اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال کانتکت ها به آیکلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال کانتکت ها به آیکلود

سلام دوستان
    اولا ببخشید اگر جای مناسب تاپیک نزدم
    راستش کلافه شدم از دست این کانتکت ها...
    اخیرا متوجه شدم که هر شماره ی جدیدی سیو می کنم توی یاهو سیو میشه چون default account روی این ست بوده، حالا که عوض کردم روی icloud چجوری قبلی هایی رو که سیو کردم انتقال بدم؟!
    راستش می خوام کلا yahoo رو از توی لیست groups حذف کنم چون کلی ایمیل ها و آدرس هایی هست که لازم ندارم و فقط شلوغ می کنند...
    سوال دوم چجوری چند شماره که همشون مال یک نفر هست ادغام merge کنم؟! چون تعداد زیاد هست دستی نمی تونم...
    و آخر از همه، چجوری همه رو توی آیکلود سیو کنم؟! الان همه ی کانتکت ها نیستن، فقط قبلی هایی که توی گوشی بود سیو شده اند، توی ستینگ هم import sim رو می زنم و icloud رو انتخاب می کنم 1 ثانیه میزنه importing ولی فرقی نمی کنه...
    پیشاپیش ممنون!
    ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 09-05-2013, 10:28 PM

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اولا ببخشید اگر جای مناسب تاپیک نزدم
    راستش کلافه شدم از دست این کانتکت ها...
    اخیرا متوجه شدم که هر شماره ی جدیدی سیو می کنم توی یاهو سیو میشه چون default account روی این ست بوده، حالا که عوض کردم روی icloud چجوری قبلی هایی رو که سیو کردم انتقال بدم؟!
    راستش می خوام کلا yahoo رو از توی لیست groups حذف کنم چون کلی ایمیل ها و آدرس هایی هست که لازم ندارم و فقط شلوغ می کنند...
    سوال دوم چجوری چند شماره که همشون مال یک نفر هست ادغام merge کنم؟! چون تعداد زیاد هست دستی نمی تونم...
    و آخر از همه، چجوری همه رو توی آیکلود سیو کنم؟! الان همه ی کانتکت ها نیستن، فقط قبلی هایی که توی گوشی بود سیو شده اند، توی ستینگ هم import sim رو می زنم و icloud رو انتخاب می کنم 1 ثانیه میزنه importing ولی فرقی نمی کنه...
    پیشاپیش ممنون!

برای اون یاهو اول اینکه به آیتونز وصلش کن تا از همه ی کنتکت ها بک آپ بگیره بعد جداش کن و اکانت یاهو رو ریمو کن
    بع به آیتونز وصل بشو و restore from last back up رو بزن و بعد با آیکلودت ازشون بک آپ بگیر باز

میتونی از سایت زیر هم استفاده کنی برای بک آپ بدون استفاده از آیتونز
    Backing Up iPhone Contacts Without iTunes

برای سوال دومت فقط قکر کنم یه راه باشه اونم اینه که دونه دونه edit کنی و همه ی شماره ها رو به شخص مورد نظر اضافه کنی

نظر

برای سوال دومت هم این مراحل رو انجام بده مشکلی توی زبان نداری میدونم اریک

Power on and unlock your iPhone.
      2
      Press the Home button at the bottom of your device. This should, in most cases, take you back to the set of default apps that came preinstalled with your device.
      3
      Tap the "Contacts" app from the screen.
      4
      Locate the two contacts you'd like to merge on the list.
      5
      Find the more-currently correct listing.
      6
      Tap the correct listing.
      7
      Click the "Edit" button from the top right hand corner of the screen.
      8
      Scroll most of the way down to the bottom of the screen.
      9
      Click the "Link Contact" button, which should be directly above the "Delete Contact" button.
      10
      Locate the other contact you would like to merge into this contact you originally selected.
      11
      Verify that the second contact is the same exact one you'd like to merge in with the first contact.
      12
      Click the "Link" button from the top right hand corner of the screen.
      13
      Repeat these last few steps, until you have correctly merged all accounts.
      14
      Make any other applicable changes to the name or other details.
      15
      Click the "Done" button in the upper right hand corner to save your changes to the new merged contact card.

