اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپل آیدیم payment info می خواد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
    در مورد فیللتر شکن بگم فرض کنید شما یه شهروند جهان خوار آمریکایی هستید که با مقاصد شوم وارد کشور صلح طلب ایران شدید
    پس طبق قوانین "من درآوردی" دوستان نباید از ایران وارد اکانت آیتیونزتون بشید چون بلاک میشه

امیدوارم متوجه شده باشید که چرا هیچ ربطی به تغییر آی پی نداره

شما یه ایمیل به پشتیبانی میزنید و مینویسید که همچین مشکلی دارم
    یه ایمیل اتوماتیک میاد براتون
    کمتر ۲۴ ساعت بعد یه ایمیل اصلی میاد که احتمال ۹۵٪ نوشته معذرت که چنین مشکلی براتون پیش اومده و ما درستش کردیم - شاید هم بگه یکبار پسووردتون رو عوض کنید
    بعد از دریافت ایمیل دوم شما به قسمت تنظیمات اکانتتون و بخش پرداخت میرید و یکبار از حالت none روی مستر کارت یا ویزاکارت میزارید و بعد از ریفرش شدن صفحه دوباره رو حالت none میزارید و در نهایت Done رو میزنید و تمام
    (فقط میخواستید نون مارو آجر کنید )
    عجیبه شما به مشکل میخورید !!!!!!!
    شما که گفتید در دو دقیقه!!
    یعنی برای هر مشتری ایمیل میزنید؟!

نظر

نوشته اصلی توسط finepix نمایش پست ها
      شما که گفتید در دو دقیقه!!
      یعنی برای هر مشتری ایمیل میزنید؟!

من بدترین حالتش رو در نظر گرفتم در ۶۰٪ مواقع با همون جا به جا کردن سوری نحوه پرداخت درست میشه ولی بعضی مواقع به تعویض پسوورد و ارسال ایمیل نیاز پیدا میکنیم

$$ اگر کسی به توضیحات بیشتر نیاز داشت پ خ بده $$

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
        در مورد فیللتر شکن بگم فرض کنید شما یه شهروند جهان خوار آمریکایی هستید که با مقاصد شوم وارد کشور صلح طلب ایران شدید
        پس طبق قوانین "من درآوردی" دوستان نباید از ایران وارد اکانت آیتیونزتون بشید چون بلاک میشه

امیدوارم متوجه شده باشید که چرا هیچ ربطی به تغییر آی پی نداره

شما یه ایمیل به پشتیبانی میزنید و مینویسید که همچین مشکلی دارم
        یه ایمیل اتوماتیک میاد براتون
        کمتر ۲۴ ساعت بعد یه ایمیل اصلی میاد که احتمال ۹۵٪ نوشته معذرت که چنین مشکلی براتون پیش اومده و ما درستش کردیم - شاید هم بگه یکبار پسووردتون رو عوض کنید
        بعد از دریافت ایمیل دوم شما به قسمت تنظیمات اکانتتون و بخش پرداخت میرید و یکبار از حالت none روی مستر کارت یا ویزاکارت میزارید و بعد از ریفرش شدن صفحه دوباره رو حالت none میزارید و در نهایت Done رو میزنید و تمام
        (فقط میخواستید نون مارو آجر کنید )
        عجیبه شما به مشکل میخورید !!!!!!!
        من دو ساله که مشکلی نداشتم الان این چند روز گذشته به این مشکل بر خوردم امروز از ساعت 12 ظهر تا الان 19.30 پای سیستم نشستم هر کاری میکنم نمیشه!

