اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Bitesms v7.5 با لایسنس فول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Bitesms v7.5 با لایسنس فول

همانطور که می دونید این برنامه با امکاناتی به مراتب بیشتر از برنامه ی اصلی message در iOS جزئ جدانشدنی برنامه های نصب شونده بعد از جیلبریک محسوب میشه.

این برنامه تا ورژن 7.3 توسط fabius کرکر ایتالیایی کرک می شد اما ایشون ورژن 7.4 و 7.5 رو تا به حال کرک نکرده.
    اما امر مانعی در مقابل geek های دنیای اپل برای پیدا کردن روشی جایگزین برای استفاده از آخرین ورژن برنامه به صورت فول نشد.

با روشی که توضیح میدم شما می تونید آخرین نسخه رو به صورت فول روی گوشی خودتون نصب بکنید.

ابتدا اگر نسخه های قبلی رو از هر سورسی نصب کردید حذف بکنید.

حالا از سورس Bigboss آخرین نسخه (7.5) رو نصب بکنید.
    برنامه ای که رو که ضمیمه کردم (حتماً همین ورژن) یا به صورت فایل deb از ضمیمه یا از سورس xsellize بگیرد و نصب بکنید.

حالا برنامه udidfaker رو اجرا بکنید و در لیستش برنامه bitesms رو پیدا بکنید روش tap کرده و در منویی که باز میشه مطابق عکس به ترتیب 1 و 2 رو تپ کنید.

حالا برنامه bitesms رو باز کرده و این مسیر رو طی کنید.

settings\restore\no luck, try this

برنامه به صورت فول رجیستر میشه و تبلیغات آزار دهنده اون حذف میشه.
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط FARID_BMW : https://i-phone.ir/forums/member/7269-farid_bmw در ساعت 03-05-2013, 03:14 PM

من تمام مراحل رو رفتم
    و پیغام موفقیت رو هم گرفتم ، ولی باز هم تبلیغات هنوز هستند و در هر بار ورود به برنامه لایسنس رو چک میکنه و. .. .

نظر

اگر پیغام موفقیت آمیز گرفتید و در settings قسمت credits / license / ads info مقابل license فول نوشته نباید مشکلی باشه.
      گوشی رو ریستارت کنید.

نظر

سلام
        تمام مراحل را انجام دادم... حتی این نکته هم باید بگم که قبل از اجرای برنامه UDIDFacker باید برنامه BiteSMS را کامل ببندید ( از مولتی تسکینگ ) و بعد اون برنامه را اجرا کنید
        ولی باز هم فرقی نکرد. قبلا هم از همین روش اقدام کرده بودم ... ولی موفق نشدم.
        ================================================
        پست ویرایش شد
        ==========
        دوستانیکه مثل خوده من برای اولین بار موفق به کرک کردن این برنامه نشدند توجه داشته باشند که بعد از نصب برنامه BiteSMS به هیچ وجه برنامه را باز نکنید.
        سپس برنامه UDIDFaker را نصب کنید و بعد از طریق همین برنامه طبق توضیحات دوستمون در پست اول عمل کنید.
        با همین روش با موفقیت برنامه Full شد.
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 03-05-2013, 10:05 PM

نظر

مراحل فوق رو انجام دادم و بطور كامل موفقيت آميز بود،ممنون

نظر

تایید میشه ،، واسه چندتا از دوستان ریختم بدون مشکلی فول لایسنس داد

نظر

خیلی ممنون به خوبی کار داد !!

نظر

مرسی ممنون به خوبی کار کرد زحمت کشیدید

نظر

جواب داد ایول فقط میشه یکم راجع به این برنامه توضیح بدین کارش چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
                    جواب داد ایول فقط میشه یکم راجع به این برنامه توضیح بدین کارش چیه ؟
                    برنامه کاملی هست جایگزین خود برنامه مسیج ios
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام دوستان خسته نباشيد
                      تو اين ورژن جديد يه امكاني اضافه شده بود كه از فرستادن اس ام اس صرف نظر كني ولي برا من كار نميكنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Milani68 نمایش پست ها
                        سلام دوستان خسته نباشيد
                        تو اين ورژن جديد يه امكاني اضافه شده بود كه از فرستادن اس ام اس صرف نظر كني ولي برا من كار نميكنه؟
                        سلام
                        دوست عزیز شما داخل تنظیمات گزینه Delay Sending را روی 3 ثانیه تنظیم کنید... بعد از این هنگام ارسال پیامک شما 3 ثانیه زمان دارید تا آن را کنسل کنید.
                        امیدوارم منظورتون رو درست متوجه شده باشم.

نظر

کامل و بدون مشکل داره به صورت فول کار میکنه

نظر

من مراحل بالارو همه رو انجام میدم وقتی no luck try this میزنم وارد صفحه پی پال میشه!
                            ریجستر نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط yhalzd نمایش پست ها
                              من مراحل بالارو همه رو انجام میدم وقتی no luck try this میزنم وارد صفحه پی پال میشه!
                              ریجستر نمیشه
                              شما به مسیر زیر بروید و ببینید License........Full شده یا تاریخ انقضاء نوشته

Settings/ Credits / License / Ads Info

اگر تاریخ انقضاء نوشته شده ، یعنی برنامه درست کرک نشده پس پیشنهاد میکنم که هر دو برنامه ( BiteSMS و ,UDIDFaker ) را پاک کنید ، گوشی را ریبوت کنید و ابتداء برنامه BiteSMS نصب کنید و به هیچ وجه آن را اجرا نکنید ، سپس برنامه UDIDFaker را نصب کنید و مطابق با توضیحات پست اول مراحل را دنبال کنید. مطمئن باشید که بعد از باز کردن برنامه BiteSMS آنرا به صورت Full خواهید داشت.

نظر

صبر کنید ..
                              X