اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اپل ایدی در استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اپل ایدی در استور

سلام متاسفانه اپل ایدی من توی استور مشکل پیدا کرده.من از قسمت ستینگ اپ استور وارد جایی شدم که میخواست کشوری که من از اونجا به استور وصل میشم رو عوض کنم.ولبیمن تا دیدم اوضاع کمی بو میده این کارو نکردم و کنسل کردمش. ولی بعد از اون اطلاعات صحیح کارت اعتباری میخواد و none رو قبول نمیکنه .میشه کاری کرد یا نه؟ممنون اگه کمکم کنید

ba *** vasl sho ok misheee

نظر

سلام من می خوام برای برنامه Clash Of Clans جم بخرم ولی هنگام خرید ارور
      your purchase could not be completed
      را می دهد
      راهنمایی کنید
      از قند شکن هم استفاده می کنم

نظر

نه با *** نشد. ایراد کارت اعتباری میگیره.
        ویرایش توسط moritick : https://i-phone.ir/forums/member/59813-moritick در ساعت 08-05-2013, 06:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط moritick نمایش پست ها
          نه با *** نشد. ایراد کارت اعتباری میگیره.
          سرور چیزپی ان مشابه کشوریه که اکانت ساختید؟ باید یکی باشن. همه گزینه هم جز خط دوم آدرس رو پر کنید.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
          .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            سرور چیزپی ان مشابه کشوریه که اکانت ساختید؟ باید یکی باشن. همه گزینه هم جز خط دوم آدرس رو پر کنید.

درست نمیشه ... فقط مال ایشون اینجور نشده

مال من و چندتا از بچه های دیگه تو انجمن همینجور شده...چندتا تاپیک هم در این خصوص باز شده

هیچ راه حل عملی هم فعلا براش گفته نشده...فکرکنم اپل داره تمام اپل آیدیها از تو ایرانو جمع میکنه دیگه با تغییر آی پی هم کار نمیکنه مثل اینکه میفهمه کیا با **** وصل میشن
            ویرایش توسط Smh1983 : https://i-phone.ir/forums/member/85474-smh1983 در ساعت 08-05-2013, 09:18 PM

نظر

دوستان براي من همينطور شده بود با چيز پي ان و ايتيونز pc درست شد ولي قبلش با ايتيونز ايفون يا ايپد درست نميشد،تست كنيد درست ميشه

نظر

واسه من هم همینجوری بود
                چندتا کار رو انجام دادم درست شد اما متوجه نشدم بخاطر کدوم بود آخه همه رو باهم انجام دادم گفتم بگم شاید واسه شما هم کا کنه
                1.توی گوشی به چیز پی وصل شید بعد که بجای none گزینه visa رو انتخاب کنید و اوکی کنید ارور که داد دوباره none رو انتخاب کنید(بازم ارور می ده اما مهم نیست)
                2.از طریق آیتونز توی کامپیوتر یه برنامه free دانلود کنید و بزارید دانلود انجام بشه.
                3.از طریق آیتونز توی اکانت سیتینگ بخش payment رو باز کنید none رو انتخاب کنید و ببندینش
                من این کارا رو همیجوری انجام می دادم بعد دیدم یهو شانسی درست شد
                شمام تست کنید شاید تاثیری داشته باشه
                ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 09-05-2013, 12:22 AM

نظر

چند روز پیش هم برای من مشکل مشابه پیش اومد ... ولی اینقدر حاد نبود
                  فقط نیاز به ریست کردن پسورد بود که انجام شد ... در ضمن من چند سال پیش تو آپ استور مالزی ثبت نام کرده بودم ولی موقع ریست کردن پسورد و از داخل تنظیمات خودم کشور رو به فرانسه تغییر دادم... ! امروز هم همینطوری یه آی دی تو آپ استور آمریکا ساختم ( البته با تغییر آی پی سیستم ) ... جالبه که هیچ خطایی هم نداد و الان همه آیدی ها کار میکنه.

نظر

فعلا قاط هست اپل ایدی ها

نظر

تایید ارور کارت بانکی رو از آیتونز کامپیوتر انجام بدید مطمئن تره.

.There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط moritick نمایش پست ها
                        سلام متاسفانه اپل ایدی من توی استور مشکل پیدا کرده.من از قسمت ستینگ اپ استور وارد جایی شدم که میخواست کشوری که من از اونجا به استور وصل میشم رو عوض کنم.ولبیمن تا دیدم اوضاع کمی بو میده این کارو نکردم و کنسل کردمش. ولی بعد از اون اطلاعات صحیح کارت اعتباری میخواد و none رو قبول نمیکنه .میشه کاری کرد یا نه؟ممنون اگه کمکم کنید
                        دوست عريز براي من هم همين مشكل پيش امده بود شما بايد با ايتونز گوشي بريد و اقدام به نصب يك بازي و... كنيد بازي و...كه شما ميخوايد نصب كنيد نصب نميشه و شما را به بخش تنظيمات ايتونز ميبره شما بايد همه اطلاعات حساب خود را تغير بديد منظور از تغير اطلاعات يعني همه ادرس و شماره تلفن و زيپ كد را تغير بديد بعد از تغير اطلاعات doneرا بزنيد و منتظر باشيد تا از اون صفحه خارج شود اگه از صفحه خارج شد يعني ايدي شما درست شد اگه خارج نشد و همون ارور قبل را داد يك ادرس ديگر وارد كنيد .

نظر

Salam daghighan man in moshkelo daram lotfan yeki ye rahnamaeeye dorostbokone aslan nemitoonam chizi download konam ........

نظر

نوشته اصلی توسط mobinteymoori نمایش پست ها
                            Salam daghighan man in moshkelo daram lotfan yeki ye rahnamaeeye dorostbokone aslan nemitoonam chizi download konam ........
                            دوست عزيز لطفا به قوانين احترام بزاريد و فارسي تايپ كنيد !

نظر

نوشته اصلی توسط mobinteymoori نمایش پست ها
                              شما ادرس رو عوض كنين درست ميشه در تاپيك هاي بالا زكر شده بود ؛)

نظر

صبر کنید ..
                              X