اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کار نکردن airblue sharing

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کار نکردن airblue sharing

سلام من برنامه battry docter pro رو نصب کردم و یه قسمت داشت برای clear cache و کش رو که پاک کرد دیگه air blue وصل نمیشه
    این ارور رو میده
    Airblue sharing Deamon not found !
    we can not found airblue sharing to connect please make sure you have installed air blue correctly without any error

من این برنامه رو از استور همین سایت خریدم اگه برنامه رو پاک کنم می تونم دوباره نصب کنم ؟؟؟

نوشته اصلی توسط pourya_h نمایش پست ها
    سلام من برنامه battry docter pro رو نصب کردم و یه قسمت داشت برای clear cache و کش رو که پاک کرد دیگه air blue وصل نمیشه
    این ارور رو میده
    Airblue sharing Deamon not found !
    we can not found airblue sharing to connect please make sure you have installed air blue correctly without any error

من این برنامه رو از استور همین سایت خریدم اگه برنامه رو پاک کنم می تونم دوباره نصب کنم ؟؟؟
    بله مي تونين اون رو دوباره نصبش كنين

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
      بله مي تونين اون رو دوباره نصبش كنين

من میرم از سیدیا reinstall میکنم این ارور رو میده باید حتما پاک کنم دوباره نصب کنم ؟

i was n't able to locate file for the com. ericday.blued-obex package this might mean you need to manually fix this pachage

نظر

من برنامه رو دوباره نصب کردم ولی درست کار نمیکنه وقتی روی ساعت میزنم برنامه باز نمیشه و این که سرچ نمیکنه واسه پیدا کردن دیوایس و دیوایسی هم پیداش نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط pourya_h نمایش پست ها
          من میرم از سیدیا reinstall میکنم این ارور رو میده باید حتما پاک کنم دوباره نصب کنم ؟

i was n't able to locate file for the com. ericday.blued-obex package this might mean you need to manually fix this pachage
          بله اون رو بايد اول پاك وبعد مجددا نصب كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
            بله اون رو بايد اول پاك وبعد مجددا نصب كنيد
            من برنامه رو دوباره نصب کردم ولی درست کار نمیکنه وقتی روی ساعت میزنم برنامه باز نمیشه و این که سرچ نمیکنه واسه پیدا کردن دیوایس و دیوایسی هم پیداش نمیکنه

نظر

منم همین مشکلو دارم.کمک

نظر

صبر کنید ..
              X