اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب نشدن برنامه هایی که از App store اپل دان کردم..؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب نشدن برنامه هایی که از App store اپل دان کردم..؟؟؟

سلام دوستان بازم ببخشید که یک تاپیک جدید زدم...
    چنتا از برنامه های رایگان اپ استور رو دان کردم و چنتایی هم از pp25
    و حالا وقتی میام با pp25 برنامه ها رو روی گوشی نصب کنم بعد از اتمام نصب اونایی که از خود pp25 دان کرده بودم بدون مشکل باز و اجرا میشن ولی اونایی که از اپ استور دان کردم و توسط برنامه pp نصب کردم موقع اجرا اپل آیدی میخواد(البته اگه به اینترنت متصل باشم اگه به اینترنت وصل نباشم کرش میشه)

گفتم شاید برنامه هایی که از اپ استور دان میشه رو باید با itunse نصب کنی واسه همین اون چنتا اپ رو با آیتونز نصب کردم که اصلا نصب نشد..!!!
    هر کاری کردم و میکنم تو ایتونز نشون میده نصب شده ولی تو گوشی وجود خارجی نداره...!!!!

میشه یه بار آموزش نصب برنامه با ایتونز 11 ( هر برنامه ای چه اونایی که از ایتونز دان شده و چه اونایی که از pp25 دان شده) به طور کاملا ابتدایی توضیح بدید میگم شاید من یه جای کار رو با آیتونز اشتباه میرم که هیچ و هیچ برنامه ای با ایتونز نصب نمیشه..

در آخر از تمام دوستان متشکرم.
    ویرایش توسط AliZali : https://i-phone.ir/forums/member/93024-alizali در ساعت 12-05-2013, 11:13 PM

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
    سلام دوستان بازم ببخشید که یک تاپیک جدید زدم...
    چنتا از برنامه های رایگان اپ استور رو دان کردم و چنتایی هم از pp25
    و حالا وقتی میام با pp25 برنامه ها رو روی گوشی نصب کنم بعد از اتمام نصب اونایی که از خود pp25 دان کرده بودم بدون مشکل باز و اجرا میشن ولی اونایی که از اپ استور دان کردم و توسط برنامه pp نصب کردم موقع اجرا اپل آیدی میخواد(البته اگه به اینترنت متصل باشم اگه به اینترنت وصل نباشم کرش میشه)

گفتم شاید برنامه هایی که از اپ استور دان میشه رو باید با itunse نصب کنی واسه همین اون چنتا اپ رو با آیتونز نصب کردم که اصلا نصب نشد..!!!
    هر کاری کردم و میکنم تو ایتونز نشون میده نصب شده ولی تو گوشی وجود خارجی نداره...!!!!

میشه یه بار آموزش نصب برنامه با ایتونز 11 ( هر برنامه ای چه اونایی که از ایتونز دان شده و چه اونایی که از pp25 دان شده) به طور کاملا ابتدایی توضیح بدید میگم شاید من یه جای کار رو با آیتونز اشتباه میرم که هیچ و هیچ برنامه ای با ایتونز نصب نمیشه..

در آخر از تمام دوستان متشکرم.
    اول با آیتونز اتورایز کنید برنامه های 25pp رو قبل از اتورایز پاک کنید تا اتورایز بشه!
    برنامه های آیتونز رو اول نصب کنید بعد 25pp در ضمن قبلش هم از itools استفاده کنید میشه نصب کرد با اون

برای آموزش کار با آیتونز هم از تاپیک زیر استفاده کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread21049.html

نظر

صبر کنید ..
    X