اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با دانلود برنامه های رایگان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با دانلود برنامه های رایگان

سلام به دوستان تازگیا من وقتی میخوام برنامه ایی که کلا مجانی هستن یا برنامه هایی که مجانی میشن و سایت معرفی میکنه رو دانلود کنم و معمولا هم in app-purchaseهست ارور میده که باید payment رو اطلاعاتش رو تکمیل کنید بعد بخرید
    میخوام بدونم مشکلش چیه چطور حل کنم؟ممنون

دوستان کسی نیست کمکی کنه یا راهنمایی کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Aminxp نمایش پست ها
      سلام به دوستان تازگیا من وقتی میخوام برنامه ایی که کلا مجانی هستن یا برنامه هایی که مجانی میشن و سایت معرفی میکنه رو دانلود کنم و معمولا هم in app-purchaseهست ارور میده که باید payment رو اطلاعاتش رو تکمیل کنید بعد بخرید
      میخوام بدونم مشکلش چیه چطور حل کنم؟ممنون
      خوب تکمیل کنید! در اون صفحه None رو انتخاب کنید و done بزنید تموم میشه!

نظر

البته در تکمیل صحبت دوست گلم ahmadjooon باید بگم حتما باید به چیز پی ان متصل باشید.یا اینکه از س.ا.ک.س در گوشی خود استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
          البته در تکمیل صحبت دوست گلم ahmadjooon باید بگم حتما باید به چیز پی ان متصل باشید.یا اینکه از س.ا.ک.س در گوشی خود استفاده کنید
          خواهش میکنم! شما لطف دارید!
          البته احتیاجی به این چیز ها نیست من خودم بدون استفاده از این ها این کار رو انجام دادم

نظر

من امروز همين كار رو انجام دادم بدون چيز پي ان امكانش وجود نداشت.اما وقتي چيز پي ان رو فعال كردم تونستم درستش كنم.نسنجيده حرفي نميزنم

اتفاقا پارس آنلاین هم دارم
            Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
            ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 12-05-2013, 10:19 AM

نظر

من چند روز بدون چی پی ان امتحان میکردم درست نشد الان با سرور کانادا بازم نشد سرور آمریکا زدم درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                من امروز همين كار رو انجام دادم بدون چيز پي ان امكانش وجود نداشت.اما وقتي چيز پي ان رو فعال كردم تونستم درستش كنم.نسنجيده حرفي نميزنم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
                البته شايد بستگى به isp تون هم داشته باشه!
                با پارس آنلاين بدون چيز پى ان جواب داد!

نظر

صبر کنید ..
                X