اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپل آیدیم payment info می خواد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
    من هم این مشکل رو برای دریافت Free App دارم !!
    چاره کارتون توو پست های قبلی هست.

نظر

من هم قبلا اين مشكل رو داشتم ولي از طريق itunes كامپيوترم با چيز پي ان وارد شدم و done زدم درست شد

نظر

این روزها اگه بیش از دو اپلیکیشن در یک روز درخواست بدید از شما اطلاعات کارت اعتباری میخواد ولی اگه از چیلتر شکن استفاده کنید مشکل حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط dok نمایش پست ها
          این روزها اگه بیش از دو اپلیکیشن در یک روز درخواست بدید از شما اطلاعات کارت اعتباری میخواد ولی اگه از چیلتر شکن استفاده کنید مشکل حل میشه.
          همین دیروز حدود ده تا اپ از استور دانلود کردم و مشکلی نبوده!!
          برا رفع مشکل فقط از چیزپی ان استفاده کنید اما برا دانلودهای بعدی فقط با آی پی ایران انجام بدید که تغییر مرتب آی پی دردسر ساز میشه.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
          .There is no knowledge that is not power

نظر

دوستان منم این مشکل رو داشتم کشورم رو به آمریکا تغییر دادم و از این تاپیک یک ریدیم کد گرفتم و تو مراحل تغییر کشور به آمریکا در آیتونز تو قسمت payment info وارد کردم درست شد.(تمام مراحل رو با چیز شکن انجام بدید.)
            اگه مشکلتون حل شد از استارتر اون تاپیک به خاطر مفید بودنش تشکر کنید.
            موفق باشید.
            ویرایش توسط alireza_85 : https://i-phone.ir/forums/member/749-alireza_85 در ساعت 17-05-2013, 04:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_85 نمایش پست ها
              دوستان منم این مشکل رو داشتم کشورم رو به آمریکا تغییر دادم و از این تاپیک یک ریدیم کد گرفتم و تو مراحل تغییر کشور به آمریکا در آیتونز تو قسمت payment info وارد کردم درست شد.(تمام مراحل رو با چیز شکن انجام بدید.)
              اگه مشکلتون حل شد از استارتر اون تاپیک به خاطر مفید بودنش تشکر کنید.
              موفق باشید.
              سلام دوست عزیز.مطمعنید لیک تا***********پیک که دادید درسته؟ابن ماله استارک باکس بود.

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز.مطمعنید لیک تا***********پیک که دادید درسته؟ابن ماله استارک باکس بود.
                میدونم دوست گلم.
                همون ریدیم کدهای رایگان که استارباکس میده مشکل رو حل میکنه دست کم مشکل من رو که حل کرد.
                موفق باشی.

نظر

دوستان کافیه فقط یه بار دیگه یه ادرس جدید بدین.حل میشه.از این سایت.(US Yellow Pages).
                  درضمن بیش از ۱۰۰۰ مورد تاپیک برا این موضوع هست.یکم صبوری کنید حتما مشکلتون حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                    دوستان کافیه فقط یه بار دیگه یه ادرس جدید بدین.حل میشه.از این سایت.(US Yellow Pages).
                    درضمن بیش از ۱۰۰۰ مورد تاپیک برا این موضوع هست.یکم صبوری کنید حتما مشکلتون حل میشه.
                    با سلام
                    متاسفانه مشکل من و سه تا از دوستانم همچنان پابرجاست !!!
                    تمام مواردی که اعلام شده رو هم انجام دادیم ولی درست نمیشه !!!
                    با قندشکن آدرس را نیز تغییر دادیم (آدرس سه نفر آمریکا بوده و یک نفر کانادا و همگی هم Valid بودن)
                    آدرس جدید ذخیره هم شد.
                    ولی بازهم با پیام خطای:
                    Payment Information Required
                    مواجه هستیم !!!
                    ضمنا ISP های همگی مخابرات هست ولی در مراکز مختلف تهران.

آیا راه حلی برای رفع این خطا وجود دارد؟
                    با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط SUPPORT نمایش پست ها
                      با سلام
                      متاسفانه مشکل من و سه تا از دوستانم همچنان پابرجاست !!!
                      تمام مواردی که اعلام شده رو هم انجام دادیم ولی درست نمیشه !!!
                      با قندشکن آدرس را نیز تغییر دادیم (آدرس سه نفر آمریکا بوده و یک نفر کانادا و همگی هم Valid بودن)
                      آدرس جدید ذخیره هم شد.
                      ولی بازهم با پیام خطای:
                      Payment Information Required
                      مواجه هستیم !!!
                      ضمنا ISP های همگی مخابرات هست ولی در مراکز مختلف تهران.

