اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا iPad Mini خریداری کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بنده کلا با تبلت ۷ اینچ مخالف هستم، آیپد مینی نسبت آیپد رتینا ۹.۷ اینچ برای کتاب خوندن و فیلم دیدن و گیم ضعیف هستش!!
    نسل پنجم آیپدهای ۹.۷ اینچ احتمال زیاد فوق العاده خواهد بود، سبکتر و باریکتر خواهند بود، و فکر کنم با طراحی جدید خیلی بیشتر از کاربران رو راضی کنه!
    به نظرم با توجه به سابقه ای که آیپد ۹.۷ اینچ تا الان بجا گذاشته، تمرکز اپل برای این محصول خیلی بیشتر هستش!

نظر

نوشته اصلی توسط erfanxp نمایش پست ها
      ممنون از کمکتون یکی از دوستان داره باهاش کار کردم به نظر منم اگه کنار هم بزاریم کیفیت صفحه معلوم میکنه و وقتی باهاش کار کردم عالی بود .حالا واقعا ایپد مینی در حد ایپد 2 هست؟؟؟؟
      در حد آيپد ٢؟! غير قابل مقايسه است با آيپد ٢! ميزاره تو جيبش ميره! ١٠٠٠٠٠٪ از إيپد ٢ بهتره!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
        بنده کلا با تبلت ۷ اینچ مخالف هستم، آیپد مینی نسبت آیپد رتینا ۹.۷ اینچ برای کتاب خوندن و فیلم دیدن و گیم ضعیف هستش!!
        نسل پنجم آیپدهای ۹.۷ اینچ احتمال زیاد فوق العاده خواهد بود، سبکتر و باریکتر خواهند بود، و فکر کنم با طراحی جدید خیلی بیشتر از کاربران رو راضی کنه!
        به نظرم با توجه به سابقه ای که آیپد ۹.۷ اینچ تا الان بجا گذاشته، تمرکز اپل برای این محصول خیلی بیشتر هستش!
        بله حرف شما هم صحیح هستش ولی بعد از اومدن باید به قیمتش هم فکر کنیم فک نکنم قیمت معقولانه ای داشته باشه درسته ؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
        در حد آيپد ٢؟! غير قابل مقايسه است با آيپد ٢! ميزاره تو جيبش ميره! ١٠٠٠٠٠٪ از إيپد ٢ بهتره!
        اخه میگن که cpu در حد اون هستش و بعضی بازی های با کیفیت رو بالا نمیاره

نظر

بله حرف شما هم صحیح هستش ولی بعد از اومدن باید به قیمتش هم فکر کنیم فک نکنم قیمت معقولانه ای داشته باشه درسته ؟؟

- - - - - - - - - -

اخه میگن که cpu در حد اون هستش و بعضی بازی های با کیفیت رو بالا نمیاره
          كى گفته عزيزه من اندرويد كه نيست!!! هنوز آيفون 3gs اكثر بازياى اپ استورو بالا مياره!!!!
          حداقل تا دو سال ديگه ساپورت ميشى عزيزم!

نظر

كى گفته عزيزه من اندرويد كه نيست!!! هنوز آيفون 3gs اكثر بازياى اپ استورو بالا مياره!!!!
            حداقل تا دو سال ديگه ساپورت ميشى عزيزم!
            بله فک کنم ایپد مینی برای من خوب باشه .من ایفون 4 داشتم که توی همین انجمن فروختم حالا به نظر شما با خریدن ایپد مینی پیشترفتی میشه تو مدل دیوایس من؟؟؟

نظر

نه. مینی نخر. صفحه ش رتبنانیست،میخوره توی ذوق ت.
              من از نزدیک بااین دیوایس کارکردم. خوش دست اما رتینانیست آقا.
              این اصلاً قابل قبول نیست از نظرمن.

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk.

