اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن سنسور مجاورت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن سنسور مجاورت

دوستان عزیز یه راهنمایی می خواستم.
    سنسور مجاورت گوشیم نمیدونم چرا اما از کار افتاد وقتی هم که گوشی رو آپدیت کردم بازم فعال نشد.
    راهی هست واسه اینکه دوباره فعال بشه؟
    اگه نه نرم افزاری هست که وقتی گوشی زنگ خورد بعد از چند ثانیه صفحه خودکار خاموش بشه تا موقع صحبت کردن با برخورد صورت قطع یا روی آیفون نره؟

سلام
    میتونید نرم افزار calllock رو از cydia دانلود کنید .

نظر

دوست عزیز گوشیم 6.1.4 هست و جیلبرگ نیست.غیر از این نرم افزار دیگه ای هست؟

نظر

پیشنهاد میکنم یه دور ریستور کنید(بدون برگردوندن بکاپ)
        اگه بازم مشکل برقرار بود،سخت افزاریه!

نظر

چند بار رستور کردم منم فکر کنم سخت افزاریه.نرم افزاری برای گوشیهایی که جیلبرگ نیستن وجود داره که تا حدی مشکلمو حل کنه؟؟؟؟

نظر

نرم افزار که فکر نکنم باشه

ببرین دفتر انجمن

نظر

این برنامه با چه سنسوری کار میکنه؟ فکر کنم با دوربین جلو کار میکنه ها؟ دوربین جلو رو امتحان کنید. همچنین اتو برایننس رو هم امتحان کنید ببینید کار میکنه یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdiz نمایش پست ها
                این برنامه با چه سنسوری کار میکنه؟ فکر کنم با دوربین جلو کار میکنه ها؟ دوربین جلو رو امتحان کنید. همچنین اتو برایننس رو هم امتحان کنید ببینید کار میکنه یا نه؟
                خير دوست عزيز با دوربين نيست. در گوشيهاي سياه به خاطر رنگشون ديده نميشه اما در گوشيهاي سفيد سنسور قابل ديدن هست
                ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 14-05-2013, 09:24 PM
                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

بله آیپدم سفیده توش دیدم.
                  آخه سریع واکنش نشون میده گفتم شاید با دوربین کار کنه
                  پس دوست عزیز اتو برایتنس گوشیتون رو روشن کنید، و با یک چراغ قوه ای یا تغییر نور محیط امتحان کنید ببینید که آیا نور صفحه تغییر میکنه یا نه! اگه کرد یعنی مشکل نرم افزاریه، ولی اگه نکرد مشکل باید سخت افزاری باشه

نظر

نوشته اصلی توسط nima_362003 نمایش پست ها
                    دوست عزیز گوشیم 6.1.4 هست و جیلبرگ نیست.غیر از این نرم افزار دیگه ای هست؟
                    گوشیتون مطمعناً گارانتی داره ، بدید یکی ببره اپل استور بده درستش کنند

نظر

نه دوست عزیز گارانتی نداره .خیلی ازیتم میکنه و قتی دارم صحبت میکنم با گوشی یهو میره رو اسپیکر وقتی صورتم به صفحه میخوره.ای کاش نرم افزاری بود مثل خیلی از گوشیهایی که سنسور مجاورت ندارن بعد از چند ثانیه صفحش خاموش میشد

نظر

نوشته اصلی توسط nima_362003 نمایش پست ها
                        نه دوست عزیز گارانتی نداره .خیلی ازیتم میکنه و قتی دارم صحبت میکنم با گوشی یهو میره رو اسپیکر وقتی صورتم به صفحه میخوره.ای کاش نرم افزاری بود مثل خیلی از گوشیهایی که سنسور مجاورت ندارن بعد از چند ثانیه صفحش خاموش میشد
                        منظورشون گارانتی خود اپله نه توی ایران!
                        بعد برنامه رو معرفی کردند ولی شما جلبریک نیستید!

نظر

صبر کنید ..
                        X