اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقاد => رسیدگی نشدن صحیح به بخش بازارچه !

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقاد => رسیدگی نشدن صحیح به بخش بازارچه !

سلام
    خدمت شما عزیزان و مدیران.
    میخواستم بهتون یاد آوری کنم که بخش بازارچه ای هم وجود دارد
    من تا کنون 2 بار پست در بخش اقلام متفرقه زدم و به مدت زیاد صبر کردم تا 1 هفته اما هیچی به هیچی اصلا رسیدگی نمیکنند خیلی از بقیه هم شاکی هستن
    صفحه ی پیغام های مدیرتون را ببینید : نمایش مشخصات: s_abedi96 - انجمن تخصصی آیفون
    امیدوارم درست شود

به جرات میتونم بگم یکی از بخشهایی که در این انجمن به شدت روش حساس هستیم و به اون رسیدگی میکنیم همین بخش بازارچه است .

کاربری که میخواد برای فروش کالا از قسمت بازارچه استفاده کنه موظف به خوندن قوانین این بخشه که شما حتی این زحمت رو به خودتون ندادید چرا که تاپیکی که شما در این قسمت ایجاد کرده بودید با قوانین بازارچه مغایرت داشته . ( عکسهایی که قرار داده بودید فاقد نام کاربری بود )
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

باید به خدمتتون عرض کنم که تمامی قوانین بخش را خواندم !
      آیا پس از ارسال پست بنده به پست دسترسی دارم ؟
      تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مدیر بخش باید به کاربر بگوید که در کجای پست اشکالی وجود دارد که پست نو بفرستد !
      دلیل شما به هیچ عنوان منطقی نیست !

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
        باید به خدمتتون عرض کنم که تمامی قوانین بخش را خواندم !
        آیا پس از ارسال پست بنده به پست دسترسی دارم ؟
        تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مدیر بخش باید به کاربر بگوید که در کجای پست اشکالی وجود دارد که پست نو بفرستد !
        واقعا اینطوری فکر میکنید ؟ روزانه دهها تاپیک در بخش بازارچه ایجاد میشه ، برخی تایید و برخی روانه مطالب مردود میشن . به نظر شما نوشتن قوانین برای این بخش واسه چی بوده ؟ واسه اینکه کاربرا قبل از ایجاد تاپیک ، تاکید میکنم که قبل از ایجاد تاپیک ، اون قوانین رو مطالعه کنند تا با عدم تایید تاپیکشون مواجه نشن . یک مدیر که نمیتونه به تک تک کاربرایی که تاپیکشون با قوانین مغایرت داره پیام بده ، اگه قرار بر این بود که دیگه نیازی به تدوین مقررات نداشتیم .

ضمنا شما که میفرمایید همه قوانین رو مطالعه فرمودید چطور این بند رو ندیدید ؟؟؟ :

فرمت تاپیک – فروشنده میبایست در یک پست کامل و واضح محصولش را معرفی نماید .لازم است فروشنده یک عکس شفاف از کالای مورد نظر برای فروش که در آن نام کاربری خود در انجمن را به شکلی نمایش دهد (گذاردن کاغذ با نام در کنار کالا یا گذاردن کالا در کنار نمایشگری با نمایش پروفایل کاربر در انجمن و یا...)
        ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 18-05-2013, 03:53 PM
        نگران فردایت نباش ...

نظر

برای این موردی که شما عرض می کنید باید ربوت ها دست به کار بشن و به تک تک کسایی که در تاپیکشون مشکلی وجود داره اطلاع رسانی کنه. به جای این ها باید قوانین رو بهتر مطالعه کنیم.

حالا خودتون قضاوت کنید، کی غیر منظقی صحبت می کنه ؟

نظر

حرف شما صحیح بنده قانع شدم !
            یک موردی هست که اگر عرض کنم خوب نیست تا آخر شب اگر انجام شد بنده از حضور تمامی مدیران عذر خواهی به عمل می آورم اگر نشد که عرض میکنم خدمتون تا راه جدیدی جلوی پای بنده قرار بدهید.
            اکنون نیز از شما به خاطر بی توجهی بنده به بند مورد عرض شما از حضورتان عذر خواهی به عمل می آورم و دوباره پست خود را ارسال می نمایم.
            تا شب
            بدرود !

