اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب Mountain Lion 10.8.3 به صورت مجازی برروی VMWare

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط moonmac نمایش پست ها
    من هاردم مشکلی نداره
    رمم هم 4 هست
    لپ تاپم هم دله

- - - - - - - - - -

من هاردم مشکلی نداره
    رمم هم 4 هست
    لپ تاپم هم دله
    حداقل باید ۲ گیگ رم و ۲ هسته پردازنده به vm اختصاص بدین، اگه تست کنید شاید کند بشه!

نظر

نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
      وقتی اجراش میکنم ارور mac os x is not supported with binary translation. To run mac os x you need a host on which vmware workstation supports intel vt-x or amd-v.
      از تو قسمت پروسسور همه چیزارو دستکاری کردم و رو همه مدل ها امتحان کردم بازم نشد لپ تاپمم سونی سری افه ممنون میشم کمکم کنین

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      متاسفانه در تمامی لپتاپ های سونی امکان مجازی سازی بسته شده است ...

نظر

پشتیبانی از مجازی سازی ر لپ تاپ و کامپیوترهای شخصی به پردازنده ارتباط داره. مدل پردازنده رو در سایتهای خودشون: AMD و Intel بررسی کنید، اگه پشتیبانی بشه مشکلی نیست،

نظر

کسی نیست یه کمکی به من بکنه؟؟؟ نزدیک ۵ گیگ دانلود کردم به خدا نمیارزه

نظر

خوب ماله منم اینتل هست core i7 720

نظر

نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
              کسی نیست یه کمکی به من بکنه؟؟؟ نزدیک ۵ گیگ دانلود کردم به خدا نمیارزه

شما مگه پستهای بالا رو نخوندی؟؟؟؟

نظر

ای بابا یعنی راهی نیست؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                  شما مگه پستهای بالا رو نخوندی؟؟؟؟
                  ببخشید دوست عزیز اول لود نشده بود بعدش اومد هرکاریم کردم پاک نشد

نظر

پشتیبانی از مجازی سازی ر لپ تاپ و کامپیوترهای شخصی به پردازنده ارتباط داره. مدل پردازنده رو در سایتهای خودشون: AMD و Intel بررسی کنید، اگه پشتیبانی بشه مشکلی نیست،
                    چرا داره، شرکت می تونه از bios غیرفعال کنه و حتی امکان فعال کردنش رو هم ببنده، طبق ویکی پدیا:

In the past, nearly all Sony VAIO computers have had hardware virtualization technology (VT) disabled at the factory,[6] the exception being the new BZ range, which uses an Aptio BIOS by American Megatrends, rather than the customized Phoenix BIOS common on older models.

من خودم هم هیچ وقت یادم نمیره ۱ هفته شبانه روز در حال یافتن راهی برای فعال سازی بودم.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      چرا داره، شرکت می تونه از bios غیرفعال کنه و حتی امکان فعال کردنش رو هم ببنده، طبق ویکی پدیا:

In the past, nearly all Sony VAIO computers have had hardware virtualization technology (VT) disabled at the factory,[6] the exception being the new BZ range, which uses an Aptio BIOS by American Megatrends, rather than the customized Phoenix BIOS common on older models.

من خودم هم هیچ وقت یادم نمیره ۱ هفته شبانه روز در حال یافتن راهی برای فعال سازی بودم.
                      زمانیکه پردازنده پشتیبانی بکنه این قابلیت در بایوس دیده خواهد شد، چنانچه در صورت پشتیبانی توسط cpu باز این قابلیت دیده نشه، از طریق آپگرید بایوس این امکان فراهم خواهد شد.
                      فعال و غیر فعال کردنش اختیاری هست، برند اینجا مهم نیست، مهم پردازنده است، بعضی از کمپانیهای ساخت مادربورد قابلیت مجازی سازی رو ازطریق آپگرید بایوس به شرط پشتیبانی cpu اضافه میکنند.
                      الان اکثر cpuها پشتیبانی میشوند، چنانچه تغییرات رو در مادربورد اعمال نکنند، مجبور به آپگرید آون هستند.

نظر

زمانیکه پردازنده پشتیبانی بکنه این قابلیت در بایوس دیده خواهد شد، چنانچه در صورت پشتیبانی توسط cpu باز این قابلیت دیده نشه، از طریق آپگرید بایوس این امکان فراهم خواهد شد.
                        فعال و غیر فعال کردنش اختیاری هست، برند اینجا مهم نیست، مهم پردازنده است، بعضی از کمپانیهای ساخت مادربورد قابلیت مجازی سازی رو ازطریق آپگرید بایوس به شرط پشتیبانی cpu اضافه میکنند.
                        الان اکثر cpuها پشتیبانی میشوند، چنانچه تغییرات رو در مادربورد اعمال نکنند، مجبور به آپگرید آون هستند.
                        حرف شما درسته، اما سونی این کار رو میکرده و در گوگل هم سرچ کنید می بینید حرف من رو، در نوامبر ۲۰۰۹ یک سری خاصی رو آپدیت کرد (بایوس) که پشتیبانی کنند و الان هم مدل های ویندوز ۸ از مجازی سازی پشتیبانی می کنند.

نظر

میشه لطفا یک سرور دیگه برا دانلود معرفی کنید؟
                          خیلی خیلی ممنون
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

ممنون دوستان تو بایوس یه گزینه مجازی سازی بود فعال کردم درست شد

نظر

هیج کدوم لینک ها کار نمی کنند

نظر

سلام من نصب كردم، موقع نصب xcode اخطار مي ده كه سيستم عاملتون بايد ١٠.٦.١ باشه ايراد چيه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X