نظر

دوستان عزیز این مسئله خیلی به کش و قوس دادن زیاد نداره و خواهشا دوستان اسپم ندند. این مورد نه به دلیل IP هستش و نه به دلیل ف-ی-ل-ت-ر و اینهاست!
          این مشکل اخیراً در نقاط مختلف دنیا دیده شده و به دلیل تغییرات امنیتی از طرف اپل هستش، و اکثراً هم گفتند بیشتر در حسابهای کاربری که در دو مرحله تایید میشند مشاهده شده و به اپل هم گزارش شده است.(تاییدیه امنیتی دو مرحله ای Apple ID)
          فعلاً با همون ترفندهایی که بعضی دوستان گفتند میشه مورد رو موقتی حل کرد:
          وارد صفحه اطلاعات پرداخت بشید و گزینه None رو انتخاب و ok کنید، اگه قبول نکرد cancel کنید، و احتمالا در دو مرحله انجام اینکار حل خواهد شد.

نظر

سلام دوستان من هم همین مشکل برام پیش اومد با کامپیوتر و ایتونز و ف ی ل ت وارد شدم مشکلم حل شد الان هم با ip ایران دارم دانلود میکنم مشکلی هم ندارم

نظر

خواهشا یه جایی رو معرفی کنید سنگ شکن بخریم، مگر نه اینکه دسته همه سنگ شکنهارو بستن؟
              خداوکیلی ببینید قرن 21 چه روزگاری داریما....
              دنیا دنباله چیه ما دنبال چی ..
              ویرایش توسط finepix : https://i-phone.ir/forums/ در ساعت 01-06-2013, 10:02 PM

نظر

جهت اطلاع اعضا محترم انجمن
                دیشب به پشتیبانی اپل ایتونز ایمیل زدم و مشکلو شرح دادم، ظرف 2 ساعت پاسخ دادند و مشکلو حل کردند و عذرخواهی هم کردند.
                زنده باد اپل

نظر

با عرض سلام
                  دوست عزیز من حدود دو هفته ی پیش توی این تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post850876 مشکلم رو گفتم اما کسی نتونست کمکی بکنه .
                  اما خودم پیداش کردم . این کار هم 100 % جواب میده

شما تنها و تنها چیزی که لازم داری یک اکانت V*P*N هستش . ( دقت کنید V*P*n ، سا*کس و اینا جواب نمیده . )

وی پی * ان رو که کانکت کردید Device رو به iTunes وصل کنید .

وقتی Device رو شناسایی کرد از طریق iTunes این مراحل رو برید : Store > View My Account ( منوی بالا )
                  اپل آیدی و پسوردتون رو وارد کنید .

وقتی وارد شد ، در قسمت APPLE ID SUMMARY ، جلوی گزینه ی Payment Type یک گزینه ی Edit داره .

اون رو انتخاب کنید و از Payment Type گزینه ی None رو انتخاب کنید و Done رو بزنید تا به راحتی مشکلتون حل شه .

» چون سرور های V*P*n برای متصل شدن از طریق گوشی اکثراً با مشکل مواجه هستند این راه کار رو باید از طریق iTunes برید .
                  » ست کردن آیپی با محل زندگی و اینا اصلاً ربطی نداره ! شما فقط IPت نباید از طرف ایران باشه .
                  » بازم میگم ، دقت داشته باشید " همه ی مراحل بالا رو باید با V*P**N برید "

موفق باشید .
                  ویرایش توسط KingAnfield : https://i-phone.ir/forums/member/101876-kinganfield در ساعت 02-06-2013, 10:47 AM

نظر

نوشته اصلی توسط KingAnfield نمایش پست ها
                    با عرض سلام
                    دوست عزیز من حدود دو هفته ی پیش توی این تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post850876 مشکلم رو گفتم اما کسی نتونست کمکی بکنه .
                    اما خودم پیداش کردم . این کار هم 100 % جواب میده

شما تنها و تنها چیزی که لازم داری یک اکانت V*P*N هستش . ( دقت کنید V*P*n ، سا*کس و اینا جواب نمیده . )

وی پی * ان رو که کانکت کردید Device رو به iTunes وصل کنید .

وقتی Device رو شناسایی کرد از طریق iTunes این مراحل رو برید : Store > View My Account ( منوی بالا )
                    اپل آیدی و پسوردتون رو وارد کنید .

وقتی وارد شد ، در قسمت APPLE ID SUMMARY ، جلوی گزینه ی Payment Type یک گزینه ی Edit داره .

