اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل استفاده از گوشی ، هنگام شارژ شدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل استفاده از گوشی ، هنگام شارژ شدن

سلام .
    وقتی گوشی رو با شارژرش به برق خونه وصل میکنم و یا با USB به لپ تاپ یا کامپیوتر خیلی راحت و با همون سرعت نرمال کار میکنه ، ولی وقتی با همون شارژر و USB تو محیط کارم شارژ میکنم یا تبادل اطلاعات میکنم ، استفاده از گوشی خیلی سخت میشه ، کند کار میکنه و بارها باید تپ کنم تا صفحه عوض بشه و این مشکل از نوسان برق محیط کارمه ، که حتی از محافظ هم استفاده شده .

****سوالم اینه که این وضعیت ممکنه که به گوشی آسیبی برسونه ؟

گوشی جیلبریک نشده و ios هم آپدیت هست .

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
    ویرایش توسط dibasmiling : https://i-phone.ir/forums/member/118652-dibasmiling در ساعت 16-05-2013, 12:49 PM

دو حالت هست یا کابل مشکل داره یا شارژرت.
    معمولا با شارژر غیر اصلی ایفون ۵ این مشکل رو داره.

نظر

شارژرش مشکل نداره ، چون تو خونه یا جاهای دیگه این مشکل رو نداره ، فقط تو محل کارم این مشکل هست و اونم به خاطر نوسان برقه ، سوالم اینه که این وضعیت میتونه آسیب بزنه به گوشی؟

نظر

نوشته اصلی توسط dibasmiling نمایش پست ها
        شارژرش مشکل نداره ، چون تو خونه یا جاهای دیگه این مشکل رو نداره ، فقط تو محل کارم این مشکل هست و اونم به خاطر نوسان برقه ، سوالم اینه که این وضعیت میتونه آسیب بزنه به گوشی؟
        اگه به گوشیت آسیب نرسونه که میرسونه شک نکن شارژرت خیلی زود خراب میشه!

نظر

اگه شارژت اصل باشه هیچ مشکلی با نوسان برق نداره... رو شارژر اصل نوشته بازه ی کاری بین 100 تا 240 ولت برق... یعنی فرقی نداره برق کشورت 110 هست یا 220 تو همه کشورها جواب میده + اینکه تو ولتاژ های بین این دو هم کار میکنه

موقع انتقال اطلاعات هم طبیعی هست کند بشه چون حاقظه درگیر میشه... تازه لپ تاپ ها با این همه قدرت موقع کپی کردن اطلاعات بازم کند میشن...البته حافظه خوندنیشو میگم

نظر

میبخشید من یک سوالی واسم پیش اومد !
            شما هم به برق شهری میزنید و کند میشه هم به پی سی؟
            اگه فقط پیسیه که پیشنهاد میکنم از درست بودن پورت ها تون مطمئن بشید !!!

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
              میبخشید من یک سوالی واسم پیش اومد !
              شما هم به برق شهری میزنید و کند میشه هم به پی سی؟
              اگه فقط پیسیه که پیشنهاد میکنم از درست بودن پورت ها تون مطمئن بشید !!!

همونطور که تو توضیحا نوشتم ، سر کار هم برق و هم پیسی هردو باعث کندی کار گوشی میشه .

نظر

خب شما لپ تاپ ببرید با شارژرش
                اونجا وصل کنید سپس گوشی رو به لپ تاپ بعد تست کنید !
                بعد اگر اینجوری شد شارژر لپ تاپ را جدا کنید و باز تست کنید !
                مطمئن باشید که خیلی کمتر از زمان عادی از بین رفتن باتری از بین میره !

نظر

صبر کنید ..
                X