اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیف پول الکترونیک والت(VVallet)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کیف پول الکترونیک والت(VVallet)

والت یا همان کیف پول الکترونیک اولین نرم افزار بانکداری الکترونیک برای دستگاه های اپل است که سعی بر این دارد که کارهای روزمره شما را سهولت بخشیده و در زمان شما صرفه جویی کند. از امکانات این برنامه می توان به این موارد اشاره نمود:
    ü عملیات موجودی و انتقال وجه
    ü خرید شارژ ایرانسل و همراه اول با تمامی کارت های عضو شتاب در کوتاهترین زمان ممکن
    ü پرداخت قبض با استفاده از تمامی کارت های شتاب
    ü انتخاب شناسه قبض از حافظه دستگاه و صرفه جویی در زمان شما
    ü دریافت گزارش انتقال وجه، خرید شارژ و پرداخت قبض در ایمیل
    ü محافظت از اطلاعات شما توسط رمز عبور ورودی
    ü امکان ارسال کد شارژ از طریق پیامک
    ü امکان پرداخت قبض با استفاده از بارکد وامکان استفاده از چندین کارت به صورت همزمان (فقط برای نسخه کامل) و...

توجه !برنامه ی والت را فقط و فقط می توانید ازسیبچه دریافت ونصب کنید.

دوستان واقعاً این طور نرم افزار ها امنیت لازم رو داره؟ چون هیچ شرکتی مسؤلیت تراکنش های این اپ رو به عهده نگرفته! مثلاً سامانک بانک سامان خودش نوشته اپ و یا اپ بانک تجارت یا بانک ملت! ولی این اپ؟؟ دوستان کسی اطلاعاتی در موردش داره؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوست من برنامه vvallet برنامه معروفی هست البته توسط بانکی تایید نشده....اما در مورد برنامه های مربوط به حساب بانکی چه تایید شده و چه تایید نشده هیچ وقت از حساب اصلیتون در اون استفاده نکنید.

سعی کنید حسابی کناری داشته باشید و مبالغی رو در اون باشه که لازم هست با این برنامه ها فعالیتی رو رون انجام بدین و مثل حساب اصلی مبالغ بزرگ رو در اون نگه ندارید....داشتن حسابی مخصوصی استفاده در این برنامه ها باعث میشه امنیت بالایی داشته باشید و حدقل اینکه اگر حسابتون مورد دستکاری قرار گرفت خیالتون راحت هست که حسابی نیست که مبلغ خاصی در اون هست

نظر

دوست عزیز کار این برنامه چیه؟
        گرفتن موجودی و انتقال وجه از مهمترین این کارهاست.
        اگه قرار باشه حساب اصلی استفاده نشه و از حساب جانبی استفاده کنیم، اونوقت اگه به حساب اصلی نیاز بود چه باید کرد؟

نظر

به نظر من اپ های خوده بانک هارو دریافت کنید بهتر باشه چون این زیاد اطمینانی بهش نیست

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
            دوست عزیز کار این برنامه چیه؟
            گرفتن موجودی و انتقال وجه از مهمترین این کارهاست.
            اگه قرار باشه حساب اصلی استفاده نشه و از حساب جانبی استفاده کنیم، اونوقت اگه به حساب اصلی نیاز بود چه باید کرد؟
            نه شما خوب متوجه منظورمن نشدید...

حساب فرعی حسابی هست که شما به خدمات اینترنتی اختصاص میدین....من هم همین رو گفتم انتقال وجه هایی بزرگ رو با این حساب ها انجام ندید یعنی مبالغ بزرگ رو نگه ندارید..

از این حساب ها و برنامه ها بیشتر برای خدماتی مثل پرداخت قبوض...شارژ ...و خرید های اینترنتی و امثاله بیشتر استفاده میشه که شما یک مبلغ کمی رو در این گونه حساب ها نگه میدارید برای انجام این خدمات.

این مطالب هم که گفتم پیشنهاد من هست و کاری که خودم انجام میدم...شما اگر با امنیت این برنامه ها کنار میایید ااز حساب اصلی استفاده کنید ولی این موارد رو حتی خود بانک ها هم توصیه میکنند که حسابی رو استفاده نکنیم که چندین میلیون پول رو در وان نگه میداریم..اگر هم مبلغ بزرگی در کارت هست برای طولانی مدت نگه نداریم تا امکان سوء استفاده پیش بیاد.

در کل این بحث سلیقه ای هست و شما هر جور که احساس میکنی امنیت بیشتری دارید همون کار رو انجام بدین....بیشتر توصیه میشه از نرم افزار های بانکی رسمی موجود در اپ استور استفاده کنید

نظر

من اين برنامه را خريداري كردم ولي واقعا نمي دونم بايد بهش اعتماد بكنم يا نه؟!
              به هر حال اميدواريم كه يه مقدار اعتماد سازي شون بيشتر بشه و خودشون رو بيشتر معرفي كنيد...

نظر

من بیشتر از ۶ ماه هست دارم استفاده میکنم و بیشتر کار هام رو با اون میکنم برنامه از طرف من کاملاً تایید میشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

من هم خیلی وقته از این برنامه استفاده میکنم و مشکلی تا حالا پیش نیامده

نظر

همچین برنامه ی که خود بانک های ایرانی تایید کرده باشند وجود داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط لیان نمایش پست ها
                      همچین برنامه ی که خود بانک های ایرانی تایید کرده باشند وجود داره ؟
                      آره دوست عزیز بانک سامان برنامه سامانک رو داره و بانک تجارت و بانک ملت! می تونی از تو سایت های خود بانک ها ببینی!

نظر

این برنامه در واقع از خود سایت بانکها عملیات ها رو انجام میده یعنی وصل میشه به سرور اونها. در عمل فقط کار رو آسون کرده.
                        منم تا حالا مشکلی نداشتم. مخصوص اسکن بارکد قبض برا پرداختش خیلی کار رو راحت کرده.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
                          آره دوست عزیز بانک سامان برنامه سامانک رو داره و بانک تجارت و بانک ملت! می تونی از تو سایت های خود بانک ها ببینی!

لازم به توضيح است كه بانك ملت فقط نرم افزار باشگاه مشتريان را تا به حال ارايه كرده است كه تقريبا با آن فقط مي توانيد از امتيازهاي خود در باشگاه مشتريان بانك ملت مطلع شويد و بس!

نظر

من مدت هاست خریدمش و ازش استفاده میکنم و تا اینجا مشکلی نبوده و برنامه خوبیه

نظر

صبر کنید ..
                            X