آیا راه حلی برای رفع این خطا وجود دارد؟
                      با تشکر
                      منم دقیقا مشکل و شرایط شمارو دارم و هر راهکاری رو انجام دادم جواب نگرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط hamid1731 نمایش پست ها
                        دوستان من یه راه حل موقتی واسه اونایی که ازشون کارت اعتباری میخواد پیدا کردم.

اول اینکه آی پی تونو به اون کشوری که اکانتتون واسه اونجاست تغییر بدین

بعد با آیتیونز به اون قسمتی که باید کارت اعتباری بدید برید.

روی مسترکارت کلیک کنید

توی صفه جدیدی که باز میشه دوباره به حالت none برگردونین.

در آخرم ذخیره کنید.

واسه من که جواب داد
                        تنها راهش همینه!
                        وقتی میشنوم میگید از قیلتر شکن استفاده کنید خنده ام میگیره
                        ما توو مغازه مون روزی یکی دو تا اکانت رو فیکس میکنیم پول میگیریم اونم در ۲ دقیقه
                        اگر با کار بالا هم درست نشد اول یه ایمیل به پشتیبانیش بزنید بعد این کار رو تکرار کنید.
                        فکر نمیکنم کار پیچیده ای باشه

نظر

سلام ممنون از توضیحاتتون ولی من متوجه راهکار شما نشدم اگر نباید از چیزشکن استفاده کنیم پس با چه روشی باید آی پی مونو تغییر بدیم
                          لطفا در صورت امکان مراحل را به ترتیب بفرمائید
                          با تشکر از زحمات شما، منتظر ارائه راهکار شما هستم

نظر

سلام ممنون از توضیحاتتون ولی من متوجه راهکار شما نشدم اگر نباید از چیزشکن استفاده کنیم پس با چه روشی باید آی پی مونو تغییر بدیم
                            لطفا در صورت امکان مراحل را به ترتیب بفرمائید
                            با تشکر از زحمات شما، منتظر ارائه راهکار شما هستم

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                              تنها راهش همینه!
                              وقتی میشنوم میگید از قیلتر شکن استفاده کنید خنده ام میگیره
                              ما توو مغازه مون روزی یکی دو تا اکانت رو فیکس میکنیم پول میگیریم اونم در ۲ دقیقه
                              اگر با کار بالا هم درست نشد اول یه ایمیل به پشتیبانیش بزنید بعد این کار رو تکرار کنید.
                              فکر نمیکنم کار پیچیده ای باشه
                              ممکنه واضحتر توضیح بدید؟
                              اگر ممکنه آدرس مغازتونم در پخ بفرستید که اگر نشد خودم درست کنم مزاحم شما بشم

نظر

در مورد فیللتر شکن بگم فرض کنید شما یه شهروند جهان خوار آمریکایی هستید که با مقاصد شوم وارد کشور صلح طلب ایران شدید
                                پس طبق قوانین "من درآوردی" دوستان نباید از ایران وارد اکانت آیتیونزتون بشید چون بلاک میشه

امیدوارم متوجه شده باشید که چرا هیچ ربطی به تغییر آی پی نداره

شما یه ایمیل به پشتیبانی میزنید و مینویسید که همچین مشکلی دارم
                                یه ایمیل اتوماتیک میاد براتون
                                کمتر ۲۴ ساعت بعد یه ایمیل اصلی میاد که احتمال ۹۵٪ نوشته معذرت که چنین مشکلی براتون پیش اومده و ما درستش کردیم - شاید هم بگه یکبار پسووردتون رو عوض کنید
                                بعد از دریافت ایمیل دوم شما به قسمت تنظیمات اکانتتون و بخش پرداخت میرید و یکبار از حالت none روی مستر کارت یا ویزاکارت میزارید و بعد از ریفرش شدن صفحه دوباره رو حالت none میزارید و در نهایت Done رو میزنید و تمام
                                (فقط میخواستید نون مارو آجر کنید )
                                عجیبه شما به مشکل میخورید !!!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X