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
                نه. مینی نخر. صفحه ش رتبنانیست،میخوره توی ذوق ت.
                من از نزدیک بااین دیوایس کارکردم. خوش دست اما رتینانیست آقا.
                این اصلاً قابل قبول نیست از نظرمن.

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk.
                من خودم چند بار با این گوشی کار کردم از نظر صفحه به نظر من (شخصی هست) مشکلی نداشته .من نگران cpu اون هستم در باره ی اون اگه میتونید توضیح بدید؟؟؟

نظر

من خودم چند بار با این گوشی کار کردم از نظر صفحه به نظر من (شخصی هست) مشکلی نداشته .من نگران cpu اون هستم در باره ی اون اگه میتونید توضیح بدید؟؟؟
                  آقا من چند بار بگم؟! cpu مثل آیپد نسل 3 هست از لحاظ سرعت پرذازش! اینو من نمیگم بنچ مارک ها گفتن! اما اگه پ.لتون به آیپد 4 میرسه سی پی یوش دو برابر اینه اگه نه, این سی پی یوش کم کم تا 2 سال دیگه ساپورته

نظر

آقا من چند بار بگم؟! cpu مثل آیپد نسل 3 هست از لحاظ سرعت پرذازش! اینو من نمیگم بنچ مارک ها گفتن! اما اگه پ.لتون به آیپد 4 میرسه سی پی یوش دو برابر اینه اگه نه, این سی پی یوش کم کم تا 2 سال دیگه ساپورته

اقا خیلی ممنونم ببخشید زیاد سوال پرسیدم.

نظر

نظر شما درسته و صحیح ولی از نظر وزن و خوش دست بودن و مدل جدید تر بودن و اینکه با 1800 میشه یه ایپد نسل3 دسته 2 .3جی گیر اورد؟؟؟؟؟؟
                      دوست عزيز اولا ايپد ٣ ٤ جي هست و به نظر من اگر ميخواهيد ايپد ميني بخريد صبر كنيد تا ايپد ميني بعدي بياد چون صفحش رتيناست

نظر

دوستان تفاوت قيمت ايپد ٣ ٤جي ٦٤ گيگ
                        با ايپد ٤ ٤جي ٦٤ گيگ چه قدره؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
                          دوستان تفاوت قيمت ايپد ٣ ٤جي ٦٤ گيگ
                          با ايپد ٤ ٤جي ٦٤ گيگ چه قدره؟

می تونید در تاپیک آخرین قیمت آیپد خودتون مقایسه کنید.

نظر

مذرت از استارتر ولي يه سوال داشتم ندونستم كجا بپرسم
                            دوستان اون خبر كه از فردا شركت هاي امريكايي ميتونن ازادانه فعاليت خودشونو تو ايران شروع كنن واقعيته؟؟
                            اونتوري يعني ميتونيم حداقل از سايت اپل انلاين خريد كنيم؟!!

نظر

آیا iPad Mini خریداری کنم ؟

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
                              مذرت از استارتر ولي يه سوال داشتم ندونستم كجا بپرسم
                              دوستان اون خبر كه از فردا شركت هاي امريكايي ميتونن ازادانه فعاليت خودشونو تو ايران شروع كنن واقعيته؟؟
                              اونتوري يعني ميتونيم حداقل از سايت اپل انلاين خريد كنيم؟!!

خبر که درسته ولی فکر نکنم به این زودی شاهد همچین چیزی باشیم.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                              ویرایش توسط Ebrahim-hn : https://i-phone.ir/forums/member/72961-ebrahim-hn در ساعت 30-05-2013, 12:54 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                                خبر که درسته ولی فکر نکنم به این زودی شاهد همچین چیزی باشیم ً

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                                مثلا تا چند ماه ميشه؟
                                اپل تو ايران خيلي طرفدار داره
                                اميد وارم حداقل خريد انلاين مث دوبي تو ايران راه اندازي شه

نظر

صبر کنید ..
                                X