اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریست شدن متوالی آیپد 4 و اکتیو نشدن بعد از ری استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریست شدن متوالی آیپد 4 و اکتیو نشدن بعد از ری استور

با سلام خدمت دوستان
    من به یک مشکل بزرگ روبرو شدم
    ایپد 4th رو با ios6.1.2 جیلبریک کردم و یه مدتی باهاش کار کردم تا اینکه دستگاه بعد از هر ۲ دقیقه ریست میشه به همین دلیل و با راهنمایی دوستان مجبور به ریستور به ios6.1.3 شدم فقط این و بگم که انلاین اپدیت نکردم و فایل ipsw مربوط به ایپد ۴ با ios 6.1.3 رو دانلود کردم و بعد از طریق ایتونز نصب کردم الان هم مشکل ریست شدن پابرجاست هم اینکه برای اکتیو کردن راه اندازی اولیه دستگاه مشکل دارم و پیغام میده که به سرور وصل نمیشه ... که حدس من به خاطر تحریم ها هست که به سرور وصل نمیشه
    دوستان اگر در این دو مورد اطلاعاتی دارن لطفا کمکم کنن چون عملا هیچ کاری با این ایپد نمیتونم انجام بدم.......
    اگر کسی تونست به hamedracer@yahoo.com ایمیل بزنه..... ممنونم از لطفتون.....

Sent from my iPad using Tapatalk HD

در ضمن دوستان در زیر فیلمی از ایپدم در این مورد اپ کردم که نشون میده مشکلم چی هست

http://www.aparat.com/v/oOMVw
    ویرایش توسط hamiblack : https://i-phone.ir/forums/member/88411-hamiblack در ساعت 12-05-2013, 12:59 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamiblack نمایش پست ها
      در ضمن دوستان در زیر فیلمی از ایپدم در این مورد اپ کردم که نشون میده مشکلم چی هست

ipad 4th keep restarting - YouTube
      اگه میشه فیلم رو توی سایت aparat آپلود کنید!

- - - - - - - - - -

شما مطمئن هستید پروسه ی ریستور کامل انجام شده ؟
      در طول پروسه از تغییر آی پی استفاده کنید

در ضمن دوست عزیز بعد از ریستور به هیچ عنوان بک آپ رو برنگردونید

نظر

با سلام خدمت اسادیت.منم با همین مشکلی ک دوستمون گفتن رو ب رو شدم ک ماله من ایپد3 هست.چندین بار ریستور کردم ولی نتیجه نگرفتم اگ راهنمایی کنید ممنوم میشم...

نظر

منم آیپد دو دارم.ورژن 7.1.2.جیل شده.با سمی رستور ، ریستورش کردم ولی موقع اکتیو کردن میگه نمی تونم به سرور وصل بشم.با آیتونز و چیز پی ان هم امتحان کردم همین پیام رو میده و میگه نمیتونم به سرور وصل بشم. باید ببرم به 8.0.2؟ نکنه ببرم ولی باز همین رو بگه

نظر

صبر کنید ..
          X