اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش هندزفری حرفه ای این ایر ie80 تنها هندزفری دارای قابلیت تیون شدن در دنیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
    تیون شدنش دو ماه طول کشید...
    مجبور نیستید برای فروش جنستون این حرفا رو بزنین چون تیون کردن برای هر ژانر موسیقی فرق میکنه و نمیتونین یک نوع تیون رو برای همه ژانر ها بکار ببرید ...
    امیدوارم مدیرا منو بن نکنن ... چون این قضیه تیون کردن یک هدفون کاملا چیز شخصیه و ضمنا این تیون کردن این هدفون مربوط به بخش بیسش میشه و فقط میتونین بیس رو تیون کنین که این قابلیت رو همه پلیر های حرفه ایی از جمله ای دوایس ها دارن . و کاری نیست که فقط که کسی که کارش مسترینگ هستش بتونه انجام بده ...
    موفق باشید
    با تشکر از نظر شما.چرا مدیرا بنت کنن؟من اگه این هندزفری هم فروش نره برام مهم نیست چون ارزش این هندزفری رو به اندازه کافی میشناسم.دقیقا این حرفتون درسته چون این هندزفری ساخته شده برای اهنگهای سبک الکترونیک و من توی سبک خودش تیونش کردم در ضمن اون پیچ فقط بیس نیست و تنظیم فرکانس هم هست یعنی frequency response و هم بحث bass با هم تنظیم میشن و اینکه باید ببینین برداشتتون از جملات چیه؟البته شما میتونستین به شیوه بهتری نظرتون رو اعلام کنین و به صورت سوالی بپرسین که آیا این تیون شدن ربطی به تغییرات فرکانس موسیقیایی داره یا نه و بنده هم همونطوری که شما انتظار داشتین میگفتم خیر.بالاخره ماها هممون از قشر تحصیل کرده و با فرهنگ جامعه هستیم و گزارش دادن و بن کردن شما رو من خیلی nonsense میدونم ولی دوست دارم شما هم به همون اندازه که بنده براتون ارزش قائلم این چنین برای بنده باشین.
    در هر حال ممنون بابت اظهار نظر حرفه ایتون و حسن توجهتون به تاپیک بنده

نظر

دوستان مجددا عرض میکنم خدمتتون قیمت بنده قیمت پایه هست.

نظر

بشتابید ای اهل فن و موسیقی!

نظر

می تونی کارهای ارسالشو برام بکنی؟ من دبی هستم و پولو اگه بخوای با حساب سیبا واریز می کنم مستقیم حسابت...

نظر

صبر کنید ..
          X