اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک ضروری و سریع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک ضروری و سریع

با سلام
    با عرض پوزش از دوستان خیلی گشتم تو سایت ولی نتونستم جوابی بدست بیارم
    برا همین در این محل مشکلم رو عنوان میکنم و از مدیریت محترم سایت هم خواهش دارم اگه محل مناسب نیست انتقال بده به محل واقعیش

حالا مشکل من - برنامه هایی از سیدیا حذف کردم ( با توجه به اعلام هشدار که سیدیا داده بود ) بعد از حذف برنامه ها گوشی هنگ کرد بوسیله کلید هوم و پاور ریستار کردم ولی روی لوگوی سیب ثابت موند با این تفاوت که گوشی رو وقتی به کامپیوتر وصل میکنم شناسایی میشه و تمامی برنامه ها و فایل ها توی ایتونز دیده میشن حتی بوسیله برنامه- ایتولز به کلیه فایل های سیستمی ایفون دسترسی دارم ولی گوشی بالا نمیاد
    از دوستان و اساتید محترم خواهشمندم اگه برای اصلاح و بازسازی سیستم بوت گوشی میتونن کمکی کنن ممنون میشم( یکی از دوستان عنوان کرده اگه گوشی مشابه گوشی خودم یعنی ایفون ۵ ورژن ۶.۱ جیل شده باشه میشه فایل هایی از اون کپی و در گوشیم پیس کنم و به نوعی بوت میشه ) من چون تا حالا این کار رو نکرده بودم و در ضمن این فایل ها رو هم ندارم تا امتحان کنم خوشحال میشم که کمکی کنید تا گوشی رو به ۶.۱.۴ ریستور نکنم

با تشکر از دوستان

سلام دوست عزیز، فونت شما نا مناسبه، عنوان رو هم همین طور، لطفاً قوانین رو مطالعه کنید.

یک تاپیک دیگه با اصلاح موارد فوق باز کنید و یا در تاپیک زیر مطرح کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/forum58.html

نظر

صبر کنید ..
    X