اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریست های مدیریتی در مک برای بالابردن کارایی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط kalaqsyah نمایش پست ها
    دوستانمکبوک پروم بالا نمیومد به وسیله com+opt+p+r ریست کردم الان یه پوشه میاد که علامت سوال داره
    باید چی کار کنم؟
    کمک لازمم
    کلی چیزی توش داشتم
    بهردلیلی دستگاه شما نمی تونه به سیستم عامل وصل بشه
    این روز رو امتحان کنید.
    بعد از روشن شدن مک کلید C یا ( alt (option رو نگه دارید و وارد بخش تنظیمات شوید٬ از منوی utlilities گزینه Disk utlility رو انتخاب کنید و درایو مک رو انتخاب کنید. سپس از در بخش درایو از منوی first Ad گزینه Repair disk رو انتخاب کنید. بعد از پایان این عملیات دوباره امتحان کنید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

salam dostan man mac air daram cheraghe keybordesh kolan khamosh shode va ddige roshan nemishe vaghty to windows miram roshan mishe va restart ke mikonam va be mac bar migardam yek sare roshan mimone hata vaghty dar laptabo mibandam va dar tanzimatesham hich etefaghy nemiofte vaghti taghiresh midam ta in ke dobare system khamosh beshe va baz dobare roshan nemishe az resete smc estefade kardam anjjam shod vali baz cheragha hich taghiri nakard be nazare shoma moshkel sakht afzarie ya narm afzari mishe rahnamaey konid mamnon.

نظر

نوشته اصلی توسط a.rabeie نمایش پست ها
        salam dostan man mac air daram cheraghe keybordesh kolan khamosh shode va ddige roshan nemishe vaghty to windows miram roshan mishe va restart ke mikonam va be mac bar migardam yek sare roshan mimone hata vaghty dar laptabo mibandam va dar tanzimatesham hich etefaghy nemiofte vaghti taghiresh midam ta in ke dobare system khamosh beshe va baz dobare roshan nemishe az resete smc estefade kardam anjjam shod vali baz cheragha hich taghiri nakard be nazare shoma moshkel sakht afzarie ya narm afzari mishe rahnamaey konid mamnon.
        سلام لطفا فارسی تایپ کنین

نظر

سلام
          من اسم مكبوكو پاك كردم با رمزشو از تو قسمت يوزر و اكانت،دستگاهو خاموش روشن كردم رو رمز ورود موند و لاگين نميشه،پسورد قبليم ميزنم نمياد بالا،فقط بعنوان مهمان ورود ميكنه،ميرم رو حالت ريكاوري وسطاش گير ميكنه،خيليم صبر كردم به اخر نرسيد،با دي وي دي بوتيبلم گير ميكنه اخراش،ريست smcو dram هم كردم درست نشد،١ راه حل بمن بدين همه راههارو رفتم،ممنون
          مكبوپ پرو رتينا me664

نظر

سلام من فن لپتاپ پروم از صبح که روشن کردم داره کار میکنه و هر کاری میکنم همچنان وقتی روشن میشه باز هم کار میکنه، دو روش ریست اولی یعنی ریست smc و ریست رم رو هم انجام دادم
            الان باید چیکار کنم؟ و مشکل از چیه؟

نظر

صبر کنید ..
            X