اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ریست پسورد اپل آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ریست پسورد اپل آیدی

سلام
    چند روز پیش بدون هیچ دلیلی هنگام دانلود از اپ استور پسوردم رو قبول نکرد
    و پیغام داد که باید پسورد رو ریست کنی
    چون قبلا یک بار اینکار رو بدون دردسر انجام داده بودم پیغام رو تائید کردم و به سایت iforgot.apple.com رفتم
    اونجا گزینه ریست پسورد از طریق ایمیل رو انتخاب کردم و پیغام داد که با موفقیت انجام شد و ایمیل برای شما ارسال شده
    چند روز از اون موضوع میگذره ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم
    چند بار دیگه سعی کردم ولی فایده ای نداشت.
    حتی از طریق سئوال امنیتی رو انجام دادم و با اینکه سئوال رو درست جواب دادم ولی پیغام داد که پاسختون اشتباست
    داستان چیه ؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید چون خیلی چیزا تو این اپل آیدیم دارم
    با تشکر

سلام
    من هم همین مشکل رو دارم،نمیدونم چه کار کنم الان هم خیلی لازم دارمش.

نظر

اقا یکی کمک کنه ...جدن این اپل گذاشته مارو سره کار...اقا چی کا کنم...دیروز که اومدم دانلود کنم با ایپادم...پیغام داد که بنا به دلایله امنیتی باید پسوردتون ریست شه...من رست کردم...و شد....اما واسه دان میکنه باید sign in بشه و بخرید ...صحفه رو کا باز میکنم none ..هم داره اما بازم ج نمیده....میگه با بخش support ایتونز تماس بگیرین...تو رو خدا کمک کنید چیییی کا کنم..................................کسی راهه حلی نداره......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
        سلام
        چند روز پیش بدون هیچ دلیلی هنگام دانلود از اپ استور پسوردم رو قبول نکرد
        و پیغام داد که باید پسورد رو ریست کنی
        چون قبلا یک بار اینکار رو بدون دردسر انجام داده بودم پیغام رو تائید کردم و به سایت iforgot.apple.com رفتم
        اونجا گزینه ریست پسورد از طریق ایمیل رو انتخاب کردم و پیغام داد که با موفقیت انجام شد و ایمیل برای شما ارسال شده
        چند روز از اون موضوع میگذره ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم
        چند بار دیگه سعی کردم ولی فایده ای نداشت.
        حتی از طریق سئوال امنیتی رو انجام دادم و با اینکه سئوال رو درست جواب دادم ولی پیغام داد که پاسختون اشتباست
        داستان چیه ؟؟؟
        لطفا راهنمایی کنید چون خیلی چیزا تو این اپل آیدیم دارم
        با تشکر
        سلام ایمیل معرف که تو زمان ساخت اپل ایدی دادیم باید باز کنی و حتما باید از قندشکن مناسب استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط tata20 نمایش پست ها
          اقا یکی کمک کنه ...جدن این اپل گذاشته مارو سره کار...اقا چی کا کنم...دیروز که اومدم دانلود کنم با ایپادم...پیغام داد که بنا به دلایله امنیتی باید پسوردتون ریست شه...من رست کردم...و شد....اما واسه دان میکنه باید sign in بشه و بخرید ...صحفه رو کا باز میکنم none ..هم داره اما بازم ج نمیده....میگه با بخش support ایتونز تماس بگیرین...تو رو خدا کمک کنید چیییی کا کنم..................................کسی راهه حلی نداره......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          با جيز بي ان وصل شين. اونم با آيتيونز مك يا كامپيوتر. مراحل رو طي كنيم. روي none كليك كنين و اوكي كنيد.

نظر

این روزها اپل خیلی از کار برای ایرانی disable میکنه شما هم ایمیل معرفت باز کنید
            و با قندشکن مناسب

نظر

اقا منم این مشکلو دارم* یکی بگه چی کار کنیم*

نظر

من هم مین مشکل رو داشتم ریست کردم و الان ازم شماره مستر کارت یا ویزا کارت می خواد؟!!!!

نظر

قابل توجه دوستان خوبم كه مشكل ريست پسورد دارن
                  من تو ابن يه هفته تقريبن ٧-٨ تا اپل اي دي خودم و دوستانم رو كه به مشكل برخورده بودن ريست كردم بدون قندشكن و درد سر...يه توضيح مختصر ميدم شايد مشكل بعضي ها همين باشه و ايشالا حل بشه
                  ١-در صورتي كه ايميل دريافت نكرديد ايميل ريست پسورد شما به ايميلي ارسال شده كه در هنگام ثبت نام به عنوان ايميل پشتيبان وارد كرده بوديد.
                  ٢-هنگام دادن پسورد جديد حتمن حتمن از اعداد و حروفي استفاده كنين كه تا حالا استفاده نكردين. حتي جاي قرار گرفتنشون رو هم نسبت به قبل تغيير بدين.

نظر

...............
                    ویرایش توسط hparsa : https://i-phone.ir/forums/member/54788-hparsa در ساعت 09-05-2013, 07:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hparsa نمایش پست ها
                      699 درهم مگه نیست؟!!! و در هر صورت اکبند هم نیست!!!
                      دوست گرامی در رابطه با چی صحبت میکنید؟

نظر

اق منم اين مشكلو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                          دوست گرامی در رابطه با چی صحبت میکنید؟
                          شرمنده من یه جا دیگه پست دادم نمیدونم چرا اینجا اومده برای من هم جالبه!!!!
                          ویرایش توسط hparsa : https://i-phone.ir/forums/member/54788-hparsa در ساعت 09-05-2013, 07:17 PM

نظر

سلام،من ايپد دست دوم خريداري كردم،اپل ايدي روش هست ولي رمزش رو نميدونم ميخوام رسيت كنم،نميشه،ايا راهي هست،؟

نظر

نوشته اصلی توسط حامد طلازاده نمایش پست ها
                              سلام،من ايپد دست دوم خريداري كردم،اپل ايدي روش هست ولي رمزش رو نميدونم ميخوام رسيت كنم،نميشه،ايا راهي هست،؟
                              برای ریست به رمز دستگاه نیاز هست و شما باید رمز دستگاه رو بزنید اگه نمیدونید باید ریستور کنید که کار همون ریست رو انجام میده و در واقع یه جوری سیستم عامل رو از اول نصب میکنی و همه چیز هم پاک میشه
                              فقط از قبل دقت کنید find my ipad تو icloud فعال نباشه اگه باشه دستگاه دیگه بالا نمیاد
                              البته اگه ios7 باشه
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                              X