اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با اپل ايدي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با اپل ايدي

سلام من يه اپل ايدي دارم كه باهاش برنامه خريدم الان ايديم ديزيبل شده ايدبم ماله چند ساله پيش يادم نيست سوالا و ايدي پشتيبانيش مه ريست كنم ايدي رو چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    بروبه لينك زير آيدي رو وارد كن بعد گزينه اول رو بزن كه با ايميل برات لينك ريست پسورد رو بفرسته.
    iforgot.apple.com

نظر

من هم مشکل دارم
      هرچی هم تلاش میکنم براممیل تغییر پسوورد نمیاد
      من رمزشم عوض نکردم نمیدونم چی شده
      فکر کنم مشکل از سایت اپل باشه
      من 3 4 سالی هست که این اکانت را دارم
      دستگاهم هم جیلبرک نیست

نظر

باید با چیز پی اون وصل بشید
        من 5 ساعت باش ور رفتم تا درست شد
        بدون اون امکان نداره

فقط چیز پی اون

نظر

عجیبه واسه منم بعد از چند سال دیسیبل شده

نظر

امروز دو اکانت من هم بعد از سه سال کار کردن باهاشون برای اولین بار verify میخوان! مینیویسه please verify your payment information بعد از ینکه وارد صفحه payment میشم و تایید میکنم مینیویسه با بخش پشتیبانی آیتونز ارتباط برقرار کنید

نظر

این مشکل برا خیلیا بوجود اومده، با کامپیوتر و روشن کردن فندق شکن از طریق آیتیونز وارد صفحه اکانت تون بشین و بعد خارج بشین، درست میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                امروز دو اکانت من هم بعد از سه سال کار کردن باهاشون برای اولین بار verify میخوان! مینیویسه please verify your payment information بعد از ینکه وارد صفحه payment میشم و تایید میکنم مینیویسه با بخش پشتیبانی آیتونز ارتباط برقرار کنید
                آدرس یا شماره تماسی رو که دادی تغییر بده،واسه منم دیروز اینجوری شد شماره تماسم رقم آخرش 2بود 3کردم درست شد.

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                  شما با همون ساپورت از طریق ایمیل تماس بگیرید ، راحت و سریع راهنماییتون میکنند

نظر

تنها راه: چیز پی ان هست
                    خودتونو خسته نکنید

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

منم همین مشکل رو دارم، 2 رو 3 هم میکنم فرقی نمیکنه میگه به apple.com/suuport/itunes/ww مراجعه کنید، با آی پی آمریکا هم میرم ولی فرقی نمیکنه ((
                      ویرایش توسط reza_e13 : https://i-phone.ir/forums/member/140-reza_e13 در ساعت 03-05-2013, 11:01 PM

نظر

این ارور میاد

با USA ip درست میشه،
                        من برای خیلی ردیف کردم

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

آقا منم همین مشکل رو داشتم با چیلتر چکن ادیت کردم رفع شد

نظر

منظور از ادیت کردن یکدور با چیلتر چکن آیتونزت رو بازکن روی اکانتت کلیک کن تا واردش بشی بعد اون قسمتی که قرمز رنگه میره بعد با گوشیت راحت دانلود کن

نظر

صبر کنید ..
                            X