اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وضعيت صفحه iPad Mini

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وضعيت صفحه iPad Mini

سلام
    از بچه هايي كه اينجا آيپد ميني كار كردن ميخواستم ببينم وضعيت كيفيت صفحش چطوره با توجه به اينكه رتيتا هم نيست..نسبت به iPad 4 خيلي كيفيت كمتره؟

نوشته اصلی توسط iCNA نمایش پست ها
    سلام
    از بچه هايي كه اينجا آيپد ميني كار كردن ميخواستم ببينم وضعيت كيفيت صفحش چطوره با توجه به اينكه رتيتا هم نيست..نسبت به iPad 4 خيلي كيفيت كمتره؟
    من خيلي كم باهاش كار كردم،به نظرم معمولي بود.
    بد نيست!ولي خيلي هم عالي نيست!
    به نظرم اگه قصد خريد داريد،وايستيد تا جديد هاش بياند.

نظر

سري جديدش حدودا كي ممكنه معرفي بشه؟

نظر

سري جديدش حدودا كي ممكنه معرفي بشه؟
        حدودا پاییز امسال

نظر

سلام
          دوست عزیز مساله اصلی به نظر من بودجه و نیازمندی شماست! من خودم آیفون ۴ رو فرختم با یه مقدار هزینه آیپد مینی گرفتم درسته که رتینا نیست ولی وقتی شما با این دیوایس کار می کنید براتون دیگه طبیعی میشه که ال سی دی این دیوایس کیفیتش همینه! ولی وقتی بخواین در فکر بهترش باشین هم هزینه فرق می کنه و به طبعش شما هم باید کاریتون بیشتر باشه در حقیقت بدردتون بخوره! ولی من ازین دیوایس بسیار بسیار رازی هستم و خیلی هم دوسش دارم و هیچ گونه مشگلی باهاش ندارم! در حقیقت به این که چقدر تفاوت می تونه با رتینا داشته باشه اصلاً فکر نمی کنم! چون اولاً کارمو انجام می ده و دوماً پول بیشتر واسه این نمی خوام هزینه کنم!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

منم آیپد مینی داشتم و چون قبلش آیپد ۳ داشتم صفحش خیلی تو ذوق میزد و اصلا باهاش کار نمی کردم. الان هم عوض کردم و یک آیپد ۴ گرفتم و می تونم بگم فوق العادست

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              منم آیپد مینی داشتم و چون قبلش آیپد ۳ داشتم صفحش خیلی تو ذوق میزد و اصلا باهاش کار نمی کردم. الان هم عوض کردم و یک آیپد ۴ گرفتم و می تونم بگم فوق العادست
              به نظر شما ارزش داره که من الان بخرمش؟ جدا از اینکه بودجه ام به هردوتاشون میرسه اما خوب iPad Mini رو بخاطر کوچیک بودنش دوست دارم. ولی از همین موضوع کیفیت صفحه نگرانم که خیلی بد باشه.

نظر

کیفیت صفحه خیلی بد نیست اما رتینا نیست! خب شما شاید یک دیوایس کوچک نیاز داشته باشید بنابراین iPad Mini برای شما مناسبه اما من iPad 4 را ترجیح می دهم.

نظر

اما ازنظرمن اصلا صفحه اش انقدر فاجعه نيست كه تو ذوق بزنه من طي اين هفته ميخرم چون برام سخته تومسافرت ايپد ١٠ اينچ روحمل كنم

نظر

پائيز بياد و بياد ايران و قيمتا متعادل شه ميشه دي
                    الان بخر
                    ولي به مظر من ايپد ٤ بگيريد
                    چون a6x هس هم رتينا
                    ولي ميني a5

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

به نظر شما ارزش داره که من الان بخرمش؟ جدا از اینکه بودجه ام به هردوتاشون میرسه اما خوب iPad Mini رو بخاطر کوچیک بودنش دوست دارم. ولی از همین موضوع کیفیت صفحه نگرانم که خیلی بد باشه.
                      به نظر من مینی افتضاحه ! البته نظر منه. وقتی با آیپد ۴ کار کنید منظور منو متوجه میشید. اگه عجله دارید آیپد ۴ و اگر نه صبر کنید برای نسل های بعدی که ببینید چی از آب در میاد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                      کیفیت صفحه خیلی بد نیست اما رتینا نیست! خب شما شاید یک دیوایس کوچک نیاز داشته باشید بنابراین iPad Mini برای شما مناسبه اما من iPad 4 را ترجیح می دهم.
                      اتفاقا در برابر رتینا باید مقایسه بشه که میشه خیلی خیلی بد در برابر اون

نظر

ايپد ميني چند گرم هس؟
                        ايپد كه ٦٦٠ ايناس

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
                          ايپد ميني چند گرم هس؟
                          ايپد كه ٦٦٠ ايناس

نصف آيپد معمولى!
                          بسيار سبك هست!
                          البته به شخصه از كيفيت صفحه آيپد ٢ اصلا خوشم نمياد!
                          آيپد مينى رو نميدونم

نظر

سلام.
                            صفحش زیاد بد نیست.
                            اگر تاحالا ای دیوایس نداشتید خوب هم هست!!!
                            من یه گلاکسی هم دارم کیفیت ایپد از اون بهتره!!!!!
                            اگر عجله دارید بگیرید وگرنه صبر کنید تا رتینا بیاد و یا ایپد4 بگیرید.
                            مینی نسبت به 4 خیلی زیباتره و سبکتر هم هست (حدود 309گرم)

نظر

نوشته اصلی توسط ALI717 نمایش پست ها
                              سلام.
                              صفحش زیاد بد نیست.
                              اگر تاحالا ای دیوایس نداشتید خوب هم هست!!!
                              من یه گلاکسی هم دارم کیفیت ایپد از اون بهتره!!!!!
                              اگر عجله دارید بگیرید وگرنه صبر کنید تا رتینا بیاد و یا ایپد4 بگیرید.
                              مینی نسبت به 4 خیلی زیباتره و سبکتر هم هست (حدود 309گرم)
                              کیفیت محصولات اپل در مقایسه با سایر دیگر معلومه کاملا فرق میکنه ولی در مقایسه با رتینا خیلی کیفیتش جالب نیست

ولی کوچک بودن دستگاه خیلی نکته ی مثبتی هست برای دانشجو ها مخصوصا

نظر

صبر کنید ..
                              X