اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید گوشی بین ویندوز و اندروید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید گوشی بین ویندوز و اندروید

سلام میدونم که جای بی ربطی تاپیک زدم اینجا همه ایفون باز هستن و ویندوز جایی نداره
    می خواستم یه مشاوره بگیرم
    من دوتا گزینه برای خرید انتخاب کردم(ویندوز و اندروید ) با توجه به بودجم که یه تومن هست می خواستم ببینم شما چه گوشی رو پیشنهاد میکنید .
    چیزهایی که مد نظر من هست :
    زیبایی
    سیستم عامل روون و زیبا
    دوربین
    بلوتوث (میدونم ویندوز هم مثل ios بلوتوث نداره ولی میشه کاریش کرد ؟ مثل سلست تو ios؟)
    بعد شما توی ویندوز htc رو بهتر میدونید یا سری lumia نوکیا رو ؟
    توی اندروید بین sony و htc میخوام یه گزینه انتخاب کنم از سامسونگ بخاطر جنس بدنه و طراحیش خوشم نمیاد
    حالا با این تفاصیر شما چه گوشی رو پیشنهاد می کنید ؟

من از بین Smartphone هایی که به تازگی عرضه شده HTC One و Xperia Z را پیشنهاد می کنم! و البته اگر قصد خرید Android نداشتید BlackBerry Z10 هم فوق العادست!

نظر

ممنون از نظرتون ولي من بودجم يه تومن هست

نظر

من دیروز یه hd7 دستم بود راستش زیاد نشد باهاش ارتباط برقرار کنم یه جوری بود یا چون تازه کار کردم باهاش اینجوری بود یا واقعا هنوز ویندوز کار داره البته با w8 کار نکردم..
        ولی تو اون رینج قیمت که شما میخوایین galaxsy s2 plus که تازه اومده خیلی خوبه یا galaxy s3 mini ولی شخصا s2 plus رو بیشتر ترجیح میدم..هردو حدود 1 تومن هستن

نظر

با اين بودجه فقط galaxy s3 mini ، از اچ تي سي واقعا بهتره ، مخصوصا باتري و كيفبت ساخت .

نظر

به نظر من یه نگاهی هم به htc one S بنداز
            اونم حدود یک هست صفحش از اس ۲ بهتره کانفیگشم قوی تره مال پارسالم هست و احتمالا هنوزم اپدیت دریافت میکنه
            اگه بتونی تا یکوسیصد هم هزینه کنی one X عالیه
            ..........................……
            دوست عزیز نمیخوام راحتو بزنم ولی واقعا طرف وینفون نرو!
            سیستم عامل برای نصب اپ هست که "هنوز" وینفون جاشو باز نکرده و هنوز خیلی زوده واسه قضاوت

نظر

بس با تفاصير ويندوز نميشه بهش اعتماد كرد

نظر

نظر ديگه اي نبود؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                  نظر ديگه اي نبود؟
                  ماازشما كه قديمي تريدو حضورتون بيشتر درانجمن به چشم خورده توقع بيشتري داريم مخصوصا درمقابل احترام به قوانين و نزدن پست هاي پي در پي

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                    ماازشما كه قديمي تريدو حضورتون بيشتر درانجمن به چشم خورده توقع بيشتري داريم مخصوصا درمقابل احترام به قوانين و نزدن پست هاي پي در پي
                    من از شما عذر خواهی میکنم

نظر

صبر کنید ..
                    X