اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اساسی با سیدیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اساسی با سیدیا

سلام دوستان
    سیدیای من چند وقتیه که یه مشکل اساسی پیدا کرده و اونم اینه که وقتی سیدیا رو باز میکنم اون بالا در قسمت سبز رنگ که ورژن shsh رو مینویسه ، نوشته see Tss center(below) to request IOS SHSH
    در ضمن فقط پکیجهایی که نصب شده رو گوشی رو نشون میده و هیچ پکیج دیگه رو نشون نمیده.وقتی هم که سیدیا بالا میاد یه صفحه سیاه رنگ ارور میاد که در مورد apt سورس bigboss نوشته و دقیق یادم نیست که میگه کدوم فولدر این سورس مورد داره .از var/lib/apt/lists هم همه فایلها رو بغیر از فولدری که نباید پاک میشد رو پاک کردم اما مشکل حل نشد.
    اگه اساتید بدونن و بتونن کمک کنن ازشون واقعا ممنون میشم.لطفا نگید ریستور کن و دوباره جیلبریک کن چون shsh رو ندارم و 6.1.3 هم که هنوز جیلبریک نشده.پس اگه بشه همینطوری درستش کرد که واقعا سپاسگذارتون میشم
    یا حق

سلام
    اون متنی که اشاره کردید و در قسمت بالای سیدیا نوشته میشه ... خیلی وقته که اعلام شده تمام فایلهای shsh روی سرورهای Cydia مشکل پیدا کرده و بلا استفاده هستند. ( البته تو انجمن همون اوایل که این متن نمایش داده شده بود اطلاع رسانی شد )
    درباره اروری که شما در سیدیا میبینید کافیه که یکی از سورسهایی که استفاده نکردید رو حذف کنید.
    خودم دیروز با همین مشکل روبرو شدم ... وجالبه که حتی تو این یک ماه گذشته هیچ سورسی هم اضافه نکرده بودم ... ولی با حذف یکی از سورسها مشکل کاملا برطرف شد.
    اگر از خطای سیدیا بتونید تصویر بذارید بهتر میشه راهنمایی کرد.

نظر

ممنون.در مورد اطلاع رسانی عذر خواهی میکنم.ندیده بودم .مشکل جدیدی بوجود اومده و اونم اینه که تمام سورسها توشون خالی هستش.یعنی هیچ برنامه ای نیست. تو بخش سرچ هم که میرم فقط برنامه هایی که از قبل نصب کرده بودم رو برام میاره. نظرتون چیه؟
      ویرایش توسط opda : https://i-phone.ir/forums/member/30011-opda در ساعت 17-05-2013, 11:42 PM

نظر

براي من هم همينطوره
        اين هم تصوير ارور
        ImageUploadedByTapatalk1368819238.466444.jpg

البته دوباره گوشيم رو جيل كردم. وقتي سيديا بالا اومد درست شده بود ولي بعد از اينكه ريلود شد دوباره همه چيز به هم ريخت.

نظر

با قند شکن فعالیت بکنید.کلا سایدیا چیزیه که یه اینترنت خوب میخواد و بدونه شلیترینگ.شایدم بی ربط باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط skystar2 نمایش پست ها
            براي من هم همينطوره
            اين هم تصوير ارور
            [ATTACH]16216[/ATTACH]

البته دوباره گوشيم رو جيل كردم. وقتي سيديا بالا اومد درست شده بود ولي بعد از اينكه ريلود شد دوباره همه چيز به هم ريخت.
            شما ۱-۲ تا از سورس ها رو پاک کنید مشکلتون حل میشه.
            یکی و پاک کنید ببینید بازم این مشکل هست ، اگه نشد یکی دیگه هم پاک کنید.
            من خودم چند باری این مشکل برام پیش اومده و همینطوری رفعش کردم.
            فقط بهتره سورس های اصلی cydia رو پاک نکنید.

نظر

نوشته اصلی توسط skystar2 نمایش پست ها
              براي من هم همينطوره
              اين هم تصوير ارور
              [ATTACH]16216[/ATTACH]

مشكل از سورس ihacksrepo ه
              شما پاكش كن ، درست ميشه

Sent from my  iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
                شما پاكش كن ، درست ميشه

خیر دوست عزیز. این مشکل بخاطر تعداد سورسهای نصب شده و سرورهای اونها هستش و نمیشه دقیقاً گفت که کدوم سورس مشکل داره. تنها راه حل هم پاک کردن سورسهای بلا استفاده هستش. شخصاً همچین سورسی اصلا نصب نداشتم و حداقل ۳ ماهی هم میشه که هیچ سورسی را اضافه نکرده بودم ولی دو روز پیش با همین مشکل مواجه شدم و با پاک کردن یکی از سورسها مشکل برطرف شد.
                موفق باشید

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2

نظر

میشه لینک اون اطلاع رسانی رو بذارید؟
                  ممنون میشم!

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
                    میشه لینک اون اطلاع رسانی رو بذارید؟
                    ممنون میشم!
                    بفرمائید این هم لینک همون اطلاع رسانی خدمت شما
                    فقط کافیست کمی در انجمن جستجو کنید...!

http://www.i-phone.ir/forums/thread83117.html

نظر

مجددا سلام
                      چند تا از سورس ها رو پاک و ریبوت کردم.دیگه ارور رو بهم نمیده. اما داخل تعداد زیادی از سورس هام حتی سورس bigboss خالی هست و هیچ پکیجی توش نیست.تعداد کمی از سورس ها توشون برنامه هست مثل سورس انجمن.فکر کنم دیگه باید دور اپل جیلبریک شده رو با این داستانا که داره پیش میاد خط بکشیم.

نظر

نوشته اصلی توسط opda نمایش پست ها
                        مجددا سلام
                        چند تا از سورس ها رو پاک و ریبوت کردم.دیگه ارور رو بهم نمیده. اما داخل تعداد زیادی از سورس هام حتی سورس bigboss خالی هست و هیچ پکیجی توش نیست.تعداد کمی از سورس ها توشون برنامه هست مثل سورس انجمن.فکر کنم دیگه باید دور اپل جیلبریک شده رو با این داستانا که داره پیش میاد خط بکشیم.
                        یک بار Refresh کنید ببینید نمیان.
                        .:amgr:.

نظر

نه همچنان اصرار داره که هیچی نشون نده. عجیبه ها.جالبه که من داشتم با سیدیا کار می کردم و یوهو اینطوری شد.به نظرتون مشکل از سرور خود سیدیا نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
                            شما پاكش كن ، درست ميشه

ممنون مشكل من با پاك كردن اين سورس حل شد.
                            البته يه بار ديگه جيل كردم تا بقيه سورسام پر بشه.

نظر

دوستانی که به این مشکل خوردند. بهترین وکامل ترین راه این که سورسهایihakulo وrepo hack your iphoneو برنامه appsyncرو پاک کنن وباevasi0nدوباره جیلبرک کنن.فقط قبل از جیلبرک حتما با برنامه icleanerیک دفعه حتما دیوایس خود را پاکسازی کنیدبعد از امدن سیدیا هم اول از همه نسبت به نصب دوباره 5.appsyncاقدام کنید.من هم روی ایپد نیو و ایفون 4sبا همین روش به نتیجه رسیدم.

نظر

صبر کنید ..
                              X