نظر

ببخشید
              یک سوال : آیا مدیران گرامی بخش بازارچه دربرابر این که کسی از ایشان بپرسد که به چه دلیل تایید نشده و یا چرا تایید نشده پاسخگو هستند یا خیر ؟

نظر

ببخشید
                یک سوال : آیا مدیران گرامی بخش بازارچه دربرابر این که کسی از ایشان بپرسد که به چه دلیل تایید نشده و یا چرا تایید نشده پاسخگو هستند یا خیر ؟
                بله ولی این رو هم مد نظر قرار بدید که کسی که مدیریت بخشی رو به عهده داره ، باید به زندگی روزمره خودش هم رسیدگی کنه .

اگه مدیر مربوطه به شما پاسخ ندادند شاید به دلیل قرار گرفتن در فصل امتحانات باشه . به هر حال شما میتونید علاوه بر مدیر بخش مربوطه به بنده و یا http://www.i-phone.ir/forums/member260.html پیام بدید تا به مشکلات رسیدگی کنیم .
                ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 18-05-2013, 05:57 PM
                نگران فردایت نباش ...

نظر

مشکلی نیست دوست عزیز !
                  فقط میخواستم بدونم !
                  من از همینجا از تمامی مدیران عزیز سایت iPhone.IR عذر خواهی میکنم

نظر

دوست عزیز بنده لازم است چند نکته را به شما متذکر شوم:
                    - همان طور که دوستان عزیز هم خدمتتون عرض کردند بخش بازارچه دارای اهمیت بالایی می باشد و رسیدگی بسیار بالایی دارد.
                    -
                    - هر گونه مشکل در خصوص این بخش را فقط از طریق ارسال پیام خصوصی به مدیران بخش بازارچه دنبال کنید و از ایجاد کردن تاپیک هایی با عناوین چرا تاپیک من به تایید نرسید و ….. جدا خود داری کنید در صورت مشاهده تاپیک بدون پاسخ گویی حذف و با ایجاد کننده تاپیک برخورد خواهد شد.
                    پیگیری این موضوع فقط وفقط از طریق پ خ باید انجام می شد.
                    - راستش همون طوری که بنده بر روی دیوار خودم یا همون پیغام های بازدید کننده نوشته بودم
                    دوستان من از تک تک شما عزیزان معذرت خواهی میکنم و شرمنده شما هستم.
                    بازارچه برای تمامی کاربران انجمن در دسترس است فقط قبل از ایجاد تاپیک خواهشا فقط http://www.i-phone.ir/forums/thread10479.html را مطالعه فرمایید.
                    قاعدتا تاپیک ها بین ۱-۲۴ ساعت زمان برای تایید نیاز دارند و اگر این زمان گذشت بدونید که مشکلی در تاپیک بوده است (بیشترین مشکلات سر عکس و قیمت پایه است)
                    باز هم اگر دوستان ناراحت شده اند بنده معذرت خواهی می کنم، بنده مدتی را در مرخصی بودم و این صفحه هم متاسفانه با tapatalk نشان داده نمی شود.
                    متشکر از درک تک تک عزیزان

پ ن : آپلود سنتر انجمن:
                    انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس
                    نام کاربری بر روی عکس ها فراموش نشود!
                    قیمت پایه فراموش نشود!
                    که متسفانه شما حتی این رو هم مطالعه نکردید و برای پیش نیامدن همچین مشکلاتی دیوار خودم را می بندم تا کاربران مجبور شوند پ خ دهند.
                    - در پایان می خواستم خدمتتون توضیح دهم که تایید تاپیک تا ۲۴ ساعت هم می تواند طول بکشد و اگر ساعت ایجاد تاپیکتون را ببینیم و پیغام هاتون را و ایجاد این تاپیک کلا ۴ ساعت نمی شود.

with

نظر

صبر کنید ..
                    X