اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند تا سوال در مورد خرید مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند تا سوال در مورد خرید مک بوک پرو

سلام.

من هیچی از مک بلد نیستم.یکی از اقوام قراره برام از امریکا مک بوک پرو یا مک بوک پرو رتینا بخره بیاره.

میخوام حتما روش ویندوز داشته باشم در کنار مک.

حالا چند تا سوال ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- مک بوک پرو های رتینا که DVD رام ندارن چطوری باید روشون Os نصب بشه؟ مثلا یک زمانی هارد رو خواستیم کامل فرمت کنیم تکلیف چیه؟ روی اینها میشه هم مک باشه هم ویندوز ؟

2-مک بوک پرو های معمولی که DVD رام دارن امکان نصب ویندوز روشون هست؟

3-بهتره که ویندوز ارجینال بریزیم؟ یا کرک شده جواب میده؟

4-بهتره بگم اونجا موقع خرید ویندوز ارجینال بریزن روش؟ یا بیاره ایران خودم بریزم؟

5-برای اضافه کردن ویندوز در امریکا چقدر به قیمت مک بوک اضافه میکنه اپل؟ 100 دلار؟

6- در کل مک بوک پرو های غیر رتینا در واقع رده خارج حساب میشن یا خریدشون هنوز هم توصیه میشه به نظرتون.

از مدیران محترم خواهش میکنم 1-2 روز منتقل نکنن به تاپیک های دیگه چون واقعا خیلی عجله ای هست و باید تا 2 روز دیگه زنگ بزنم خبر بدم کدوم مدل رو بخره

واقعا ممنون میشم

۱. میشه از طریق usb نصب کرد خود مک رو و بله بازم میشه ویندوز هم نصب کرد و ربطی به داشتن درایو نوری نداره

۲-هر دو این امکا رو دارن

۳-فرقی نداره

۴- نه خیر اصلاً از رده خارج نیستن و قدیمیتر از اینت هم به خوبی ساپورت میشن اینا که جدیدن
    ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 01-05-2013, 01:23 AM
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

خیلی ممنون.

اگر ممکنه بقیه سوالات هم دقیقا بگید./

نظر

راستش؛ بصورت کلی بخوام به سوالات تون جواب بدیم ، بدین صورت میشه: تفاوت کلی رتینا با مک های قبلی.؛ به جز صفحه نمایش ، بقیه چیزها در رتینا ها onboard هستن، ram, SSD , و شما نمیتونید سیستمو ارتقاع بدید، و اگه یه زمانی خراب بشه ، نقریباً غیر قابل تعمیرن
        در مورد cd rom بستگی به کار خودتون داره که چقدر ازش استفاده کنید، به نظر من سی دی رام حتماً یه جا هایی نیازه،اگه رتینا خریدی حتما یه cd rom external هم بگو برات بیاره
        نگران نصب مک نباش با USB نصب میشه
        در مورد windows هم روی همه مک ها نصب میشه،
        در مورد ویندوز اورجینال بستگی به پولتون داره، اگه موجوده اورجینال توصیه میشه
        کل قضیه مالیه،؛ اگه هست که بهترینو بگیر
        ولی یادت باشه، یه سری از رتیناها مشکل گرافیک دارن
        بازم سوالی بود درخدمتم

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

1- مک بوک پرو های رتینا که DVD رام ندارن چطوری باید روشون Os نصب بشه؟ مثلا یک زمانی هارد رو خواستیم کامل فرمت کنیم تکلیف چیه؟ روی اینها میشه هم مک باشه هم ویندوز ؟
          می توانید درایو نوری اکسترنال تهیه کنید، یا Windows یا OS X با فلش بوت کنید.

2-مک بوک پرو های معمولی که DVD رام دارن امکان نصب ویندوز روشون هست؟
          بله؛ هم به صورت مجازی و هم با BootCamp.

3-بهتره که ویندوز ارجینال بریزیم؟ یا کرک شده جواب میده؟
          بستگی به کار خودتون داره، کرک شده هم مشکلی نداره.

4-بهتره بگم اونجا موقع خرید ویندوز ارجینال بریزن روش؟ یا بیاره ایران خودم بریزم؟
          کار خاصی نداره؛ خودتون می تونید نصب کنید.

5-برای اضافه کردن ویندوز در امریکا چقدر به قیمت مک بوک اضافه میکنه اپل؟ 100 دلار؟
          تا جایی که من می دونم اپل براتون ویندوز نصب نمی کنه و پول نمی گیره!

6- در کل مک بوک پرو های غیر رتینا در واقع رده خارج حساب میشن یا خریدشون هنوز هم توصیه میشه به نظرتون.
          نه خیر مشکلی نداره؛ کاملا" هم ساپورت میشن و ممکنه از نظر خیلی ها حتی بهتر از رتینا باشند!

نظر

صبر کنید ..
          X