اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش Xbox 360 Slim 4 Gig در حد نو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش Xbox 360 Slim 4 Gig در حد نو

سلام دوستان !
    حدودا 2 سال پیش بنده به کیش مسافرت کردم و چون در آنجا زود تر از تهران جنس ها میرسند ایکس باکس رو خریدم.
    به تهران که آمدم گفتند که باید صبر کنی تا کرک بیاد بنده حدودا 3 ماهی نتونستم بهره ای ببرم !
    بعد از آن هم که کرک شد روی هم رفته شاید 100 ساعت هم تو این 2 سال بازی نکرده ام و از آنجایی که قصد خرید آیفون 5 را دارم بر این عمل آمدم که ایکس باکس را بفروشم !
    قیمت آک ایکس باکس اکنون000 1400 است با توجه به اینکه ایکس باکس زیاد استفاده نشده است000 1000 تومان قیمت پایه را در نظر میگیرم و به خریدار واقعی تخفیف ویژه ای خواهم داد !
    عکس هایی از ایکس باکس هم میتوانید مشاهده کنید !
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 18-05-2013, 04:22 PM

دوست عزیز من خریدار هستم... تخفیف خوب بده... 1 تومن واقعا نمیتونم...
    09358297986

نظر

۹۰۰ پایین تر نميام
      اینم یک تخفیف خوب
      تهران هم هستم در صورت بودن در شهرستان با پست پیشتاز فرستاده می شود و هزينه ی پست هم نصف می شود

نظر

با چک میدی همون 1 تومن؟؟؟

نظر

منظورت اینه که قسط باشه یا یک چک ۱ میلیون تومانی ؟
          چند روزه پاس میشه ؟
          میشه از همون بانک انتقال به حساب کرد !
          اگر بفرمایید چند روزه نقد میشه بهتر میشه تصمیم گرفت
          ویرایش توسط MoonMac : https://i-phone.ir/forums/member/98986-moonmac در ساعت 30-05-2013, 12:33 AM

نظر

دادا من اینو میخوام به برادر زادم کادو بدم 2تا 500 میدم واسه 1 تیر و مرداد بانک ملت

نظر

نه دادا این جوری نمیدم

نظر

آقا ورق برگشت قصدم عوض شد پول آیفون 5 رو از طریق قبولی در مراکز سمپاد والدینم بهم میدن
                از مدیران گرامی تقاضا دارم تاپیک را به بخش مردود منتقل کنند

نظر

صبر کنید ..
                X