipad )ipad3( موندم اگه میشه کمکم کنید.
        استفاده ام هم بازی و وب گردی هستش ممنون میشم.
        سلام ، با نیازهایی که گفتی مسلماً آیپد نسل ۳ بهتره!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          سلام ، با نیازهایی که گفتی مسلماً آیپد نسل ۳ بهتره!
          با ایپد مینی مگه چه کارهایی میشه انجام داد؟؟به غیر از اینکه صفحه نمایش ان رتینا نیست مشکل دیگه ای نسبت به ایپد نسل 3 دارد ؟؟؟

نظر

با ایپد مینی مگه چه کارهایی میشه انجام داد؟؟به غیر از اینکه صفحه نمایش ان رتینا نیست مشکل دیگه ای نسبت به ایپد نسل 3 دارد ؟؟؟
            مشکل نیست، توانمندیها مقاسه میشه، صفحه بزرگتر اون هم با رتینا به نظرت برای پخش فیلم یا بازی که خیلی مهمه در نمایشش، اینها مهم نیست؟
            برای خواندن کتابهای الکترونیکی هم آیپد ۹.۷ خوب مسلما بهتره، و حتی خواندن نوشتاری در آیپد۳ تحت سافاری خوب بهتره به نظرم!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
              مشکل نیست، توانمندیها مقاسه میشه، صفحه بزرگتر اون هم با رتینا به نظرت برای پخش فیلم یا بازی که خیلی مهمه در نمایشش، اینها مهم نیست؟
              برای خواندن کتابهای الکترونیکی هم آیپد ۹.۷ خوب مسلما بهتره، و حتی خواندن نوشتاری در آیپد۳ تحت سافاری خوب بهتره به نظرم!
              نظر شما درسته و صحیح ولی از نظر وزن و خوش دست بودن و مدل جدید تر بودن و اینکه با 1800 میشه یه ایپد نسل3 دسته 2 .3جی گیر اورد؟؟؟؟؟؟

نظر

البته هر كسى نظرى داره كه به نظر من آيپد مينى به دليل سبكى بسيار زياد نازكى و نيز لبه هاى متعادل تر از آيپد براى كتاب خوانى و فيلم ديدن بهتره!

نظر

نظر شما درسته و صحیح ولی از نظر وزن و خوش دست بودن و مدل جدید تر بودن و اینکه با 1800 میشه یه ایپد نسل3 دسته 2 .3جی گیر اورد؟؟؟؟؟؟
                  ميتونيد مدل ٣٢ گيگابايتى ٣جى رو بخريد به نظرم اما نظر من همون آيپد مينى هست!

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                    ميتونيد مدل ٣٢ گيگابايتى ٣جى رو بخريد به نظرم اما نظر من همون آيپد مينى هست!
                    خودم هم ایپد مینی و بیشتر دوست دارم و نظرم روی اونه ولی توی بعضی تاپیک ها چیزهایی گفته شده بود که داره پشیمونم میکنه

نظر

خودم هم ایپد مینی و بیشتر دوست دارم و نظرم روی اونه ولی توی بعضی تاپیک ها چیزهایی گفته شده بود که داره پشیمونم میکنه
                      تصميم نهايى رو خودتون ميگيريد نه كسه ديگه همش راهنماييه بايد بر طبق نيازتون كار كنيد! آيپد مينى ٣٠٠گرمه اما آيپد ٦٠٠! شما آيپد مينيرو ميتونيد با يك دست نگه داريد و كتاب و فيلم ببينين اما آيپد نه و با توجه به لبه هاى حاشيه دارش نگاه داشتنش رو كمى سخت تر هم ميكنه!
                      در ضمن آيپد مينى دوربين جلوى hd و واى فاى بهترى رو هم نسبت به آيپد نسل ٣ داره!
                      در نهايت اگر من جاى شما بودم تا معرفى آيپد مينى رتينا صبر ميكردم
                      ویرایش توسط Obaydok : https://i-phone.ir/forums/member/99257-obaydok در ساعت 25-05-2013, 11:15 PM

نظر

دوست عزیز من iPad mini 32 4G دارم! اگر سوال خاصی دارم می تونم کمکت کنم!
                        تنها مشگلی می تونی به این دیوایس بگیری که البته به نظر من مشگل نیست بلکه یک نوع طبیعت ال سی دی این دیوایسه!
                        ولی بعد از ۲، ۳ روز واستون طبیعی می شه! به نظر من اصلاً به این موضوع فکر هم نکنید چون اون جوری که بعضی از دوستان می گن جلبه توجه نمی کنه! در بقیه موارد بسیار عالیه! اولاً سبکتره دوماً واقعاً ال سی دیش و وزن دیوایس فوق العادس! در کل برای کتاب خوندن و فیلم وبازی طراحی شده! وبگردی هم که دیگه حرفی رو واسش باقی نمی ذاره!
                        بازم توضیحی خواستی بگو در خدمتم!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

بعضی از دوستان از این حرفا میزنن که منو به شک میندازه . . . . . . ( ایپد مینی پردازنده ضعیفی داره به خاطر اینکه قیمتش بالا نره این کار رو کردن و قدرتش به اندازه ایپد ۲
                          به نظر من تبلت ۷ اینچی هم سایز مناسبی برای تبلت نیست و اپل فقط به خاطر اینکه بازار رو از دست نده ایپد مینی رو ساخت
                          من مینی رو پیشنهاد نمیکنم )

نظر

بعضی از دوستان از این حرفا میزنن که منو به شک میندازه . . . . . . ( ایپد مینی پردازنده ضعیفی داره به خاطر اینکه قیمتش بالا نره این کار رو کردن و قدرتش به اندازه ایپد ۲
                            به نظر من تبلت ۷ اینچی هم سایز مناسبی برای تبلت نیست و اپل فقط به خاطر اینکه بازار رو از دست نده ایپد مینی رو ساخت
                            من مینی رو پیشنهاد نمیکنم )
                            ولی دوست عزیز من خیلی راحت تمام بازی های روز رو بدون هیچ مشگلی بازی می کنم!

نظر

نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
                              ولی دوست عزیز من خیلی راحت تمام بازی های روز رو بدون هیچ مشگلی بازی می کنم!
                              ممنون از کمکتون یکی از دوستان داره باهاش کار کردم به نظر منم اگه کنار هم بزاریم کیفیت صفحه معلوم میکنه و وقتی باهاش کار کردم عالی بود .حالا واقعا ایپد مینی در حد ایپد 2 هست؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X