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
        برای اون یاهو اول اینکه به آیتونز وصلش کن تا از همه ی کنتکت ها بک آپ بگیره بعد جداش کن و اکانت یاهو رو ریمو کن
        بع به آیتونز وصل بشو و restore from last back up رو بزن و بعد با آیکلودت ازشون بک آپ بگیر باز

میتونی از سایت زیر هم استفاده کنی برای بک آپ بدون استفاده از آیتونز
        Backing Up iPhone Contacts Without iTunes

برای سوال دومت فقط قکر کنم یه راه باشه اونم اینه که دونه دونه edit کنی و همه ی شماره ها رو به شخص مورد نظر اضافه کنی
        نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
        برای سوال دومت هم این مراحل رو انجام بده مشکلی توی زبان نداری میدونم اریک
        مرسی پوریا
        نشستم دونه دونه همه رو لینک کردم به هم، حدودا 2-3 ساعت طول کشید 300 و خورده ای نفر شد 172 نفر!
        فقط مشکلم این بود که کدوم مشخصات رو نشون بده که با Use this name for... حل شد!
        ولی باز با سینک آیکلود مشکل دارم، بعدا با اون ور میرم تا درست بشه....

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

دوست خوبم براي ادغام شماره هاي يه نفر اول يك كانتكت باز ميكني بعد edit ميزني ميري پايين اخرين گزينه link contact رو ميزني و هر كانتكتي رو كه مربوط به همون شخص ميشه رو انتخاب ميكني و done حالا هر دو يا هر سه يكي ميشن

نظر

در ضمن كانتكتهاي اضافي كه از ياهو يا ف ي س بوك ميان رو نميشه پاك كرد مگر اينكه از pc بري تو ياهو اكانت خودت و كانتكت ليستت رو اديت كني و اضافه ها رو پاك كني و دوباره روي گوشي لود كني

نظر

دوست عزیز پوریا مشکلم رو حل کرد...!
              کانتکت های یاهو هم میشه از گوشی براحتی پاک کرد!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

بله از گوشي ميشه ولي بايد اكانت ياهو رو ببندي تا همه پاك بشن...شما گفته بودي بعضي هاشو نميخواي كه اين فقط راهش همونه كه گفتم

نظر

من از شماره هام

هم تو iCloud بک آپ دارم هم نو بک آپ آیتونز که تو کاکپیوتر سیو میشه ، خوب ؟

بعد وقتی دستگام و مثلاً ریستور می کنم ، بعد از سینک این دوتا ، مثلاً تو آی کلاد 450 شماره دارم ولی تو بک آپ آیتونز 550 ، این صدتا رو چطوری میتونم بریزم تو آی کلاد ؟
                  بعدش اینکه وقتی که سینک کردی کانتکت های بک آپ گرفتت اومد ، از این به بعد هر شماره که سیو می کنی به صورت اتوماتیک تو هردو سیو میشه و بک آپ گرفته میشه ؟ یا نه ؟ این سیستمش چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Jose.Mourinho نمایش پست ها
                    من از شماره هام

بعد وقتی دستگام و مثلاً ریستور می کنم ، بعد از سینک این دوتا ، مثلاً تو آی کلاد 450 شماره دارم ولی تو بک آپ آیتونز 550 ، این صدتا رو چطوری میتونم بریزم تو آی کلاد ؟
                    بعدش اینکه وقتی که سینک کردی کانتکت های بک آپ گرفتت اومد ، از این به بعد هر شماره که سیو می کنی به صورت اتوماتیک تو هردو سیو میشه و بک آپ گرفته میشه ؟ یا نه ؟ این سیستمش چیه ؟
                    میتونم جواب سوال داشته باشمم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Jose.Mourinho نمایش پست ها
                      من از شماره هام

درود
                      اول بک آپ آیتونز رو ریستور کنید بعد توسط آیکلود بک آپ بگیرید تا سینک و هماهنگ بشه.
                      اگه آیتونز رو طوری تنظیم کنید که بک آپ پیشفرض هر کدوم باشه خودکار رو همون ذخیره میشه هرچند میشه دستی رو هردو هم بک آپ گرفت. برای انتخاب بک آپ خودکار پیشفرض صفحه summary گوشی رو تو آیتونز ببینید.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                      X