اون رو انتخاب کنید و از Payment Type گزینه ی None رو انتخاب کنید و Done رو بزنید تا به راحتی مشکلتون حل شه .

» چون سرور های V*P*n برای متصل شدن از طریق گوشی اکثراً با مشکل مواجه هستند این راه کار رو باید از طریق iTunes برید .
                    » ست کردن آیپی با محل زندگی و اینا اصلاً ربطی نداره ! شما فقط IPت نباید از طرف ایران باشه .
                    » بازم میگم ، دقت داشته باشید " همه ی مراحل بالا رو باید با V*P**N برید "

موفق باشید .
                    استاد اینکارها برای من جواب نداد و فقط مکاتبه با اپل مشکلو حل کرد.
                    بدون هیچ تغییر ایپی یا ترفند دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط finepix نمایش پست ها
                      استاد اینکارها برای من جواب نداد و فقط مکاتبه با اپل مشکلو حل کرد.
                      بدون هیچ تغییر ایپی یا ترفند دیگه

من اکثر راه هارو امتحان کردم و اون کار فقط مشکلم رو حل کرد .
                      خب شما هم میتونید اینجا راهنمایی کنید که چجوری با اپل مکاتبه کردید که برای دوستان دیگه راحت تر باشه .

نظر

نوشته اصلی توسط KingAnfield نمایش پست ها

من اکثر راه هارو امتحان کردم و اون کار فقط مشکلم رو حل کرد .
                        خب شما هم میتونید اینجا راهنمایی کنید که چجوری با اپل مکاتبه کردید که برای دوستان دیگه راحت تر باشه .
                        بند بالا توضیح دادم که مشکل آی پی و ... نیست،
                        برای مکاتبه از لینک زیر استفاده کنید:
                        https://expresslane.apple.com/Getpro...oupList.action

از لینک بالا آیتونز رو انتخب کنید > آیتونز استور رو انتخاب کنید > از صفحه جدید
                        Account Management رو انتخاب کنید و بعد گزینه Managing or editing an Apple ID ر انتخاب کنید!
                        مشکلتو در این کادر بیان میکنی مثل:
                        you must verify your payment info before you can make purchases ، استور خودتو انتخاب میکنی و ادامه رو میزنی: اگر راهکارهاش در صفحه بعدی کمکتون کرد که هیچ و گر نه از قسمت پایین میتونی ایمیل رو بزنی و مکاتبه کنی و مشکل رو بیان کنی!

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 02-06-2013, 02:19 PM

نظر

با سلام
                          من دیشب برای یکی از دوستانم که در آمریکا بود یوزر و پسووردم رو دادم و ایشون هم با وارد شدن به آیتیونز و ویرایش قسمت پنحوه پرداخت و انتخاب "None" یوزر من رو درست کرد.
                          برای اطمینان یکبار از آیتونز خارج شد و مجددا وارد شد، که دیگه پیغام خطا هم نداد.
                          خودم هم اقدام به دانلود برنامه جدیدی از اپستور کردم که مشکلی دیگه نداشتم.
                          مراتب جهت اطلاع.

با تشکر از زحمات همه اعضاء

نظر

معلومه که مشکل آی پی نیست......ولی برای حل مشکل باید آی پی رو به آی پی کشوری تغییر داد که اکانتتون با نام اون کشور ثبت شده

من طبق راهنمایی دوستان با چیز چیز ان رو گوشی done رو زدم و فوری بعدش پیغام داد که اکنون میتوانید دانلود کنید .......

اونایی که کماکان مشکل دارن یا سرور چیز پی ان شون متعلق به اون کشور نیست یا اصلا ای پی شون تغییر پیدا نمیکنه....

نظر

من فقط اسم خیابونی رو که تو ادرس نوشته بودم رو پاک کردم از اول نوشتم done زدم درست شد

نظر

من اکانتم ماله آمریکائه...تا دیروزم سالم بود بعد ی دفعه اینطور شد،با چیز پی ان هم تست کردم نشد

نظر

صبر کنید ..
                                X