اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سيم شارژر مك بوك ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سيم شارژر مك بوك ایر

سلام دوستان و اساتيد گرامي
    سيم شارژر مك بوكم چيده شده، يعني سيمي كه از اداپتور تا كانكشن اهنرباي هست حدود ٢٠ سانتي قسمت اهنرباي بريده شده
    مي خوام بدونم ايا اين تيكه سيم قابل تعويض هست؟
    اگه نيست چه راهي پيشنهاد ميكنين كه اتصال دو سر سيم پاره شده كمتر تو ذوق بزنه؟
    اگه قيمت شارژر نو مك بوك ایر(45 وات magsafe) هم بهم بگين ممنون ميشم.
    پيشاپيش ممنونم

خیر قابل تعویض نیست.
    قیمتش حدود ۲۰۰-۳۰۰ تومنه.

نظر

کسی دست دوم سراغ نداره ؟

نظر

دوستان اگر شارژر واتش بیشتر باشه به دستگاه اسیب میزنه؟

نظر

بهتره با همون ولتاژ باشه!
          چون شارژر ها با توجه به انده دستگاه(اينچ)بزرگتره!

نظر

شارژر منم از انتهای سیم یعنی جایی که سیم میره داخل قسمت آهن ربایی فک میکنم کات شده(از داخل البته)
            ولی بگیر نگیر داره بعضی وقتا کار میکنه اما با یه تکون کوچیک به مک شارژ متوقف میشه
            حالا به نظر شما ممکنه ایراد از پورت روی دستگاه باشه یا اینکه ایراد از همون کابله؟؟؟؟
            یه سوال دیگه چجوری میتونم ولتاژ خروجی شارژر رو امتحان کنم؟؟؟؟ اصلا تو این نوع سوکت شدنیه؟؟؟

با تشکر

نظر

کابلش هست قابل تعویضم هست البته کابل نو نیست معمولا کابل شارژرایی که آداپتورشون سوخته.
              تعمیرکارایی که کار آداپتور لپتاپ انجام میدن دارن تو پاساژ پایتخت زیادن.

نظر

نوشته اصلی توسط nimakaiedi نمایش پست ها
                شارژر منم از انتهای سیم یعنی جایی که سیم میره داخل قسمت آهن ربایی فک میکنم کات شده(از داخل البته)
                ولی بگیر نگیر داره بعضی وقتا کار میکنه اما با یه تکون کوچیک به مک شارژ متوقف میشه
                حالا به نظر شما ممکنه ایراد از پورت روی دستگاه باشه یا اینکه ایراد از همون کابله؟؟؟؟
                یه سوال دیگه چجوری میتونم ولتاژ خروجی شارژر رو امتحان کنم؟؟؟؟ اصلا تو این نوع سوکت شدنیه؟؟؟

با تشکر
                مال منم از اون قسمت ک اهنربایی و میره تو دستگاه پاره شد و ی تکون میدادم چراغش روشن میشد و... ب هیچ وجه ب هیچ وجه این کارو نکنین چون من اینکارو کردم و باتریم داغون شده چون شارژره بخاطر همین پارگی بجای شارژ دشارژ میکرده!! والان سرویس باتری شده باتریم با وایرلس جون بکنه ۱ساعت بم شارژ میده!!! برین قشنگ متناسب با وات شارژر اولیه ی شارژر بخیرن خیال خودتونو راحت کنین

نظر

صبر کنید ..
                X