اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با اپل ایدی آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با اپل ایدی آیپد

سلام دوستان
    من ایپد نسل سوم دارم البته ربطی به مشکلم نداره احتمالا
    جدیدا وقتی وارد اپ استور می شم که برنامه دانلود کنم ارورای زیر رو می ده ( پیوست )
    در صورتیکه اپی که می خوام دانلود کنم رایگانه و نیاز به پول نداره، دارم دیوووونه می شم
    مشکل دیگه ای که دارمم که خدای نکرده اگه این اپل آی دی دیگه کار نکنه اگه اپل ای دی دیگه رو وارد کنم این قبلیه همیشه تو کشش می مونه ( توو اپ استور میشه تغییر داد اما هنگام دانلود اپ ایدی قبلی رو میزنه و قابلیت ویرایش هم نداره که بخوام تغییر بدم )
    فایل های پیوست شده

نوشته اصلی توسط bavaria نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ایپد نسل سوم دارم البته ربطی به مشکلم نداره احتمالا
    جدیدا وقتی وارد اپ استور می شم که برنامه دانلود کنم ارورای زیر رو می ده ( پیوست )
    در صورتیکه اپی که می خوام دانلود کنم رایگانه و نیاز به پول نداره، دارم دیوووونه می شم
    مشکل دیگه ای که دارمم که خدای نکرده اگه این اپل آی دی دیگه کار نکنه اگه اپل ای دی دیگه رو وارد کنم این قبلیه همیشه تو کشش می مونه ( توو اپ استور میشه تغییر داد اما هنگام دانلود اپ ایدی قبلی رو میزنه و قابلیت ویرایش هم نداره که بخوام تغییر بدم )
    سلام
    دوست عزیز قبل از تایپیک یه جستجو تو سایت بکنید و سوالاتون در جای مناسب بنویسید
    از قندشکن استفاده کنید

نظر

شما که زحمت کشیدی 4 خط نصیحت کردی، لینک تاپیک مربوط رو می زدی... اینم در نظر بگیر که چی سرچ کنم که هدفم رو برسونه !!!!
      در نهایت تشکر اما با قندشکنم کار نمی کنه !!

نظر

نوشته اصلی توسط bavaria نمایش پست ها
        شما که زحمت کشیدی 4 خط نصیحت کردی، لینک تاپیک مربوط رو می زدی... اینم در نظر بگیر که چی سرچ کنم که هدفم رو برسونه !!!!
        در نهایت تشکر اما با قندشکنم کار نمی کنه !!
        http://www.i-phone.ir/forums/thread46756-29.html
        نصیحت نبود قانون انجمن هست دوست گرامی

نظر

دوست عزيز من هم جديدا همين مشكل رو داشتم و چيز پي ان در كامپيوتر را فعال كردم و همون گزينه ي none رو زدم درست شد.

نظر

صبر کنید ..
          X